Kura bez aromatizacie

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Re: Kura bez aromatizacie

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 26.10.2017

K otázke na mna : témy “ len “ lockujem, ale po pár dňoch ich presúvam do archívu, aby mal “tvorca” témy vedomosť o tom, že čo sa s jeho témou stalo a kde zmizla . V sobotu som takto presunul asi zbytočných 30 tém . Mažem jedine extrémny spam , hádky , ponuky na kúpu / predaj aas , nadávky a veci ktoré v kultúrnej spoločnosti nemajú čo robiť.

Táto téma mala potenciál, ale z nearomatizujucej kúry vznikla tragikomédia o prvej netabletkovej kúre. Kto ma ešte chuť sa vyjadrit , nech sa vyjadri . Temu večer pre duplicitu uzamknem, lebo téma prvá kura tu už existuje a obsahuje všetko potrebné .
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 172 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 26.10.2017

ok, alebo ked sa budes slusne spravat, tak ti to poslem ;)
ďakujem, ale vieš, som tiež pracovne vyťažený, nebudem mať čas napísať ti adresu :-)
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 55 krát

Príspevokod užívateľa yeager » 26.10.2017

skoda, bol by som ti zobral osobne :D
yeager
Dátum registrácie: 18.02.2013
Poďakoval: 11 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 26.10.2017

skoda, bol by som ti zobral osobne :D
Tak som prišiel o 9 ampuliek (lebo jednu asi vyhodíš) a o stretnutie s tebou. Neviem, ako sa s tým vysporiadam. Asi si budem musieť objednať niečo na psychiku. Alebo si dám methan, ten zlepšuje náladu tiež :-)
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 55 krát

Zajtra budem mat modafinil, vraj aj ten urobi svoje, bol by som ti dal ... No ale bez adresy ... Musis to neako vydrzat ;)
yeager

Príspevokod užívateľa drtuch » 26.10.2017

Nic v zlom ale kolko mas rokov...??? Lebo sa chovas ako ukrivdena pubertacka.....chalani ti tu vsetci radia ako mas zostavit kuru ked uz chces z toho nieco vytazit a ty si tu stale melies svoje prohormony a hustotu testosteronu.....preboha.....natiahni to ciernou ihlou a aj aplikuj....ja to tak robim stale a nikdy som s nicim problem nemal......ani s hustymi latkami.....uz ti bolo povedane ktory tst ma riedky olej tak skus.....aj ked si fakt myslim ze pre teba sypanie nebude nikdy.....lebo ako si pisal si vytazeny pracovne a nechodis cvicit pravidelne.....takze tu ti nepomoze ani sypat.....nemysli si ze budes sediet v praci za pc a naberies hmotu.....takto to nefunguje......uprav si zivot tak aby si stihal aj cvicenie a hlavne bol psychicky v pohode a potom uvazuj nad aas.....dovtedy su to pre teba vyhodene peniaze a budes len dalsi z tych sklamanych co tu melu ze aas vobec nefunguju......ani aas nie su zazracne......a nepojde to samo.....treba aj potit krv trosku.....aas su taktiez len doplnok aby to slo o troska rychlejsie......ale nie zazracne....
drtuch
Dátum registrácie: 11.08.2014
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Mam 40 ale to neznamena, ze mi je uplne jedno co dam do soba, tak radsej 2x meram a raz striham ... PH kuru som uz absolvoval a aj pecenove testy pred aj po ... To, ze som tst nevedel natiahnut som nevymyslel preto, aby som Vas zabaval ... Ako som uz pisal nepotrebujem ziaden extrem, max 3-4kg ale viem, ze tst je zakladom a preto som to nechcel vynechat z kury ... Dufam ze tst od alfa splni moje ocakavania ...
yeager

Príspevokod užívateľa silný » 26.10.2017

3-4kg? :D aj s tukom a vodou? to by slo... ale ak myslis, ze naberes za jednu kuru 3-4kg cistej sval. hmoty, tak to je asi najvacsi bullshit co tu v tejto teme doteraz padol.. :D teoreticky by to šlo ale muselo by sa tu písať o dávkovaní v gramoch a nie o ampulkách...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 83 krát
Bolo mu ďakované: 492 krát

Samozrejme komplet ... A ked mi ostane v cistom 1-1,5kg tak to bude fajn
yeager

Príspevokod užívateľa Anapolon11 » 26.10.2017

Dobre yeager a čo keby si tak dal výpoveď na tej tvojej základnej škole kde učíš, lebo na tabuľkových platoch máš tak možno 700eur aj so stravenkami , a keď teda píšeš že spravíš 5litrov mesačne tak asi 4300eur teda zarobis na tých tvojich stavbách, tak sa teda kľudne vyser na deti a budeš mať každý deň 6 hodín na aplikáciu ampulky a dokonca si aj zacvicis...čo ty na to?
Anapolon11
Dátum registrácie: 30.09.2016

Uz som to navrhol riaditelke, ale ma nechce pustit ... Nechcem ju nechat v kasi, ale takto to dlho nevydrzim ... Zajtra skusim modafinil, dufam ma nakopne ... Max o mesiac konci sezona stavebnych prac tak aj to mi pomoze ... Teraz musim vydrzat ... Kuru zacnem az ked budem uplne v poho, cize tak o 2-3 tyzdne
yeager

Príspevokod užívateľa Anapolon11 » 26.10.2017

Kam ťa nechce pustiť? :D ja som myslel že na Slovensku to funguje tak že stačí priniesť výpoveď :) :) veď keď zarobis len v lete za 2 mesiace (8600e) viac ako za celý školský rok na škole (7000e) tak prečo sa strapnujes makanim a každodenným vstávaním ? Veď aj živnosť ide do dôchodku...tak v čom je problém , ľútosť voči riaditeľke? :) :)
Anapolon11
Dátum registrácie: 30.09.2016

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 26.10.2017

Tak toto už je úplne mimo tému

Lock
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 172 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný