Kura bez aromatizacie

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Kura bez aromatizacie

Príspevokod užívateľa yeager » 20.10.2017

Ahojte

Chcel by som sa spytat ci existuje kura bez aromatizacie. Dovodom je to, ze v minulosti som skusal PH kuru, ktore vraj nearomatizuju a aj tak som mal citlive bradavky ... potom chcel som kombinovat oxan s TST ale na vase odporucanie som do toho nesiel kedze je to var ajtak slaba kura, ale kedze som uz mal doma TST tak som na skusku dal do seba 10x 250mg cca za mesiac ... asi po 3-4 davke som zacal mat citlive bradavky a musel som brat anastrazol ... mozno to bolo kvoli tomu, ze som nebral k tomu ani oxan ani stanozol ... viete mi nieco odporucat, alebo to bez aromatizacie nepojde?
yeager
Dátum registrácie: 18.02.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 11 krát

Re: Kura bez aromatizacie

Príspevokod užívateľa Unixko » 20.10.2017

Šrot pre prasce
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Chapem, takze nic ...
yeager

Príspevokod užívateľa silný » 20.10.2017

TST ti bude aromatizovať anyway... jedine ak tam das minimum v podstate len taku TRT davku a pojdes k tomu dajme tomu viac Bolde alebo Tren, no ak si az tak kktstky citlivy aj tak tam dake IA alebo aspon Tamox na tie bradavky budes musiet dať... oxan/ stan aromatizacii nezabrania...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa Unixko » 20.10.2017

Možno sa najde niečo ale na 99% už vieš čo musiš urobit preto aby si dosiahol čo chceš
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 20.10.2017

Základom každej kúry by mal byť TST a ako písal silný, časť TST sa ti zaromatizuje asi vždy. Ale však pridáš anastrozol alebo exemestan a môžeš sypať kým vládzeš :-) Aby som sa tu zase nehral na veľkého machra, ja som dosť náchylný na gyno. Nedávno mi spôsobil hrčku vedľa ľavej bradavky methan (s TST enan 250 mg/E5D). Našťastie, keď som nasadil tamoxifen, hrčke cca po 2 -3 týždňoch zmizla. Odvtedy dávam Adex (momentálne 0,5 mg E3D) a estro sa pekne drží na normálnej hladine. Takže treba pridať IA, prípadne IP a hormóny udržíš na uzde.
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 20.10.2017

primobolan s oxandrolonom-najviac light,najmensie negativa-v podstate ziadne!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

primobolan s oxandrolonom-najviac light,najmensie negativa-v podstate ziadne!
kreatin radšej.jpg
kreatin radšej.jpg (18.21 KiB) 880 zobrazení
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

kazdemu podla chuti.otazka=odpoved!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar

otazka=odpoved!+ trochu srandy :thumbup:
silný

Príspevokod užívateľa Vinnie » 20.10.2017

125 mg/w test
500 bolde
500 tren
60 mg/d stan
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

125 mg/w test
500 bolde
500 tren
60 mg/d stan
ano cyklus dobry no otazkou ostava co prolaktin z trenbolonu?kedze tst mu sposoboval znacne problemy?predpokladam tym padom ze pri uzivani trenbolonu by na tom bol 100x horsie.kedze chlapec nepise ako zamedzit zvysenej estrogennej aktivite ale priamo sa pyta na cyklus bez estrogenneho posobenia.stanozol mu sice znizi progesteron no to postacovat nebude.tazko skladat cyklus s optimalnym anabolickym posobenim bez zvyseneho estrogenu kedze to ide vlastne ruka v ruke....vies ze zalezi od citlivosti jedinca a ak nechce uzivat IA,AE,IP,resp sa o tom nezmienuje
Chaskar

Príspevokod užívateľa efraim » 20.10.2017

125 mg/w test
500 bolde
500 tren
60 mg/d stan
ano cyklus dobry no otazkou ostava co prolaktin z trenbolonu?kedze tst mu sposoboval znacne problemy?predpokladam tym padom ze pri uzivani trenbolonu by na tom bol 100x horsie.kedze chlapec nepise ako zamedzit zvysenej estrogennej aktivite ale priamo sa pyta na cyklus bez estrogenneho posobenia.stanozol mu sice znizi progesteron no to postacovat nebude.tazko skladat cyklus s optimalnym anabolickym posobenim bez zvyseneho estrogenu kedze to ide vlastne ruka v ruke....vies ze zalezi od citlivosti jedinca a ak nechce uzivat IA,AE,IP,resp sa o tom nezmienuje
No, tak potom mu asi fakt zostava len cyklus s primom alebo kreatin+glutamin+bcaa :-)

efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 20.10.2017

125 mg/w test
500 bolde
500 tren
60 mg/d stan
no musel by ísť predsa len caber k tomu trenu. ak udrží prolaktín v norme tak týmpádom mu tam nemá čo zvýšiť estrogén a malo by to byť ok.

podľa mňa chalan ani nemá problém užívať IA a AE ale asi sa ešte nepozná natoľko, aby vedel vhodne dávkovať a chodiť na testy každé 2 týždne by bolo finančné náročné. a keby to nedávkuje správne, tak buď zrazí estro príliš a pocítil mi negatíva nízkeho estra, alebo ho neustriehne a zrazu zistí, že už tam sú nejaké hrčky. takže asi by najradšej išiel bez IA a AE. aspoň ja som to tak pochopil
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Financie mi vobec neprekazaju, skor mam problem stym aby som to neako casovo zladil ... Myslim na testy kazdych 2t ...
Minule som pr istotu kupil aj IP aj IA ... Mam doma aj anastrazol aj exemetan ale bez testov ich tazko budem vediet seriozne davkovat ...
Po uprave stravy mam 88kg (v january 97kg) a vysku 182cm ...
yeager

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní