Clenbuterol - cyklus

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Clenbuterol - cyklus

Príspevokod užívateľa hansikii » 18.09.2016

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak davkovat clen a v jakém cyklu ho ject. Na netu toho píšou hodně, ale všude něco jiného a nevím co si o tom mám myslet... :?: Momentalně mam taky nastřeleno, boldik + sustak + jsem zrovna dobral methak a teď dalších 5 tydnu pojedu jen boldik a sustak. Jinak mam 40 mcg tablety clenu ale fakt netuším kolik bych si jich měl dávat, metabolismus mam už teď hodně dobře rozjetý, spaluju dost docela dost odbře na endomorpha. Taky kromě toho cyklu by mě zajímalo jak dlouho musím po dobrani toho clenu počkat, než zase začne pusobit a ja ho budu moct zase brát. Taky jsem se dočetl, že má přiznivý vliv pro uživatele po vysazení jejich kůry, co je natom pravdy ?
hansikii
Dátum registrácie: 20.08.2016
Cash on hand: Locked

Re: Clenbuterol - cyklus

Príspevokod užívateľa mitch.buchannan » 18.09.2016

Musíš si vychytat dávkování, které Ti nezpůsobuje moc vedlejších účinků, což je každého jiného jiné a to Ti na foru nikdo nepoví. Například já 40 mcg moc necítím a zvládám v pohodě i 80 mcg a jsem schopen krátkodobě fungovat i na 120 mcg, kde už vedlejší účinky pociťuji a je to můj strop. Tyhle zkušenosti musíš získat tím, že si to zkusíš. Takže tu a teraz;

1. week - 40 mcg/ed
2. week - 80 mcg/ed
- pokud začneš pociťovat neklid, třes rukou, křeče, jsi na stropu a dál už nechoď. Pokud ne, můžeš výše, nic se neděje, neboj se, ono Tě to nezabije.
3. week - 100 mcg/ed
- opět to samé.
4. week - 120 mcg/ed
- výše už nechoď, dávky nad 120 mcg nejsou pro Tvoje srdce dobré a nedoporučuji Ti je překračovat.
5. week - 120 mcg/ed
6. week - 80 mcg/ed
7. week - 40 mcg/ed
vysadiť na stejnou dobu a dát srdci odpočinek.

Prosím Tě, máš zdravé srdce? Nemáš nějakou vrozenou vadu? Ideálně nechat si udělat aspoň transtorakální echo a s kardiologem probrat, že jsi 100% ok. Tento lék může lidi, které mají srdeční problémy poslat do špitálu, tak ať Tě místo na Olympii, nevezou v černém pytli.
mitch.buchannan
Dátum registrácie: 30.06.2016
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 18.09.2016

MITCH myslíš že to vyklesávanie má nejaký zmysel ? Ak zhodíš zo 120 na 80 mcg pravdepodobne už ani nebude účinkovať. A to nehovorím o 40 mcg.
Podľa mňa ťahať na maxime až do konca a vyklesať 2-3 dávkami, napr. 80,40,20, alebo podobne.
Mnou poskytnuté informácie sú len mojim osobným názorom a nikoho nenabádam, aby sa nimi riadil.
Užívateľov profilový obrázok
VICTORY999
Dátum registrácie: 05.02.2016
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa mitch.buchannan » 18.09.2016

MITCH myslíš že to vyklesávanie má nejaký zmysel ? Ak zhodíš zo 120 na 80 mcg pravdepodobne už ani nebude účinkovať. A to nehovorím o 40 mcg.
Podľa mňa ťahať na maxime až do konca a vyklesať 2-3 dávkami, napr. 80,40,20, alebo podobne.
Může být.
mitch.buchannan

Príspevokod užívateľa hansikii » 19.09.2016

Díky Mitchy za tak detailní rozepsání :) Jen bych si chtěl ujasnit pár věcí tedy. 1 týden pojedu denně 1 tabletu, druhý týden 2, třetí týden počet tablet co je muj strop 2 nebo 3, čtvrtý zase strop a pátý taky, akorat pak nevím jak tedy s tám vyklesáváním, mám to tedy udělat jak radí Victory999 ? ve třech dnech dat 80,40,20 a konec ? :) Jinak teď jsem druhý den jen na 40 mcg a křeče už mám opravdu hodně teď, není to divny ? včera jsem dostal při treninku 9x křeč a během dne asi ještě 4x. Nějaké řešení jak to zmírnit ? Přece nemuže byt muj strop jen 1 tableta ne ?
hansikii
Dátum registrácie: 20.08.2016

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 19.09.2016

Užívaj k tomu draslík aspoň 100mg / d. Krče sú normálny jav u niektorých jedincov.
Podstatné je či cítiš aj účinky alebo len vedľajšáky. Cítiš / vidíš spaľovanie tuku ?
Mnou poskytnuté informácie sú len mojim osobným názorom a nikoho nenabádam, aby sa nimi riadil.
Užívateľov profilový obrázok
VICTORY999
Dátum registrácie: 05.02.2016
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa mitch.buchannan » 20.09.2016

Užívaj k tomu draslík aspoň 100mg / d. Krče sú normálny jav u niektorých jedincov.
Podstatné je či cítiš aj účinky alebo len vedľajšáky. Cítiš / vidíš spaľovanie tuku ?
To jsem zapomněl napsat, skvělá připomínka.
Draslík s taurinem jśou absolutní podmínkou, jinak jsou pak křeče.
Já to jedu takto;

Taurin 3 g/ed
Draslík 300-400 mg/ed (Potassium Citrate) - dle diety. Pokud není ovoce, tak klidně více.

Clenbuterol rozhazuje sodnodraselnou pumpu a proto jej nikdy nedávám před závodama v superkompenzaci. Nenacukruju!
Je potřeba si uvědomit, že draslík je součástí všech nervových procesů ve svalech (i v těch hladkých), takže bez draslíku nefunguje ani srdce. Pokud je ho málo a v přípravě na závody je ho zatraceně málo, protože není ovoce, je jeho suplementace nezbytnou součástí přípravy nejen na závody, ale i tvrdé diety s clenbuterolem.

Právě většina vedlejších účinků clenbuterolu lze minimalizovat, jen člověk musí vědět na to, jak to funguje, co má udělat a nebrat si toho moc a vždy jej na čas vysazovat.
mitch.buchannan

Díky Mitchy za tak detailní rozepsání :) Jen bych si chtěl ujasnit pár věcí tedy. 1 týden pojedu denně 1 tabletu, druhý týden 2, třetí týden počet tablet co je muj strop 2 nebo 3, čtvrtý zase strop a pátý taky, akorat pak nevím jak tedy s tám vyklesáváním, mám to tedy udělat jak radí Victory999 ? ve třech dnech dat 80,40,20 a konec ? :) Jinak teď jsem druhý den jen na 40 mcg a křeče už mám opravdu hodně teď, není to divny ? včera jsem dostal při treninku 9x křeč a během dne asi ještě 4x. Nějaké řešení jak to zmírnit ? Přece nemuže byt muj strop jen 1 tableta ne ?
Ano, začneš vždy na 1 tbl v pondělí, bereš jí celý týden až do neděle. V pondělí dáš 2 tbl, což bude 80 mcg a pak zase celý týden. A už můžeš registrovat vedlejší účinky = třes, neklid, nasranost, tachykardii, zvýšenou potivost a zvýšené teplo vlivem termogeneze apod. Neděs se toho, je to normální a nezabije Tě to. Pokud k tomu dáš T3, tak příjdou další vedlejší účinky. Může se dostavit právě nepravidelný tlukot srdce, škubání v srdci apod., nic hrozného vše, se časem uklidní a Ty získáš rezitenci. Taktéž pokud nasadíš draslík s taurinem, vše tím minimalizuješ. Hodně lidí jsou z toho vystrašení, ale vše lze zvládnout. Jedeš maximálně 6-8 týdnů a pak na stejnou dobu musíš vysadit. Já to zařazuji maximálně 1-2x do roka, abych byl krásný kluk a mohl jsem si najít milenku.
mitch.buchannan

Príspevokod užívateľa Loutka » 20.09.2016

nezerte ten hnusny clen :roll: , da sa zhodit aj bez neho, chce to len troskunusilia
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

nezerte ten hnusny clen :roll: , da sa zhodit aj bez neho, chce to len troskunusilia
to tu říkám od začátku a nějaký dealer, kterého to ještě ke všemu složilo, mi tu napsal, že T3 a clen jsou lentilky pro děcka a že tomu nerozumím :D, tak už jsem si nedovolil o tom psát nic negativního a když už to ty lidi chtějí brát, tak jim pomohu si aspoň zachránit zdraví.
mitch.buchannan

Príspevokod užívateľa Loutka » 20.09.2016

co ti povim, to je presne o tom ako sa vies motivovat, ak nevies odolat kremovym kolacom tak ta ani clen nezachrani
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

co ti povim, to je presne o tom ako sa vies motivovat, ak nevies odolat kremovym kolacom tak ta ani clen nezachrani
ano, dieta je absolutní základ. Člověk se musí straovat dobře celý rok, jinak formu ztratí a nepomůže vůbec nic. Tyhle věci to jen dělají snadnější a jde to s nimi rychleji. Já osobně jsem zastáncem diety po celý rok a to i v objemu, nebo jak se to tu nazývá? A stejně příjdou vánoce zprasím se, příjde chřipka zprasím se. Ale rychle se pak do formy dostávám, protože moje tělo je zvyklé.

Kdybych nedělal nic jiného než cvičení, tak bych šel rozhodně do rustáku, to je nejlepší látka na světě. Lepší než steroidy, lepší než cokoli jiného. Steroidy + rusták = opravdu vynikající výsledky i pro lidi, kteří nemají top genetiku. Což jsem já a troufám si říct, že většina lidí na foru.
mitch.buchannan

Príspevokod užívateľa coyotitko » 20.09.2016

len rasťák to už je trocha drahé hobby
coyotitko
Dátum registrácie: 25.04.2016

není to tak drahé, ale musíš ho brát pořád, po celý rok a proto se to prodražuje a také ono je to o tom, jaký rusták si koupíš. Pokud si koupíš norditropin, tak to bude stát víc, ale za kvalitu se vyplatí si připlatit. Notabene bobky si to spočítej a na celý rok to vyjde také tak na 100k, když chceš sypat dobře. Každopádně takhle můžeš spalovat a nabírat zároveň a nemusíš to ani přehánět s bobkama, protože kombinace bobky + rusták násobí účinek a tak zůstaneš dlouhodobě zdravý a vyhneš se těmto spalovačům.
mitch.buchannan

Príspevokod užívateľa coyotitko » 20.09.2016

není to tak drahé, ale musíš ho brát pořád, po celý rok a proto se to prodražuje a také ono je to o tom, jaký rusták si koupíš. Pokud si koupíš norditropin, tak to bude stát víc, ale za kvalitu se vyplatí si připlatit. Notabene bobky si to spočítej a na celý rok to vyjde také tak na 100k, když chceš sypat dobře. Každopádně takhle můžeš spalovat a nabírat zároveň a nemusíš to ani přehánět s bobkama, protože kombinace bobky + rusták násobí účinek a tak zůstaneš dlouhodobě zdravý a vyhneš se těmto spalovačům.
100k myslíš asi v CZK však? keď už niečo do seba posielať tak určite ako píšeš priplatiť si za kvalitu. O rasťák som sa doteraz veľa nezaujímal nemám toho prečítané veľa , to viem že musíš byť stále ON ale aká je dávka aby to malo zmysel a nejaký výsledný efekt
coyotitko
Dátum registrácie: 25.04.2016

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní