Stanozolol dávkování

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Re: Stanozolol dávkování

Príspevokod užívateľa Chaskar » 16.05.2017

samozrejme zalezi ake mas este latky v cykle,aky ides trening(ci silovy),ci pouzivas klbovku.....je toho viac no jak som uviedol vyssie na kazdeho raz dojde.ani ja som nikdy s tym problem nemal no cim som starsi citim ich!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 16.05.2017

Věkem se vše zhoršuje. V sexu cítím každý další rok :-) taky nejsem nejmladší a cvičím dvě desítky let. Každý je originální a ne vše u každého funguje stejně. Stan má svá negativa, ale spousta lidí opakuje převzaté informace bez osobní zkušenosti.
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 19 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Chaskar » 16.05.2017

Věkem se vše zhoršuje. V sexu cítím každý další rok :-) taky nejsem nejmladší a cvičím dvě desítky let. Každý je originální a ne vše u každého funguje stejně. Stan má svá negativa, ale spousta lidí opakuje převzaté informace bez osobní zkušenosti.
s poslednou vetou s tebou plne suhlasim 8)
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Jozko1309 » 16.05.2017

Ved toto.Papuchy. :)
Jozko1309
Dátum registrácie: 16.05.2016
Poďakoval: 173 krát
Bolo mu ďakované: 37 krát

Príspevokod užívateľa kobzol » 16.05.2017

To mě dělala problémy drosta, boleli mě tak lokty že jsem nemohl ani dojet trénink... Ale klouby byly ok, se standou sem nikdy nic takového nezazil...
kobzol
Dátum registrácie: 08.07.2016
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Gregor » 16.05.2017

Každý furt opakuje jak Stan je děs na klouby a rozhodí lipidy... Nikdy jsem nezažil ani jedno a to v této kůře ho mám celkově 4 gramy.
Hmm to mi povídej.. já ho jel v minulem cyklu poprvé a hned mně odrovnal loket na levé ruce, tlak s jednoručkou za hlavou dnes už nejsem schopnej s větší vahou udělat a to byl dřív můj oblíbený cvik na triceps. :x
Gregor
Dátum registrácie: 11.08.2016

Príspevokod užívateľa LiboriojeKral » 17.05.2017

ja idem nasekat inj.stan po nejkych rokoch bez stanu,kedze sa mi sprotivil a ma u mna najvacsie negativa, vysusil ma naposedy tak ze som potrhal vsetky vazy v kolene , ale casom som nasiel pre neho vyuzitie na vrchole leta kde pri trene dokaze urobit dost dobru pracu, je injekcna forma vami viac znasana alebo vam odpaluje klby narovnako :D :D
LiboriojeKral
Dátum registrácie: 13.11.2016
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Sieger88 » 26.01.2018

Zdar všem ;-),
Zkouším ještě jednu radu.Nyni jedu Sustak+metku
1W-6W 300mg + 40/40/30/20/10
7W-8W 300mg
9W-12W 300mg a nasadit stan na 4W v jakém množství? Váha 1W-97 - Nyní jsem na 6W-103kg(většina bude voda)
Stravu se tak nějak snažím držet,protein 80% po tréninku a před spaním,vitamíny hořčík,multi,vápník.

V 2W jsem přestřelil tlak 160/110 neskutecna únava,nechuť cvicit nasadil sem Anastrozol frontloadem 1mg ed na 5dnu..vše se ustálilo,klídek,pohoda,bez únavy,dokoupil magne B6 v prášku.
Docela se teď držím vše ok..v týdnu 7 a 8 bez oralu nakoupil čistící čaje ostropestřec a forte a v 9W nasadit stan u něho tedy prosím v jaké dávce(nikdy jsem ho nejel)..
Pak klasicky po cca 16 dnech po poslední strele PCT nasadit Clomid+Tamox+tribul+arginin+vitamíny a dej se vůle boží kolik zůstane.
Sieger88
Dátum registrácie: 26.12.2017
Poďakoval: 29 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 26.01.2018

Rozhoď si to tak abys prostě dal celé jedno balení, akorát by to mělo vyjít. Třeba 30/40/40/30 vychází na 980mg. HCG dávat nebudeš?
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 234 krát

Okis díky za postrech nějak tak jsem nad tím dávkování také premyslel..Nevim jestli dávat HCG...není to zas nějaká hardcore kůra..Ale také mě to napadlo,že ho tam fouknu..
Sieger88

Príspevokod užívateľa Tattoo » 26.01.2018

V tom PCT ti chybi antikatabolicka latka(salba>clenba)...
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

V tom PCT ti chybi antikatabolicka latka(salba>clenba)...
Díky za postřehy,
Můžeš mi prosím poradit s dávkováním,clomid a Tamox je jasný...ale se salbou/clenbou nemám zkušenosti.Jak bych tedy mělo vypadat PCT s ní..začátek tedy +-16dni od poslední strely
Sieger88

Príspevokod užívateľa mirutko » 26.01.2018

Radšej Salbu a v pohode tých 16 mg denne od začiatku PCT. Môžeš ju ťahať aj dlhšie ako PCT. Ak chceš, tak skús na začiatku nižšie dávkovanie, ale ja by som tam hned dal aspon tých 12-16 mg denne konštantne.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 447 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 26.01.2018

Maximalna denna terapeuticka davka je 32 mg salbutamolu, takze 16 uplne bez vycitiek
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 554 krát

Oki, děkuji.
A čekat sní stejně jako s clomid/Tamox těch 16dnu po strele a pak vše dohromady..?sednou si všechny 3 věci bez potíží?bude to docela nálož oralu😂
Sieger88

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní