nandrolon+Enanthate pls. poradte

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Re: nandrolon+Enanthate pls. poradte

Príspevokod užívateľa mirutko » 21.11.2017

Chasky začal
:D :D :D
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 447 krát

Príspevokod užívateľa silný » 21.11.2017

najde sa nas viac :) neviem preco mas pocit, ze sa vyjadrim, az ked je hádka, chcel osm ta len usmerniť aby si trošku spomalil, porozmyslal, kym zas daco napises a aby to tu zas neviedlo k flamu, takze pravdu mas pssst....
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 114 krát
Bolo mu ďakované: 665 krát

Príspevokod užívateľa Igor12345 » 21.11.2017

Chasky začal
:D :D :D
Úkaz mi kde som zacal ja!!??!!!
Igor12345
Dátum registrácie: 24.04.2017
Poďakoval: 21 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 21.11.2017

proste co ty trepes za sprostosti!tvoje predstavy v tvojej prazdnej hlave...kazes jak malemu chlapcovi sa preber!a netrep kto co dava na prve miesto debilko!!!***** o mne vies ty nula!nevies cim som presiel nevies kto som tak neries a staraj sa o svoje fejky niktos 5 kilovy!nestaraj sa do mna a uzivaj si bez mojej osoby!
Naposledy upravil/-a Chaskar v 21.11.2017, upravené celkom 2 krát.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 21.11.2017

Joj ale klud lebo rozjebes dalsi mobil
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 75 krát

Príspevokod užívateľa Igor12345 » 21.11.2017

proste co ty trepes za sprostosti!tvoje predstavy v tvojej prazdnej hlave...kazes jak malemu chlapcovi sa preber!a netrep kto co dava na prve miesto debilko!!!***** o mne vies ty nula!nevies cim som presiel nevies kto som tak neries a staraj sa o svoje fejky niktos 5 kilovy!nestaraj sa do mna a uzivaj si bez mojej osoby!
Ukázal sa 40 r prepychany agresor čo už nevysadi nikdY lebo ak vysadis budeš na dne.... Proste ja som ti pisal hore bez urážok ešte v dobrom že máš vek či sa Nebojís ale neboj príde na teba.. Čiže to že si mi napisal ze som mimo bolo to že si začal.ja som nič zle neurobil ..len ty si nedokazes bez as predstaviť život preto ti vadila moja úvaha .a nebudem sa starať čakám od teba to iste.
Igor12345
Dátum registrácie: 24.04.2017
Poďakoval: 21 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 22.11.2017

Teraz bez urážky minulé má tak napadlo viem aký je to ťažký šport treba dat do neho 24h atď ale aj keď sypem stále mám na AS taký názor že chlap čo je vela rokov ON už ani nieje chlap je to všetko umelo dopovane ..viem ze sá to nedá porovnať Z naturalom ta sila a hmota ale ak sa nato pozriem Z inej stránky je to len telo predávkovane 10tkami látok za cenu svalov. Ktoré majú využitie len vzhľadovo sa ukázať a makat v gyme ale reálne je to nepoužiteľne .poti sa to dusi sa to je to agresívne musí to jesť 10x denné a stačí vysadiť a vse je preč. Napr takého chlapa dát do armády niedke do džungle a bez látok tak do mesiaca Skape :D hormóny na nule 40kg dole sila žiadna.. Proste mam to rad robím to 10r ale moc to ozaj využitie nemá v reálnom živote neaky crosfit 70kg chlap by si podľa mna niekde vo vojne poradil viac.. Alebo práca v lese atď nieze má zatoto teraz zozerete len som tak nad tym premýšľal.. Že je to síce pekné ale v živote to nema využitie.. Podľa mna je to taká poriadna závislosť. Sám som závislý..:D
ak niekto bombí vysoké dávky tak je to obmedzujúce v živote. ale zase nízke dávky ktoré zvyšujú tlak a hustotu krvi len minimálne, dokonca upravujú kardiovaskulárne schopnosti, zlepšujú rýchlosť regenerácie a psychickú pohodu (narozdiel od nárastu agresivity) sú len a len plus pri tej spomenutej práci v lese alebo pri akejkoľvek manuálnej práci.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 66 krát
Bolo mu ďakované: 453 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 22.11.2017

ja som vedel, ze ked ma clovek na kkt naladu, staci prist na toto forum... bud sa zasmeje alebo nasere, kazdopadne na kkt nalada je hned prec
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 148 krát

Príspevokod užívateľa Dereks » 22.11.2017

Igor12345 teraz si tak čítam fórum po dlhšom čase ale môžem sa spýtať ci máš nejakú psychickú poruchu/ problémy alebo máš tak rozhádzané hormóny či si sa taký už narodil ?
Porozmýšĺaj nad nejakým vyšetrením a nebrať toľko kreatinu. Nemyslím to v zlom ani nič proti tebe :)
Dereks
Dátum registrácie: 21.09.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 11 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 22.11.2017

uz ti neodpovie, lebo dostal Banana :-D ale mojlo sa hlasovat, ja by som bol proti :-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 126 krát
Bolo mu ďakované: 443 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 22.11.2017

Neboj, o chvíľu sa regne jemu podobný... Takýto Trollovia sa tu z času načas na chvíľu ukážu a tak ako prišli, tak rýchlo aj odídu, či už dobrovoľne alebo ako tento exot dobrovoľne nasilu :)
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 447 krát

Príspevokod užívateľa neviem87 » 22.11.2017

najviac ho sralo ako vsetci drzite spolu :D z toho mal najvacsi amok :D
neviem87
Dátum registrácie: 17.08.2016
Poďakoval: 28 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 22.11.2017

drzime spolu?asi mame dobod kedze ja som agresor a mame s chlapcami vela spolocneho a ano mame sa radi tym padom sme agresori s zly vsetci...ci?alebo 15 ludi je v poriadku a jeden je iny len to nevidi?kazdy si odpovie sam...
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa neviem87 » 22.11.2017

mne doslo ze je jebnuty uz ked riesil skatulky mag nusu, kde este aj lom svetla bol podla neho fake :D
neviem87
Dátum registrácie: 17.08.2016
Poďakoval: 28 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa Tattoo » 24.11.2017

mne doslo ze je jebnuty uz ked riesil skatulky mag nusu, kde este aj lom svetla bol podla neho fake :D
porad lepsi nez jak si odepsal 5-6 zprav pod sebe, misto aby to napsal do jedne zpravy a pouzival EDIT.
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 84 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní