nandrolon+Enanthate pls. poradte

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Re: nandrolon+Enanthate pls. poradte

Príspevokod užívateľa neviem87 » 21.11.2017

no tak asi to po trene budem tahat na bolde a ukoncim na teste, na decu sa vykaslem.
neviem87
Dátum registrácie: 17.08.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 28 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 21.11.2017

Zlatý mok, či ako to nazývaš :)
jopaa a stale som pekny.teraz som v moste:
500mg boldenon
400mg tren e
500mg tst e
20mg methan
4iu slin pred a 4iu slin po treningu
a vobec sa nemozem stazovat...
a co sa tyka dalsieho prispevku od Dartyho vobec by som sa tiez nebal v mladsich rokoch nakopnut endo tst a suhlas s Dartym ze budes vypadat jak smrt!nieze zle no kedze si zvyknuty na ine tvary svalov,silu,hmotu vdaka AS zrazu prides na to ze si uplne niekde inde.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Igor12345 » 21.11.2017

Čo je pre vas mladosť mám 30 už.. Inác moc má zaujíma ak by som uz nikdy neobnovil tst dá sa urobiť dieťa na nízkom tst alebo lepšie ak by mi doktor predpisal doživotne ísť tst čiže môj by bol na nule a ja by som musel ist syntetický ako to tam je vlastné zo spermiami a plodnosť atď. Zaujímal sa o to niekto.. Lebo ta deka človeka ozaj vypne strašne
Igor12345
Dátum registrácie: 24.04.2017
Poďakoval: 21 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa silný » 21.11.2017

mne toto tiez ianc nejde do gebule...sypem sypem tren/decu, cvicim, trtkatm ako drak bavi ma to a teraz zrazu vysadit? PCT? a co budem ako robiť, ved cvičiť nebude mat zmysel, sex bude tiez o hovne, depky, slabost, unava atd. to budem takto žiť kolko? 3 mesiace min kym sa to da ako tak dokopy :D nehovoriac o otm, ze na cvicenie by som sa uz uplne vysral po tych 3 mesiaoch, ved progres uz nebudem robit ziadny... imo uz neni cesty spat, ked si to tam raz poslal... a kazdy kto tvrdi opak si to snazi len sam sebe nahovoriť... :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 647 krát

mne toto tiez ianc nejde do gebule...sypem sypem tren/decu, cvicim, trtkatm ako drak bavi ma to a teraz zrazu vysadit? PCT? a co budem ako robiť, ved cvičiť nebude mat zmysel, sex bude tiez o hovne, depky, slabost, unava atd. to budem takto žiť kolko? 3 mesiace min kym sa to da ako tak dokopy :D nehovoriac o otm, ze na cvicenie by som sa uz uplne vysral po tych 3 mesiaoch, ved progres uz nebudem robit ziadny... imo uz neni cesty spat, ked si to tam raz poslal... a kazdy kto tvrdi opak si to snazi len sam sebe nahovoriť... :D
A keď si nájdeš ženu a budeš chcieť deti a ti doktor povie svaly pekné môj ale deticky Z tými mŕtvymi vajciami neurobite ..viem teraz nato nemyslís ale čo ak raz budes ..:D myslí dopredu raz ta as položia treba mať dieťa nech sa postará o teba na starobu :D
Igor12345

Príspevokod užívateľa Vinnie » 21.11.2017

keď bude chcieť decko tak dá HCG a vybavené. netreba vysádzať.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 433 krát

keď bude chcieť decko tak dá HCG a vybavené. netreba vysádzať.
A má to tu niekto z vas odskusane ..3nohe deti nechcem :D síce možno by sa im lepsie drepovalo
Igor12345

Príspevokod užívateľa silný » 21.11.2017

alebo to necham na doktorov, nech dáke to živé semeno zo mňa vydoluju a oplodníme to na umelo pri najhoršom :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 647 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 21.11.2017

Čo je pre vas mladosť mám 30 už.. Inác moc má zaujíma ak by som uz nikdy neobnovil tst dá sa urobiť dieťa na nízkom tst alebo lepšie ak by mi doktor predpisal doživotne ísť tst čiže môj by bol na nule a ja by som musel ist syntetický ako to tam je vlastné zo spermiami a plodnosť atď. Zaujímal sa o to niekto.. Lebo ta deka človeka ozaj vypne strašne

Môj prípad stručne: Sypem pravidelne asi 3-4 roky, slabé oničom PCT, teraz som od marca 2017 ON a prestiedal všeličo možné. Posledný bol Tren pred mesiacom cca. Gule mám už dlhšiu dobu jak oriešky, ejakulát číry, vodnatý a málinko. Som v moste len na minim Tst. Pred mesiacom sa mi podarilo na Trene nechcene oplodniť priateľku, mám 29. rokov
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 21.11.2017

igor, sypka nemá vplyv na dieťa, keďže muž je len prenášateľom genetickej informácie a tých substancií pri ktorých je šanca na pozmenenie genetickej informácie je minimum a steroidy medzi ne nepatria
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 433 krát

Príspevokod užívateľa JulianTanaka » 21.11.2017

Vraj hcg dokáže zmeniť genetické informácie .co je natom pravdy ?
JulianTanaka
Dátum registrácie: 17.02.2017
Poďakoval: 12 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 21.11.2017

Sypajda u muza nema vplyv na genetiku, ine by to bolo u zeny, ja som koli decku vysadil lebo v kure sa mi nedalo ani po hcg ani nijak , takze testy atd,... Mal som po pct nizko lh + fsh, dal som exemestan 14dni denne 1, pekne mi naskocili oba, a do tyzdna bola zena tehotna
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 517 krát

Teraz bez urážky minulé má tak napadlo viem aký je to ťažký šport treba dat do neho 24h atď ale aj keď sypem stále mám na AS taký názor že chlap čo je vela rokov ON už ani nieje chlap je to všetko umelo dopovane ..viem ze sá to nedá porovnať Z naturalom ta sila a hmota ale ak sa nato pozriem Z inej stránky je to len telo predávkovane 10tkami látok za cenu svalov. Ktoré majú využitie len vzhľadovo sa ukázať a makat v gyme ale reálne je to nepoužiteľne .poti sa to dusi sa to je to agresívne musí to jesť 10x denné a stačí vysadiť a vse je preč. Napr takého chlapa dát do armády niedke do džungle a bez látok tak do mesiaca Skape :D hormóny na nule 40kg dole sila žiadna.. Proste mam to rad robím to 10r ale moc to ozaj využitie nemá v reálnom živote neaky crosfit 70kg chlap by si podľa mna niekde vo vojne poradil viac.. Alebo práca v lese atď nieze má zatoto teraz zozerete len som tak nad tym premýšľal.. Že je to síce pekné ale v živote to nema využitie.. Podľa mna je to taká poriadna závislosť. Sám som závislý..:D
Igor12345

Príspevokod užívateľa mirutko » 21.11.2017

Nikto ťa nezožerie, píšeš pravdu. Je to tak, kulturistika nemá nič spoločné so zdravým životným štýlom a je to šport, kde sa najviac sype. Prečo to robíme, tak na to nech si každý odpovie sám...
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 21.11.2017

vyuzitie?to nema x veci napriek tomu ich ludia robia.ide o to ake mas nastavene priority.u mna to je:
rodina
praca
cvicenie a k tomu v mojom veku patria AS

vsetko ostatne je nepodstatne!!!!!!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní