nandrolon+Enanthate pls. poradte

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

nandrolon+Enanthate pls. poradte

Príspevokod užívateľa tominko666 » 23.04.2016

Dobry den. Chcel by som poprosit o radu s kurou, konkretne: nandrolon+Enanthate. Je to moja 3. Kura, chcel by som sa opytat ci by ste do takejto kury este nieco pridali ake by bolo davkovanie a vo do PCT, plus co na potlacenie estrogrnov a aka by mala bit dlzka kury... mam 26r a 90kg... znamy uzival takuto kuru necele 3 mesiace, davkoval prvu dvojitu nandrolon o dva dni zas dvojitu enanthate, potom kazdy piaty den daval jednou striekackou 250mg nandrolon+ 250mg enanthate, na konci to trochu vyklesal a pocas kury uzival 1tabletu tamoxu dene... v druhej polovici daval este 30mg stanazolu... je to dobra kombinacia? Davkovanie?
tominko666
Dátum registrácie: 23.04.2016
Cash on hand: Locked

Re: nandrolon+Enanthate pls. poradte

Príspevokod užívateľa Testnmast » 23.04.2016

Minimalne 3 mesice. Idealne 4-6.

Pokud nemas zkusenost s nandrolonem, dej ho tam na 200-250mg tydne spola s 400-500mg test e. Pichej alespon kazdych 5 dni.

Nolva pouzivej pokud mas problem s gynem.

Stanozol se tam urcite hodi, 30mg denne super.

1 - 24
Test e 500mg tydne
Deca 250mg tydne

Nolva podle potreby, mel bych i adex/aromasin po ruce. Winny jakkoliv chces na 4-8 tydnu, kolikrat chces.

Nezapomen jist at vaha roste a cvicit chytre a tvrde.
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator
Bolo mu ďakované: 27 krát

Príspevokod užívateľa tominko666 » 24.04.2016

Moc krat dakujem... a mozem davat nadrolon v jednej striekacke s enanthate? Samotny enanthate by som mal ako dlho uzivat? Po 8tyzdni enanthate mam nasadit HCG alebo az na konci celej kury, ci aj aj? Naco vlastne sluzi adex/aromasin? A nolvu by som mal ako casto uzivat, a samotny tamox mam ist tiez pocas kury 1tabletu?
tominko666

Príspevokod užívateľa Testnmast » 24.04.2016

1. Ano, davej je dohromady v jedne strikacce. Od prvniho tydne, kazdy pondeli a ctvrtek vem jednu vetsi jehlu, nasad ji na strikacku, natahni 100-125mg deca, potom vem test e a natahni 200-250mg. (tohle uvidis v ml, zalezi na koncentraci, ale rekneme ze deca je 200mg/ml a chces 100mg = naber 0.5ml)
Potom tu jehlu vymen za mensi, ja preferuju 25g 1" a pichni. Tohle udelas 2x tydne (pondeli ctvrtek).

2. Zacni obe latky najednou, pokud je chces jet v tvojem cyclu. Alespon 4 mesice, jak jsem rekl.

3. HCG pouzij jak chces, ja jsem proti PCT, protoze je to nesmysl, takze ja doporucuju aby sis odjel tenhle stack jak dlouho potrebujes (4-6-8 mesicu), nabral a potom sel na 250mg test tydne alespon na 2 mesice a jenom udrzoval.

4. Arimidex a Aromasin ti snizi oestrogen v krvi. Test i nandrolone umi zvysovat estro a to muze zpusobit: akne, mastnou plet, gyno, naladovost (ubrecenej), unavu a jine. Pokud citis alespon jeden z techto priznaku a neni to jenom tvoje predstava, tak si vem pulku tablety (0.5mg Adex / 12.5mg Asin) a melo by se to zlepsit. Jak se budou Problemy vracet, vem zase pulku..

5. Nolva/Tamox je na ochranu proti Gyno. Pokud nemas gyno tak to nepouzivej, pokud se objevilo tak zacni 20mg denne a bud trpelivej.
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator

Pokial by som mal ale ass sklenene ampule tak musim davat asi naraz celych 250mg nadrolonu a tst potom asi dva krat v tyzdni po 250mg... alebo nie? Nebudeto na mna privela 500mg tst/tyzdene? Bude to moja tretia kura ale prva bola len tabletky...samotny enanchate je dobre ako dlho uzivat? Miesto pct mam nasadit iba tst raz tyzdene po 250mg, chcel by som len vediet aky tst po kure by si mi odporucil? A k samotnemu cyklu po kure, cize len tst raz tyzdene nettrba nic pridat, pokial by sa teda neobjavila gyneko... vdaka...
tominko666

Príspevokod užívateľa Vinnie » 24.04.2016

Nebudeto na mna privela 500mg tst/tyzdene?
:D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 432 krát

Ne, staci ti tu ampuly rozlomit, natahnout pulku do jedny strikacky a pulku do druhy. Potom udelat to samy jestli mas jiny ampulky. Ja si takhle kolikrat pripravim strikacky na dva tydny dopredu.

Myslel jsem, ze uz jsi jenom test bral, ale pokud tohle bude poprve, tak jed jenom ten test.. na 500mg tydne. Hod tam dbol a nabirej.
Testnmast
Moderator

Ano samotny tst som bral... ale isiesl som kazdy stvrty den 250mg
tominko666

Len som chcel vediet po skonceni kury ako tst davat, a ci to mam este s niecim kombinovat- myslim nejake pct latky, peptidy pripadne nieco ine...prvu davku mozem dat vacsiu?
tominko666

Pojedes "blast" neboli obdobi, kdy je davka vyssi a nabiras nebo delas pripravu. Pak bude "cruise" neboli obdobi, kdy je davka nizsi a udrzujes nebo pomalu hubnes.

Blast:
4-6 mesicu test 500mg tydne a 2-3 cycly dbolu

Cruise:
2-3 mesice test 250mg tydne

Na ten cruise ti jenom staci test, jedna z mnoha vyhod oproti PCT. Navic se budes cejtit super ne jako z clomidu a nolvy..
Testnmast
Moderator

Príspevokod užívateľa Jonatán » 19.04.2017

Zdravím, chcel by som ísť kúru 10 x Deca 250 mg + 15 x tst enath. 250 mg a do PCT Proviron,Tamoxifen 10mg a Pregnyl HCG 5000(ak je treba) . Viem , že Deky je málo ale na skúšku bude stačiť.
Decu chcem dávať 1 x 7 dní 250 mg t.j. 10 týždňov. K tomu tst enat. a ešte pokračovať po vysadení deci dva týždne po 250 mg. Ale neviem si poradiť s PCT z toho čo mám. Načítal som plno príspevkov ale čím viac čítam tak viac som z toho zmatený :-) ďakujem.
Jonatán
Dátum registrácie: 18.04.2017

Príspevokod užívateľa Darty » 19.04.2017

ty si taky sprosty alebo to iba hras na nas?
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa mirutko » 19.04.2017

:D :D :D
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014
Bank: Locked
Poďakoval: 103 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Príspevokod užívateľa nokos » 19.04.2017

Minimalne 3 mesice. Idealne 4-6.

Pokud nemas zkusenost s nandrolonem, dej ho tam na 200-250mg tydne spola s 400-500mg test e. Pichej alespon kazdych 5 dni.

Nolva pouzivej pokud mas problem s gynem.

Stanozol se tam urcite hodi, 30mg denne super.

1 - 24
Test e 500mg tydne
Deca 250mg tydne

Nolva podle potreby, mel bych i adex/aromasin po ruce. Winny jakkoliv chces na 4-8 tydnu, kolikrat chces.

Nezapomen jist at vaha roste a cvicit chytre a tvrde.
Nie je tej decy malo niekde som cital ze davka 4mg/kg vahy je optimalna.
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 42 krát

Príspevokod užívateľa Antoine » 19.04.2017

Zrovna jedu Tst E + Deca ...a tu jedu poprve a asi naposled. Zacinal sem na 300- nic,po dvou mesicich zvedl na 500 , par jebaku,jinak nic.Uz mesic teda jedu 400mg E4D. A citim pumpu. Jinak nic. Vaaha stoji... miiry stagnuji. Jen v pase o 4cm vic. Prvni a posledni kura decy u mne na dlouhou dobu. AP +BP.
Nemysli si,že jsi lepší,než druhý.Protože se vždycky najde věc,v které bude zase lepší on.
Antoine
Dátum registrácie: 21.02.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní