IIFYM objem

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

IIFYM objem

Príspevokod užívateľa Petrikus » 25.10.2015

Cavte.... idem uz druhy mesiac objem a trackujem si makra (iifym) na cca 83 kg, 183 cm, 24r mam prijem 2900 kcal .... Ale mam problem, dlho predtym som chudol a islo to uz ku koncu velmi zle a tazko kedze pred par rokmi som nevedel o tom moc. Takze dokopi som mal nizky prijem kcal asi dva roky. teraz som nabehol na takyto nejaky bulking a idem dost do tuku.... na pase cca 3-4 cm za tieto necele dva mesiace....sila mi isla sice hore aj objem trocha ale v celku idem dost do tuku.... Mam znicit kcal ? bojim sa ze prestanem naberat uplne, alebo je normalne ze idem tak to tuku ?
Petrikus
Dátum registrácie: 10.10.2013
Cash on hand: Locked

Re: IIFYM objem

Príspevokod užívateľa mtko » 26.10.2015

Kolko % z tých 2900kcal máš B, S a T? Ja som šiel tiež dosť do tuku pokial som mal velký príjem tukov, jak som to znížil na cca 0,7g na 1kg tel. hm. tak nejdem až tak moc do tuku a to som od teba nižší aj lahší a príjem mám momentálne vačší jak ty. Sem tam treba dať cheat day a aj fasting aby sa telo neprispôsobovalo.
fat'n'weak
Užívateľov profilový obrázok
mtko
Dátum registrácie: 25.12.2013

Príspevokod užívateľa Petrikus » 26.10.2015

Neviem presne % ale idem cca 1g tuku na tel.hm., momentalne mam 2,3g bielkovin a zbytok sacharidy. Snazim sa jest co najviac komplexnych, jednoduche cukry mam tak asi do 50g za cely den.
no ja keby som jedol este viac tak asi kupujem nove oblecenie....za tieto dva mesiace som isiel z 83 na 86 aktualne. Mozno som len zavodneny ale mam taky pocit ze to ide nejak do tuku. Kolko ides kcal ?
Petrikus
Dátum registrácie: 10.10.2013

Príspevokod užívateľa mtko » 27.10.2015

3000-3300kcal ako kedy, nehrotím to..
ak máš teda stravu poriešenú, tak bude chyba v tréningu
fat'n'weak
mtko
Dátum registrácie: 25.12.2013

Príspevokod užívateľa pepo88 » 27.10.2015

LOCK

je tu nato tema
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Yahoo [Bot] a 9 neregistrovaných