salbutamol

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

salbutamol

Príspevokod užívateľa yeager » 21.01.2014

ahojte, vedeli by ste mi poradit overeny zdroj na salbutamol? doteraz som ich bral z overeneho zdroja ale uz dlhodobo ich nema, a iny zdroj nepoznam. dik

PS: clenbu som este neskusal ale kedze ma dost zaujimave vedlajsie ucinky radsej by som vynechal...
yeager
Dátum registrácie: 18.02.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 11 krát

Re: salbutamol

Príspevokod užívateľa I_look_back » 21.01.2014

vedľajšie účinky klenbuterolu a salbutamolu sú rovnaké, v podstate takmer identické, len môžu mať dlhší prejav kvôli dlhšiemu half-life, nič iné, čo sa môžeš vyregulovať dávkov a teda jej rozložením počas dňa, je ale pravdou, že isté rozdiely v účinnosti medzi týmito dvoma liekmi sú
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa yeager » 21.01.2014

co ma dost odradza je "zvacsovanie srdca a vznik gynekomastie" ... aj ked som cital, ze clenbuterol ucinkuje lepsie...
yeager

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 21.01.2014

gyno je šanca asi tak 1 k 1 000 000 ze by si dostal ...resp. uz by si musel mat gynekomastiu vo faze rastu teda citlivu aby sa niečo stalo ...srdca bysom sa moc nebal ..pokial ju nepojdeš 5x do roka kazdy rok
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa yeager » 23.01.2014

dotetaz som absolvoval 2 kury oxandrolon+salbutamol+undestor . Undestor je tst a na inom fore mi pisali, ze spolu s oxanom moze vytvarat gyno, takisto pisali, ze clenbuterol spolu s tst tiez moze vytvarat gyno ... predpokladam, ze na kombinaciu clenbuterol+oxandrolon+undestor mozem zabudnut....
yeager

Príspevokod užívateľa I_look_back » 24.01.2014

nič z toho ti gyno netvytvorí, ani oxan, ani unde, ani klen, nechcem to veľmi obkecávať, ale ver mi
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa svekin » 29.01.2014

Ahojte, som nesypac. Ma vyznam nasadit len a len salbutamol (+taurin, draslik a ost. mineraly) do diety (CKD) namiesto spalovaca? Urcite nechcem nic ine, preto otazka ci to ma vyznam alebo radsej komercne spalovace?
Užívateľov profilový obrázok
svekin
Dátum registrácie: 23.03.2011

Príspevokod užívateľa IN_dust_TRIAL » 29.01.2014

V CKD ti nepomoze ani salba ani clenba ani kde jaký komerčák. Jak ideš CKD fakt podstivo a si v silnej ketóze tak žiaden z týchto spalovačov ti nebude fungovať pretože všetky potrebujú sacharidy a ty počas CKD neprijimaš žiadne sachre. A komerčáky obsahujú zväčša kofeín, ktorý je kontra produktívny keďže vyhadzuje z ketózy :-) ... takže ostaň len pekne pri mäsa, vajciach, slanine, syre a pod. šak vieš :-)
... teraz to majú decká trochu inak ... zaujíma ich gíč hocijaká pi*o*ina,
nepoznajú Kinga, bratov Coenovcov, Lyncha ... nemám im to za zlé doba je trochu iná ...
IN_dust_TRIAL
Dátum registrácie: 14.10.2011

Príspevokod užívateľa VonBraun » 11.03.2014

-
Naposledy upravil/-a VonBraun v 14.03.2014, upravené celkom 1 krát.
VonBraun
Dátum registrácie: 21.02.2013

Príspevokod užívateľa tilter » 14.03.2014

V CKD ti nepomoze ani salba ani clenba ani kde jaký komerčák. Jak ideš CKD fakt podstivo a si v silnej ketóze tak žiaden z týchto spalovačov ti nebude fungovať pretože všetky potrebujú sacharidy a ty počas CKD neprijimaš žiadne sachre. A komerčáky obsahujú zväčša kofeín, ktorý je kontra produktívny keďže vyhadzuje z ketózy :-) ... takže ostaň len pekne pri mäsa, vajciach, slanine, syre a pod. šak vieš :-)
preco by ta kofein mal vyhodit z ketozy?
"nevadí ak zjem cca 2 plátky toaletného navyše ku BCAA? :D hlavne čo sa diéty týka."
tilter
Dátum registrácie: 25.03.2011

Príspevokod užívateľa IN_dust_TRIAL » 14.03.2014

Pretože zvyšuje intenzitu glukoneogenezy. Ale zase je to veľmi individuálne, niekoho rozhádže pár mg, niekoho ani vyššie dávky, v každom prípade sa kofein pri CKD neodporúča.
... teraz to majú decká trochu inak ... zaujíma ich gíč hocijaká pi*o*ina,
nepoznajú Kinga, bratov Coenovcov, Lyncha ... nemám im to za zlé doba je trochu iná ...
IN_dust_TRIAL
Dátum registrácie: 14.10.2011

Príspevokod užívateľa Nest0r » 17.03.2014

Chlopy, zhanam aj ja salbutamol..dake info ..pm
Nest0r
Dátum registrácie: 19.01.2012

Príspevokod užívateľa blade6664 » 18.03.2014

Chlopy, zhanam aj ja salbutamol..dake info ..pm
ventolin sirp zhanaj
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 25.10.2017

Lock
Duplicitná tema
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní