Bolesti po vpichu

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Bolesti po vpichu

Príspevokod užívateľa DanielS77 » 18.03.2013

Pred troma dnami som zmenil omnadren za sustamed...
A mam dost velke bolesti a neviem ci je nejaky sposob ako to zmiernit alebo po
Pripade co mam robit... Dal som si ibalgin ale nepomohlo, cvicit mozem naplno ale na dotyk
To dost boli, takze neviem... Snazim sa to masirovat ale nic moc...dakujem za pomoc!
DanielS77
Dátum registrácie: 21.02.2013
Cash on hand: Locked

Re: Bolesti po vpichu

Zda sa mi ze mam mierny opuch a miesto vpichu a okolie je horuce...
DanielS77

Príspevokod užívateľa IN_dust_TRIAL » 18.03.2013

Je dosť možné že je to len reakcia na estery z mixu. Skus si zmerať teplotu. Ak bude ale opuch rásť, a teplota stupať vyhladaj lekara.
... teraz to majú decká trochu inak ... zaujíma ich gíč hocijaká pi*o*ina,
nepoznajú Kinga, bratov Coenovcov, Lyncha ... nemám im to za zlé doba je trochu iná ...
Užívateľov profilový obrázok
IN_dust_TRIAL
Dátum registrácie: 14.10.2011

Tak teplotu nemam, zmeral som prave... Predtym som s omnadrenom nemal ziadne problemy, teraz ten sustamed od Balkanu je hrozny ( aspon pre mna ). Davam nato mast tak dufam ze to prejde:/...
DanielS77

Príspevokod užívateľa IN_dust_TRIAL » 18.03.2013

Moze to byt aj tym arašidovým olejom, ktorý je v balkane, niekto ho nemusi znašať, inemu nerobi problem ...
... teraz to majú decká trochu inak ... zaujíma ich gíč hocijaká pi*o*ina,
nepoznajú Kinga, bratov Coenovcov, Lyncha ... nemám im to za zlé doba je trochu iná ...
IN_dust_TRIAL
Dátum registrácie: 14.10.2011

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 18.03.2013

tak tak ako som ti pisal ...viac ti neporadime takto ..len to musis nejak prezit ...po jednej aplikacii absces nemaš urcite
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Uz to ustupuje mierne od kedy som dal ten krem... Takze dufam ze to bude ok:) Dam Vam vediet
DanielS77

Príspevokod užívateľa I_look_back » 19.03.2013

-Reakcia bud na mix esterov alebo na daný výrobok, ja mam problem taktiež s akýmkoľvek mixom, jediny čo mi nerobí problem je Omnadren, akurat otázkou je, či si mal ten poľsky fake alebo ukrajinský origoš (naražam na Omnadren)
-V prípade ak bolesti budú pretvravať, zaobstraj si injekčný vitamín E a aplikuj to spolu 1 ku 0,5 alebo 1 k 1, (Mix ku Vit E), hovorím ale o ml
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa DanielS77 » 19.03.2013

Mal som polsky Jelfa Omnadren... Pockam este dva dni a uvidim, ale uz to ustupuje. Rameno mam tvrde ako kamen.
DanielS77

Príspevokod užívateľa DanielS77 » 19.03.2013

A kde sa j takemu vitaminu E dostanem?:/
DanielS77

Príspevokod užívateľa I_look_back » 22.03.2013

v lekarni samozrejme
Potrebuješ poradiť s užívaním AAS? Nevieš si poradiť so zostavením steroidového cyklu? Kľudne ma môžeš osloviť na termin@safe-mail.net . Teším sa na na maily od Vás, ďakujem.
I_look_back
Dátum registrácie: 30.05.2011
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa denk000 » 03.03.2017

vcera mi kamarat dal xxxxxxx enanth 250mg, v noci to bolelo a rano mi to zacalo spuchat, mal som obtiahnute nohavice a troska pokrcenu nohu a zacalo to viac puchnut, je to horuce na dotyk a citim v tom tlak ale boli to len ked skrcim nohu, nemate nejake rady nejake masticky alebo nieco co by som si na to mohol dat? kamarat mi poradil voltaren krem pomohlo by to? diky
denk000
Dátum registrácie: 26.01.2017

Príspevokod užívateľa denk000 » 03.03.2017

este doplnim ze som isiel AP do ramien a teraz som dal prvy krat strelu do nohy tak mozno to je tym neviem fakt
denk000
Dátum registrácie: 26.01.2017

Príspevokod užívateľa oxygem » 03.03.2017

Pred troma dnami som zmenil omnadren za sustamed...
A mam dost velke bolesti a neviem ci je nejaky sposob ako to zmiernit alebo po
Pripade co mam robit... Dal som si ibalgin ale nepomohlo, cvicit mozem naplno ale na dotyk
To dost boli, takze neviem... Snazim sa to masirovat ale nic moc...dakujem za pomoc!

Může to být klidně alergická reakce na olej, každý výrobce používá jiný...pokud nemáš horečku ale jen tě tlačí místo vpichu zkus uplně jinou partii, každá partie opět snáší jiný olej jinak...

Co bych ještě doporučil je 50-75g zinku ihned po aplikaci :-) takhle to jedu uz 2nd cycle a opravdu to funguje. Sv. vlákna mi regenerují po apce rychleji
oxygem
Dátum registrácie: 12.02.2017

Príspevokod užívateľa silný » 03.03.2017

Co bych ještě doporučil je 50-75g zinku ihned po aplikaci :-) takhle to jedu uz 2nd cycle a opravdu to funguje. Sv. vlákna mi regenerují po apce rychleji
zo zinku? :shock:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný