Zuzana :)

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Re: Zuzana :)

Príspevokod užívateľa cayman » 25.09.2012

Ja ked som mame a sestre robil vlny nikdy 250 nemali, maxko bola 200vka a to mali raz tyzdenne a to nadavali, ze toooolko jedla zjest..a nikdy som im ani nedal nuly, to je zase tiez totalne zbytocne, najmensia vlna bola 50tka. Obe schudli a ani necvicili len kysli pred TV :)
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
Užívateľov profilový obrázok
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Mike Ones » 26.09.2012

ja zostavil jednej zene co mala 65kg a tymt ostylo mschudla na 55
Mike Ones
Dátum registrácie: 02.08.2011

Príspevokod užívateľa faidy » 30.09.2012

Slušná postavička ;) len tak ďalej..
#My myself, iron and sack.
faidy
Dátum registrácie: 27.09.2012

Príspevokod užívateľa zuzanka3 » 02.10.2012

Spytam sa vas, mate viac skusenosti a ja nemam takmer ziadne co sa tyka chudnutia, co by ste odporucili babe 23 rokov je dost objemna(tucna) aky trenning jej mam vymysliet, mam strach aby som jej viac neublizila ako pomohla, dokazem pomoct babe co chce vyrysovat alebo spevnit ale toto bude tazsie, a este co sa tyka chudnutia, nejaky bicykel si myslim ze by bol vhodny lebo ked ju dam behat tam vydrzi max. 5 min...Takze behanie asi nie, suhlasite s tym bicyklom, kolko minut ? Poradte mi prosim :) ja som nikdy nechudla a netusim kde zacat, potrebuje zhodit horu sadla...tak kde zacat? Vdaka :)
zuzanka3
Dátum registrácie: 10.01.2012

Príspevokod užívateľa vaha9 » 02.10.2012

Zaklad je pozmenit stravovanie. Vysvetlit jej ze co by nemala jest a preco by to nemala jest. Napisat jej nejaky jedalnicek. Co sa tyka pohybu tak pre takych tlstych je vhodny prave bicykel na zaciatok kedze nemaju ziadnu kondicku. By som ju posadil na bicykel a nech si slape aj hodinu. Potom ked uz bude nejaka ta kondicka tak by som ju postavil na pas a nech si klusa aspon 5km
vaha9
Moderator
Dátum registrácie: 10.01.2010
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

aky mate nazor na toto?nebudem to samozrejme robit na tej objemnej http://nespamuj/zaciatocnici/int ... -chudnuti/" onclick="window.open(this.href);return false;
zuzanka3

a co toto ..ja viem ze chlapi ina stavba tela ako zeny...ale to je vsetko? Viac argumentov nie je? Chlapom mnarastu prsia ked makaju zenam nie :D 1. mýtus

Ak budem cvičiť špeciálne cviky na prsia zväčšia sa mi moje prsia.

Pravda: Toto je jeden z najväčších mýtov a zároveň bludov v posilňovaní. Prsia sú tvorené najmä tukom, takmer žiadnou svalovinou. Je pravda, že rôzne cviky Vám môžu vytvarovať prsia a opticky zdvihnúť, ale nie zväčšiť. Pri chudnutí sa Vaše prsia môžu zmenšiť.
zuzanka3

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 02.10.2012

ano u žien je to tak ...tam si skorej "vymakaš" ten upon čo ide od ramena, predne delty, ako samotne prsia, proste aj ked naberes tam nejaky sval, tak zanikne v tuku
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa marian60 » 03.10.2012

a co toto ..ja viem ze chlapi ina stavba tela ako zeny...ale to je vsetko? Viac argumentov nie je? Chlapom mnarastu prsia ked makaju zenam nie :D 1. mýtus

Ak budem cvičiť špeciálne cviky na prsia zväčšia sa mi moje prsia.

Pravda: Toto je jeden z najväčších mýtov a zároveň bludov v posilňovaní. Prsia sú tvorené najmä tukom, takmer žiadnou svalovinou. Je pravda, že rôzne cviky Vám môžu vytvarovať prsia a opticky zdvihnúť, ale nie zväčšiť. Pri chudnutí sa Vaše prsia môžu zmenšiť.

ahoj.prsia cvikmi asi nezvacsis u zeny.ale da sa roztiahnut hrudny kos.myslim ze pulower by pomohol.hlavne v mladsom veku.druha moznost antikoncepcia-hormonalne tabletky poznal som dievca ktorej to vyrazne pomohlo a prsia narastli.alebo nejake reklamne tabletky na rast.dalsia moznost silikony. :D
"When my muscles say "No", I say "YES!
marian60
Dátum registrácie: 21.10.2010
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa marian60 » 03.10.2012

Spytam sa vas, mate viac skusenosti a ja nemam takmer ziadne co sa tyka chudnutia, co by ste odporucili babe 23 rokov je dost objemna(tucna) aky trenning jej mam vymysliet, mam strach aby som jej viac neublizila ako pomohla, dokazem pomoct babe co chce vyrysovat alebo spevnit ale toto bude tazsie, a este co sa tyka chudnutia, nejaky bicykel si myslim ze by bol vhodny lebo ked ju dam behat tam vydrzi max. 5 min...Takze behanie asi nie, suhlasite s tym bicyklom, kolko minut ? Poradte mi prosim :) ja som nikdy nechudla a netusim kde zacat, potrebuje zhodit horu sadla...tak kde zacat? Vdaka :)
takisto suhlasim stym bicyklom.pridal by som mozno prechadzky sviznejsim tempom.u tazsich ludi su pri behu viac zatazovane klby.takze beh by som este nevolil.takisto si zostavit jedalnicek.snazit sa dodrzovat.posilovanie bud z vahov vlastneho tela, a ked cinky tak par zakladnych cele telo 2-3 krat tyzdenne.to by som volil a tu aerobnu aktivitu by som sa snazil drzat tepovu frekvenciu na nizsej aj strednej urovni aby odburavala spalovala tuk.pokial viem u muzov 220-vek osoby vynasobit 0.6 az 0.8 a v tom rozmedzi to drzat.u zien je to podobne.ak nema moznost merat si to tak drzat sa jednoducho: ( pri sliapani na bicykly nelapat po dychu,ked sa z niekym rozpravas a zaroven sliapes nebyt zadychany)to je priblizna hranica.da sa to vypocitat aj inak.takisto skusat zaradit aj HIT-(striedat rychlejsie,pomalsie casove useky)uvadza sa ze az po 20 minutach sa zacina spalovat tuk.a na zaver ku tomu asi tolko ze kazdy odporuca nieco ine aj vsade sa pise nieco ine.niekto odporuca 3krat do tyzdna po 20 minut zevraj co je minimum az po 6-7 krat tyzdenne po 30-60minut.takisto niekto uvadza rano nalacno ked su glykogenove zasoby vycerpane,niekto uvadza po treningu daj aerobnu aktivitu.orbitrek,steper,svihadlo,veslo-trenazer,rotoped,beh,chodza..... STACI SI LEN VYBRAT!!!
"When my muscles say "No", I say "YES!
marian60
Dátum registrácie: 21.10.2010
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa zuzanka3 » 09.10.2012

Kamarat ma poprosil aby som ho trenovala...nie je cudne ked baba trenuje chalana?
zuzanka3

Príspevokod užívateľa piterko » 09.10.2012

je a hlavne ked to nevies
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 506 krát
Bolo mu ďakované: 387 krát

Príspevokod užívateľa Neo13 » 09.10.2012

Ten test bol len taky s moznostami a,b,c? Mas k tomu nejake podklady?
Neo13
Dátum registrácie: 08.03.2009
Kontaktovať užívateľa:

Ten test bol len taky s moznostami a,b,c? Mas k tomu nejake podklady?
aj s moznostami ale nebolo to len ze jedna spravna odpoved mohlo byt viac a potom aj take ze dopln vetu a tak
zuzanka3

NEviem ci budem moct nadalej cvicit stehna kvoli kolenam cize ziadne drepy, legpress, predkopavanie zakopavanie...a teraz co? Ako dosiahnem slzicky na stehnach a krasne tvarovanie inak? :´(((((((((((
zuzanka3

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní