Zuzana :)

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Re: Zuzana :)

Príspevokod užívateľa zuzanka3 » 24.09.2012

tož a ja jak si stresovala :lol:
tož a stalo to za tu namahu :D
Užívateľov profilový obrázok
zuzanka3
Dátum registrácie: 10.01.2012
Cash on hand: Locked

dakujem :) aha foto :D zozadu spredu zboku ? :D
ano spravne, aj zozadu aj spredu aj zboku..a gratulujemeee
dakujeem :) a chcete umelecku alebo klasika... :D lalebo pockate kym to vytiahnem na 55kg ? :D to moze trvat dlho :D
zuzanka3

Príspevokod užívateľa Hancock94 » 24.09.2012

daj si studenú sprchu :) ....a tebe gratulujem Zuzana
20 rokov,80kg,176cm začiatok posilňovania August 2009
Hancock94
Dátum registrácie: 13.12.2010

daj si studenú sprchu :) ....a tebe gratulujem Zuzana
Vdaka :)
zuzanka3

to bol vtip... kedze dvaja pisali ze z predu aj zboku aj zo zadu tak mi prislo vtipne dopisat vsetke strany.. no nebudte taky :-|
ja som reagovala aj na margo toho, ze to moze zvladnut kazdy, neviem ako na inych kurzoch ale keby som sa nebola poctivo ucila na tento tak vam garantujem ze to nedam! lebo bolo treba nejaka ta priprava... a pokial si k tomu nesadnes tak smola...
zuzanka3

Príspevokod užívateľa tumidaj » 24.09.2012

nechce sa mi pozerat tvoju temu dozadu a neviem ci ste to tu rozoberali tak jednou vetou, co taka skuska zahrna?je to delene povedzme na prakticku cast (predvedenie cvikov spravnou techikou alebo tak) a teoreticka?skusali ta napr. z anatomie?
tumidaj
Dátum registrácie: 05.07.2011

nechce sa mi pozerat tvoju temu dozadu a neviem ci ste to tu rozoberali tak jednou vetou, co taka skuska zahrna?je to delene povedzme na prakticku cast (predvedenie cvikov spravnou techikou alebo tak) a teoreticka?skusali ta napr. z anatomie?
Skuska bola zo vsetkeho, vyziva cloveka, principy posilovania, jednotlive zlozky potravy, a cviky...to bol test a v nom to vsetko bolo zhrnute :)
zuzanka3

Príspevokod užívateľa Cassyboy » 24.09.2012

Skuska bola zo vsetkeho, vyziva cloveka, principy posilovania, jednotlive zlozky potravy, a cviky...to bol test a v nom to vsetko bolo zhrnute :)
anatomiu ste nemali ? :)
Quot hominus, tot sententiae.
cast mojich receptov najdete na: http://somnavaril.weebly.com
Cassyboy
Dátum registrácie: 11.11.2011

Príspevokod užívateľa zuzanka3 » 25.09.2012

anatomiu ste nemali ? :)
mali sme aj tu :)
zuzanka3

Príspevokod užívateľa zuzanka3 » 25.09.2012

Chalani, mate skusenosti s dietami a potrebujem vediet ako vymysliet pre jedno dievca jedalnicek, chce schudnut kolko gramov sacharidov a kolko bielkovin alebo podl coho mam zacat? DAKUJEM!!
kedze sa tu pise len o muzskych dietach som zmatena :)
zuzanka3

Príspevokod užívateľa mirecek » 25.09.2012

dievcata maju papat to iste co chlapci len samozrejme adekvatne ich vahe, zalezi co jedla doteraz...nemozes jej hned naordinovat 2 g bielkovin na kg lebo jej telo by bolo mozno trochu sokovane:)..A cela dieta je hlavne o manipulacii so sacharidmi, proste jej zostav akoze racionalny jedalnicek a postupom casu uberes par g ryze, trocha vlociek atd...ked doteraz neriesila stravu tak jej nevyratavaj ziadne hodnoty atd.
mirecek
Dátum registrácie: 15.03.2011

Príspevokod užívateľa mes1ac » 25.09.2012

co najmenej sacharov drzat..tak cely cas a pritom pekne pocvicit a makat na kardiu ak to nepojde dole aspon o nieco tak skusit vlny..ale inak by malo stacti drzat nizke sachre
mes1ac
Dátum registrácie: 27.07.2012

Príspevokod užívateľa Mike Ones » 25.09.2012

zostav sacharidove vlny a hotovo. Ziadne pecivo len ryzove chlebicky, vajicka (bielka), maso, tvaroh, cestoviny, ryza, zelenina a mandle a mas. Vlnu daj trebars 50-50-100-150-200-250 a na najvisu vlnu pridaj aj ovocie.
Mike Ones
Dátum registrácie: 02.08.2011

Príspevokod užívateľa mes1ac » 25.09.2012

chce schudnut asi nie ist na sutaz..preco to musite vsetko tak drasticky prehanat
mes1ac
Dátum registrácie: 27.07.2012

Príspevokod užívateľa Cassyboy » 25.09.2012

podla toho kolko vazi ale 250g pre zenu je teda poraidna porcia :D zoebr si ze ak vazi ako priemerna baba 55 kg tak to ma skoro 5g/kg
nazaciatok klasicku dietu kde ubere kalorie nie hned vlny, vlny neh si rozlni metac az ked zacne stagnovat, to je ako keby si dala hned od zaciatku spalovac tiez blbost :)
Quot hominus, tot sententiae.
cast mojich receptov najdete na: http://somnavaril.weebly.com
Cassyboy
Dátum registrácie: 11.11.2011

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní