Zuzana :)

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Zuzana :)

Príspevokod užívateľa zuzanka3 » 13.01.2012

Ahojte, mám 21 rokov, vazim 53 kíl, meriam 172cm miery: 83-65-90 Rada by som o leta zapracovala na stehnach, a lytkach. Co sa tyka stravy, zjem všetko čo nezje mna, a nepriberiem co momentalne vnimam ako handicap nakolko chcem na stehnach pribrat samozrejme svalovu hmotu. Budem rada ak mi pomozete alebo poradíte aj v oblasti treningu :) Prikladam aj nejake aktualne foto.
Dakujem :007

Takze takto vyzera malilinka zmena fotka v modrych plavkach- 2011 a fotky v bielom to je teraz :)
Naposledy upravil/-a zuzanka3 v 20.10.2012, upravené celkom 9 krát.
Užívateľov profilový obrázok
zuzanka3
Dátum registrácie: 10.01.2012
Cash on hand: Locked

Re: Zuzana :)

Príspevokod užívateľa romec » 13.01.2012

Pekna postava neviem preco sa ti nepacia nohy :D .... ale samozrejme zakladne cviky ako drepy, mrtvola a tak, a nebat sa pridat vahu. predsa len zeny nemaju tolko testosteronu na budovanie nejakych extra velkych svalov ak nepocitame zeny typu Iris Kyle ale to je ina kapitola. inak chystas sa na sutaz?
"HATERS, i love these guys! Tell me i can´t do something, and see WHAT happens!,,
romec
Dátum registrácie: 12.03.2011

Príspevokod užívateľa lukas2309 » 13.01.2012

juj :P :D :) :007 :007
Úspech je definovaný, ako vstať o jeden-krát viac, ako si bol zrazený k zemi! :)
lukas2309
Dátum registrácie: 04.06.2010

Príspevokod užívateľa zuzanka3 » 13.01.2012

Dakujem, tazke zavazia to ano :) nebojim sa toho akurat mam problemy s kolenom takze obcas sa pozabudnem so zavazim a potom trpi koleno, cize co sa drepov tyka na ne mozem zabudnut. Na sutaz sa nechystam, taky ciel nemam, mam rada svoje telo take ake je akurat nohy by som chcela posilnit, ale nechcem si telo tryznit sutazami a bla bla :D ... Dakujem za radu :))
zuzanka3

Príspevokod užívateľa lukas2309 » 13.01.2012

aj mne sa luubi tvoje telo :D :D
Úspech je definovaný, ako vstať o jeden-krát viac, ako si bol zrazený k zemi! :)
lukas2309
Dátum registrácie: 04.06.2010

Príspevokod užívateľa neo85 » 14.01.2012

Prikladam aj nejake aktualne foto.
hahaha ze aktualne foto , ten travnik bude asi vyhrievany a ty zrejme otuzujes :D
neo85
Dátum registrácie: 26.09.2011

Príspevokod užívateľa BlondBomberko » 14.01.2012

hmm, no vitaj :)

v prvom rade asi napis, ci si ochotna a mas moznost chodit aj do fitka, alebo chces cvicit len doma..

inak brucho vyzera celkom trenovane, asi v cviceni niesi uz uplny zaciatocnik nie? :)

tie stehna obavam sa bez drepov moc lahko svalovo hore asi nepojdu, neviem teda ako zle je na tom tvoje koleno, ale urcite mozes na ne cvicit hlavne vsetky variacie cviku výpady (tie su fajn aj na stehna aj zadok), dalej predkopavanie, zakopavanie, legpress a na lytka nejake výpony.. tie cviky si lahko najdes na google alebo tu na fore :)

tak nech sa dari :007
181/86
BlondBomberko
Dátum registrácie: 25.11.2007

Príspevokod užívateľa Mato23 » 14.01.2012

Ja tam moc chyb nevidim ale ak chces teda popracovat na nohach a trpi koleno(ako aj mne momentalne) tak osobne najmenej ho citim pri predkopavani a zakopavani. Drepy(s cinku alebo aj strojove) a a legpress davaju kolenu riadne zabrat, takze poskusaj hlavne tie 2. Drzim palce :007
Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret.
Mato23
Dátum registrácie: 25.11.2010

Príspevokod užívateľa zuzanka3 » 14.01.2012

Do fitka chodim 4X do tyzdna, zaciatocník niesom...drepy robit nemozem, z legpresssu pokial viem stehná idú hore ako bláznive a preto ich aj robim :) zatial ma pri správnom cviceni nic nebolelo. Predpkopavanie je fajn ale robim ho uz moc dlho a uz by to chcelo zmenu. Vdaka za rady :)
zuzanka3

Príspevokod užívateľa sjm- » 14.01.2012

Tak skús zaradiť spomínané výpady, a pri predkopávaniach skús nasadiť nejakú zmenu. Napríklad 4 opakovania po 20-25 opakovaní, alebo tzv. stopky, kedy vo vrchnej fáze pohybu (nohy hore) sa snažíš na 2 sekundy zastaviť pohyb, a až potom púšťať pomaly dole. Alebo Skús nejaké super-série. Tzn, že si dáš napríklad prekopávanie a zakopávanie spolu, hneď po sebe. Vyzerá to nejak takto:

1. séria predkopy, 1.séria zákopy
oddych
2.séria predkopy, 2.séria zákopy
oddych
.
.
.
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa zuzanka3 » 14.01.2012

Vypady som robila tiez, ale po par vypadoch opat zasiahla bolest, ale mozno to co pises skusim s tym predkopavanim a zakopavanim aj ked to co si spominal tie stopky som tiez robila. Vdaka :)
zuzanka3

Príspevokod užívateľa Dusinas » 14.01.2012

Ja tam moc chyb nevidim ale ak chces teda popracovat na nohach a trpi koleno(ako aj mne momentalne) tak osobne najmenej ho citim pri predkopavani a zakopavani. Drepy(s cinku alebo aj strojove) a a legpress davaju kolenu riadne zabrat, takze poskusaj hlavne tie 2. Drzim palce :007
praveze predkopavanie koleno zatazuje ovela viac ako drepy a mozes ho najlahsie znicit kedze tam mas klb namahany na strih a ked este ides s nohami do ostreho uhla tak si to vychytal.
,,myslite si ze budem drepovat podla vááááás,
hejteri su v p1ci ja priberam este vaaaaac,
popritom si cvicim iba take nananaaaa,
s tymto benchom mi pomahala tvoja mamaaaaa...jou"
Dusinas
Dátum registrácie: 22.04.2011

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 14.01.2012

Mne tiez robi predkopavania na koleno dobre, resp. necitim ziadnu bolest, drep cvicit cez bolesť ale čo už ....inak tie predkopy potom nerob/te tu spodnu fazu uplne dole, radsej hore kontrakcia poriadna a dole to pustat len max. do praveho uhla. Skus nejaku klbovku kupiť na koleno, alebo si mala nejaky uraz ?
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Dusinas » 14.01.2012

veru, cayman vrelo odporuca animal flex, zevraj robi zazraky :) on mal problemy s ramenom
,,myslite si ze budem drepovat podla vááááás,
hejteri su v p1ci ja priberam este vaaaaac,
popritom si cvicim iba take nananaaaa,
s tymto benchom mi pomahala tvoja mamaaaaa...jou"
Dusinas
Dátum registrácie: 22.04.2011

Príspevokod užívateľa mrrtvypires » 14.01.2012

toto bude najsledovanejší fotolog a najkomentovanejší :) Postava je super bodaj by vyzerali všetky tak minimalne dobre :)
Ja nemám hranice, lebo som ich už dávno prekročil !!!
Motta :
tvrdšie, dlhšie a bolestivejšie !
Bolesť je jak čokoláda, treba si ju vychutnať:)
mrrtvypires
Dátum registrácie: 09.11.2010
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných