2.Trenbolon enanthate

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Re: 2.Trenbolon enanthate

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 08.04.2015

cabest bude urcite ucinnejsi

ale zase parlodel super na sex na drive :P trošku znizit prolaktyn ked treba, funguje to u mna tak do 24h
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Zamozny » 06.01.2020

:tay:
ak si teda uz skuseny uzival sprav to nasledovne (davky pri kvalitny znackach ako alpha farma napr.)

TST Enanthat 1000mg / week konštantne ziadna pyramída od zaciatku hned
Trenbolon (ideal enanthat alebo mix) 600mg konstantne tiez
Oxym prvy mesiac davky pod 150 ani nechod, skus ist na moje odporucanie hned 150, rychlo vyklesaj hore 50 50 10 10 150 ....ak si uz dost velký a skuseny kludne daj 200, cim das viac, tym menej vody tahá
po oxyme by som dal aj methan aspon 30-40mg denne tiez na mesiac

dalej pocas celeho cyklu anastrozol aspon 0,5mg kazdy druhyden
a parlodel celu tabletku kazdy druhy den
od 6teho tyzdna a dalej proviron aspon 75-100mg/day

Trenbolon vysadiš aspoon 2-3 tyzdne pred TST A kuru skoncit na samotnom TST ...tam by sa hodil nejaky silnejsi oral stanozol/methyldrosta/fluoxy aby si podrzal silu a hmotu z trenu
Viem, že je to staré, ale ako to tu čítam, verím, že sám moderátor by už takúto sprostosť nešiel
Zamozny
Dátum registrácie: 26.08.2019

Príspevokod užívateľa nokos » 08.01.2020

:tay:
ak si teda uz skuseny uzival sprav to nasledovne (davky pri kvalitny znackach ako alpha farma napr.)

TST Enanthat 1000mg / week konštantne ziadna pyramída od zaciatku hned
Trenbolon (ideal enanthat alebo mix) 600mg konstantne tiez
Oxym prvy mesiac davky pod 150 ani nechod, skus ist na moje odporucanie hned 150, rychlo vyklesaj hore 50 50 10 10 150 ....ak si uz dost velký a skuseny kludne daj 200, cim das viac, tym menej vody tahá
po oxyme by som dal aj methan aspon 30-40mg denne tiez na mesiac

dalej pocas celeho cyklu anastrozol aspon 0,5mg kazdy druhyden
a parlodel celu tabletku kazdy druhy den
od 6teho tyzdna a dalej proviron aspon 75-100mg/day

Trenbolon vysadiš aspoon 2-3 tyzdne pred TST A kuru skoncit na samotnom TST ...tam by sa hodil nejaky silnejsi oral stanozol/methyldrosta/fluoxy aby si podrzal silu a hmotu z trenu
Viem, že je to staré, ale ako to tu čítam, verím, že sám moderátor by už takúto sprostosť nešiel
Akorat na to pozeram uplna blbost,to kto chodi takto debilne ten pomer trenu a testaku.
Užívateľov profilový obrázok
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 47 krát

Príspevokod užívateľa Michal1986 » 09.01.2020

Akorat na to pozeram uplna blbost,to kto chodi takto debilne ten pomer trenu a testaku.
možná ten, který je aktuálně čtvrtý rok ve výkonu trestu a další dva mu chybí, aby mohl zkusit podmínku.. Ta se tuším dává "po půlce" takže tady máme tak max 25ti letého(spíš méně) bejčka, který sype horem spodem a jen tak bokem si střihl rošťárnu, za kterou dostal minimálně 12 let natvrdo. Třeba bude další jeho log o tom, kolik měl kilo když šel do vazby a kolik po dvou měsících po vysazení všeho ze dne na den :-D
Michal1986
Dátum registrácie: 13.03.2019
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa silný » 09.01.2020

Ty budeš tiež dobre zakomplexovaný dilino :clap: :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 684 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 09.01.2020

Co je to tu o novom za vyber?
Tak to ze sypal vela ho dostalo do vazby?ci co si tym chcel povedat?
Nechci vediet co tam tlacia dorastenci
To len tu sa bojite poslat toho viac ako 500 tst a 500bolde
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 239 krát
Bolo mu ďakované: 576 krát

Príspevokod užívateľa Michal1986 » 09.01.2020

Co je to tu o novom za vyber?
Tak to ze sypal vela ho dostalo do vazby?ci co si tym chcel povedat?
Nechci vediet co tam tlacia dorastenci
To len tu sa bojite poslat toho viac ako 500 tst a 500bolde
nic jsem tím povědět nechtěl. Otázka byla, kdo chodí takovou kombinaci a moje odpověď byla popis konkrétního člověka. Cyklus neposoudím. Takže máš pravdu, že množství a druh látek nemá naprosto nic společného s tím, že je ve vazbě. Ale tak nějak mě pobavilo, že moderátor tohohle fóra je náctiletý vyznavač diskoték, chlastu, bojových sportů a násilných trestných činů za které dostal 12+ let. To bych skor já tipl, že mu někdo šlápl na komplex a dotyčný použil své svaly a umění bojových sportů k něčemu víc, než na svůj foto blog. Ale to jen hádám. A je od něj moc pěkné, že z kriminálu píše, že se má dobře a že všechny moc zdraví
Michal1986
Dátum registrácie: 13.03.2019
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa silný » 09.01.2020

Aký to má ale súvis s príspevkom ohľadom cyklu? Vyťahovať tu osobné veci o človeku? Dáko teba osobne poškodil, že tu naňho kydáš? Piču vieš o tom, len samé krčmové drísty tu píšeš...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 684 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 09.01.2020

Lock

Úplne mimo témy, ktorá je aj tak 5 rokov stará.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 26 krát
Bolo mu ďakované: 234 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných