Bolesti po vpichu

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Re: Bolesti po vpichu

Príspevokod užívateľa oxygem » 03.03.2017

Co bych ještě doporučil je 50-75g zinku ihned po aplikaci :-) takhle to jedu uz 2nd cycle a opravdu to funguje. Sv. vlákna mi regenerují po apce rychleji
zo zinku? :shock:

Obecně po správné konzumaci vitaminu a minerálu..jak už bylo řečeno výše :-)
oxygem
Dátum registrácie: 12.02.2017
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Darty » 04.03.2017

no to asi tazko :-) jedine tak vit. E aplikovany spolu s olejom
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 100 krát
Bolo mu ďakované: 369 krát

Príspevokod užívateľa denk000 » 04.03.2017

chalani nemam s tym ist na pohotovost?
denk000
Dátum registrácie: 26.01.2017

Príspevokod užívateľa Vinnie » 05.03.2017

ježiš, nebuď ako žena a nevar si kktiny do hlavy. väčšina z nás zažila presne to isté a nie raz. normálne to prejde.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 57 krát
Bolo mu ďakované: 410 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 05.03.2017

hlavne sa ukludni čim viac si budeš nahovarat tym horšie :D Kamarati ked sypali Miso daval Janovy inekciu do stehna trafil zilu a poslal to tam Jano hned ze najskor ma daj do humna a zahrab senom a potom ma zakop do lesa ked teraz umriem a ziju do dnes alebo ked zas Jano dostaval inekciu do stehna v aute a rovno na celne kamera a mestsky sledovali aplikaciu skor to vyzeralo ako fajčenie čuraka ale tak... :lol: PS: Jano je taky testovaci kralik vo vsetkom :D on testoval prve veci zo skroids prve veci od dalsích zdrojov takisto fet a podobne :D :D to je taky nas pokusny kralik ktoreho ukeca clovek na vsetko... :lol: :lol:
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Raster » 15.02.2019

Ja mam ten isty problem mam test p xxxxxxx prvy krat som si aplikoval do stehna ale do boku vsetko fajn troska bolest slapal som jak hodinky no druhy vpich som posral nepichol som si do boku v stehne ale hore asi 7 cm od jablcka obavam sa ze som minul sval no myslel som si ze ok v pohode divil som sa ze ma to nenatiahlo rano vstanem ohromne bolesti siel som kulhajuc do prace a za 7 hodin mi stehno napuchlo bolest ze som nevedel chodit siel som domov dal som si flektor kupil ibalgin gel a lezim bez pohybu nohy bolest ustupila uz aj na dotyk je to ok ked si mastim stehno uz mozem aj pritlacit a masirujem len trapi ma ten opuch a pocit ze ma tam cosi tlaci takze sa pytam ci mi ten opuch zmyzne? Bojim sa ze mam absces co znie dost kruto a pytam sa co to je a ci na to nezdechnem xD za odpovede dakujem
Raster
Dátum registrácie: 13.02.2019

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 15.02.2019

LOCK
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 210 krát

Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní