Opakovaná bolest po aplikaci

Temy mimo pravidiel, opakujuce sa temy, atd.

Opakovaná bolest po aplikaci

Príspevokod užívateľa Danny11 » 06.11.2017

Ahoj, mám problém, který me trapi už dlouho.
Vždy po aplikaci, ať je to propionat, sustanon, enath me trapi bolesti stehen. Aplikuju už od června, dával jsem 500mg test Mix, bolesti neskutečný, omezovalo me to v pohybu, občas teploty, opuchy, někdy zase bolest mírnější. Teď jsem v mostu, dávám 150 mg Test E, první dva měsíce pohoda, cítil jsem to, ale nijak me to neomezovalo a zase z ničeho nic nedávno po aplikaci mi začali bolesti strašný. Aplikuju úplně stejně, stejný množství. Vůbec to nechápu.
Nemáte nějaký rady, tipy jak tomu zabránit? Nebo mám proste smůlu a nikdy si na to nezvyknu?
Dekuju za každou radu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Danny11
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06.11.2017
Cash on hand: Locked


Re: Opakovaná bolest po aplikaci

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 06.11.2017

Lock , duplicitná téma . Najprv hľadať , potom zakladať tému !

viewtopic.php?f=7&t=19064&start=180
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Príspevky: 1924
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Bydlisko: Poprad
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 43 krát


Návrat na "Zamknuté témy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný