PRIPRAVA NA SUTAZ

Re: PRIPRAVA NA SUTAZ

Príspevokod užívateľa mello13 » 04.09.2011

rokie ťažko povedať.....predsa len je na nezaplatenie mať pri sebe fakt skúseného sparinga resp pretekára ktorý vie objektívne posúdiť ako napreduješ koľko ešte dať dole či pribrzdiť trochu a pod.....sám nikdy neutrafíš koľko kde a prečo zmeniť....skúsenosti a objektívne oko sú na nezaplatenie :wink:
Užívateľov profilový obrázok
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Rokie » 04.09.2011

Máš absolútnu pravdu. :-)

Nevravím, že to nie je lepšie mať po boku trénera, ale že sa to dá aj bez trénera.
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Zemák » 05.09.2011

Buk71 ja nemam problem s treningmi tie si dokazem zostavit aj sam ale skor niekoho kdo by ma dohodil na sutaze ale porozmyslam o tvojej ponuke napis mi SS :)
dohodiť na súťaže? vyplníš registráciu v nejakom zväze či SSNKF, SANK, SAKST zaplatíš registráciu a potom ti stačí iba vyplniť prihlášku na súťaž :wink: toť celá veda ...

keby som si mal zaplatiť trénera, tak hlavne kvôli tomu, aby ma napr. raz za týždeň skontroloval ... formu, či graduje, alebo či ide rýchlo a veľa hmoty dolu ... presne to, čo povedal Mello
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa 14words » 05.09.2011

Zemák ty sutatazis bez trenera ?
14words
Dátum registrácie: 20.11.2010

Príspevokod užívateľa mello13 » 05.09.2011

samozrejme že nie.....má predsa mňa :lol: :lol: srandujem samozrejme :wink:
aj zemák má trénera
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa cayman » 05.09.2011

A hlavna vec, ked si niekto vybera trenera, ktory by mal pomoct s pripravou na sutaz..tak nech to nie je hocijaky picino, ktory ma len kurz a inac vie prd makovy o celej priprave, ale niekto, kto ma seriozne skusenosti.
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Zemák » 06.09.2011

trénera mám, ale dá sa povedať, že objem aj diétu idem podľa seba, podľa svojich skúseností, viem už čo približne na mňa platí ... trénerovi sem tam poviem čo momentálne idem, čo plánujem, koľko mám do súťaže a podľa toho ma hodnotí ... povie mi čo treba vylepšiť, prípadne sa ho potom spýtam, čo by on spravil, zmenil ... také mini konzultácie ... Zo začiatku, keď som sa ku nemu dostal som ho otravoval nonstop :D pomohol mi s jedálničkom, suplementáciou, tréningom ...
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 12.09.2011

A hlavna vec, ked si niekto vybera trenera, ktory by mal pomoct s pripravou na sutaz..tak nech to nie je hocijaky picino, ktory ma len kurz a inac vie prd makovy o celej priprave, ale niekto, kto ma seriozne skusenosti.

Cayman toto si mi vytrhol s ,,huby ako sa hovori,, Za to to, ten to nazor moj, ma vyhodili zo Starbec Centra Posilnovne, ze ty tréneri s Paierom co ich tam mame su akurat taky saskovia, co vsadzaju na Sympatie zien....a pri tom vedia o tom prd...Radsej si zenska vyberea picina ako mna lebo ja posobim asi nadudrale :)
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Igor Intensity Illés
Dátum registrácie: 02.08.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Slizer » 29.10.2011

chcel som sa spýtať, budúci rok sa chystám na prvú súťaž a ked tak by som mohol zapísať aj našu dedinskú posilňovňu ktorá nieje registrovaná v žiadnom zväze že za nu budem súťažiť?
Všetko je to o mentálnom naladení. Ak si myslíš, že si porazený, tak skutočne si. Úspech sa začína v mysli. Musíš byť sebaistý pred tým než si niečo praješ Kevin Levrone
Výška:176cm
Max výkony Benč:5x 120kg Drep:8X 121kg
Slizer
Dátum registrácie: 11.07.2010

Príspevokod užívateľa Buk71 » 29.10.2011

Ano ja pišem miestna posilovna v pivničných priestoroch kulturneho domu :D ( to som pisal do monitoringoveho formularu)
One day, when my time comes .... I'll be back!!!!
Buk71
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 27.05.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 29.10.2011

chcel som sa spýtať, budúci rok sa chystám na prvú súťaž a ked tak by som mohol zapísať aj našu dedinskú posilňovňu ktorá nieje registrovaná v žiadnom zväze že za nu budem súťažiť?
treba napisat ,,mail ,,na SAKFST ..ze chces zapisat klub ...plati sa aj celnsky popaltok a podobne veci, treba sa informovat
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Igor Intensity Illés
Dátum registrácie: 02.08.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Slizer » 29.10.2011

jaj to mam ešte dosť času na zápis klubu dúfam že nebude vysoká cena...
Všetko je to o mentálnom naladení. Ak si myslíš, že si porazený, tak skutočne si. Úspech sa začína v mysli. Musíš byť sebaistý pred tým než si niečo praješ Kevin Levrone
Slizer

Príspevokod užívateľa lipkofil » 30.10.2011

za klub sa mi zde ,ze sa plati 50e.

P.S : ale pokial viem tak nemusis byt registrovany v ziadnom klube aby si mohol sutazit.
lipkofil
Dátum registrácie: 02.07.2008
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Dusinas » 30.10.2011

Cayman toto si mi vytrhol s ,,huby ako sa hovori,, Za to to, ten to nazor moj, ma vyhodili zo Starbec Centra Posilnovne, ze ty tréneri s Paierom co ich tam mame su akurat taky saskovia, co vsadzaju na Sympatie zien....a pri tom vedia o tom prd...Radsej si zenska vyberea picina ako mna lebo ja posobim asi nadudrale :)
moj kamarat si robil trenersky kurz (iba tu prvu kategoriu. ale ma takych skromnych 110kilo a na bench 190kg :D :D ) a ked mi vravel ze tam boli ludia co ani nevedeli na ktoru partiu je benchpress a ako sa spravne vykonava tak som mal dost. to potom vsetci z tohto fora mozme ist robit trenera. hroza. a este takychto chujov si niekto objedna aby im radil.
,,myslite si ze budem drepovat podla vááááás,
hejteri su v p1ci ja priberam este vaaaaac,
popritom si cvicim iba take nananaaaa,
s tymto benchom mi pomahala tvoja mamaaaaa...jou"
Dusinas
Dátum registrácie: 22.04.2011

Príspevokod užívateľa Slizer » 30.10.2011

keď si uvedomím že kamarát má 22 rokov súťaží už za mužov výška 182 cm váha 104 a 8% tuku, on zožere denne aspoň 1 kg mäsa, okrem toho 50 bielok, 10 žltok, určite aj nejaké to mlieko a ryby, ryža to mi hovoril denne dá na stravu určite tých 15 eur to mi vravel, ked si k tomu pripočítame že ešte má veľa doplnkov celú výplatu dáva na kulturistiku, ja ešte chcem nabrať hmotu aspoň 5 až 7 kg hore určite a ja proste toľko financií ako on na to nemám aby som bol vačší... ak chcem byť väčší musim viac žrať ale mna v tom rodina nepodporí a zatiaľ tak veľa nezarábam a sere ma to... :( :(
Slizer

Návrat na "Všetko o súťažiach (kulturistické, fitness a iné športové súťaže)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní