PRIPRAVA NA SUTAZ

PRIPRAVA NA SUTAZ

Príspevokod užívateľa tchinky » 07.07.2010

chalani co mate skusenosti so sutazenim nenapisali by ste sem taky nejaky strucny "manual" pre tych ktory by sa chceli pripravit na sútaž a nevedia ako začať?....
hardcoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tchinky
Dátum registrácie: 21.10.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Knjaz Varggoth » 07.07.2010

Užívateľov profilový obrázok
Knjaz Varggoth
Dátum registrácie: 08.10.2007

Príspevokod užívateľa cayman » 07.07.2010

Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Slizer » 11.11.2010

chcem sa spýtať tak pre informáciu keď mám 14% tuku 78 kg 176 cm výšku kolko sa zhadzuje na súťaž?
Všetko je to o mentálnom naladení. Ak si myslíš, že si porazený, tak skutočne si. Úspech sa začína v mysli. Musíš byť sebaistý pred tým než si niečo praješ Kevin Levrone
Výška:176cm
Max výkony Benč:5x 120kg Drep:8X 121kg
Slizer
Dátum registrácie: 11.07.2010

Príspevokod užívateľa Zemák » 11.11.2010

chcem sa spýtať tak pre informáciu keď mám 14% tuku 78 kg 176 cm výšku kolko sa zhadzuje na súťaž?
to ti nikto nepovie ... budeš zhadzovať dovtedy, dokým nebudeš poriadne vysekaný ...
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Trener

Príspevokod užívateľa 14words » 02.09.2011

Mam taky problem neviem ci som ho umiestnil do spravnej sekcie ked nie ospravedlnujem sa.
Tak k problemu som z Bratislavy mam 16 rokov posilujem uz asi rok a chcel by som zacat profesionalne venovat sa kulturistike na 110% najst si trenera a zacat sutazit spravit si vychytany jedalnicek a pod. lenze problem je v peniazoch trener jediny ktoreho poznam vychadza na 130 € na mesiac a moja mama hovori ze to je strasne vela ze to mi neda co mi poradite robit ?
14words
Dátum registrácie: 20.11.2010

Re: Trener

Príspevokod užívateľa lukinko » 02.09.2011

130 eur si dja na meso a cvic podstivo
lukinko
Dátum registrácie: 07.02.2011

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 02.09.2011

všetko čo potrebuješ je tu, ak uz fakt sa tomu chceš venovat, su tu nejaky chalani co su na vyysej urovni z BA a aokolia dohodni treningy a urcite ti poradia, alebo behni par krat do BP aj pepo88 ma trenersku kurz :)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa AweOne » 02.09.2011

aj keby si nasiel nejakeho super lacneho trenera tak tie mesacne naklady na stravu, suplementaciu atd budu urcite o dost vyssie ako 130e... rozhodne ta nechcem demotivovat ale ked to chces ist na 100% tak je to fakt dost narocne, ci uz finacne alebo casovo... vela stastia prajem

to baunty: do BP ? hehehe pekny preklik :)
"V ringu, alebo mimo neho nie je nič zlé na tom, keď ideš k zemi. Zlé je, keď tam ostaneš..."

Muhammad Ali
AweOne
Dátum registrácie: 07.06.2009

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 02.09.2011

aha PB :D kazodpadne ho to vijde raz za tyzden raz za dva vylet do PB za profikmi/om ako trener na cely mesiac, ktory je zbytocny aj tak :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa Buk71 » 02.09.2011

od 7 septembra som v bratislave nemam trenerský kurz ale za 70 € ta možem trenovať :D
One day, when my time comes .... I'll be back!!!!
Buk71
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 27.05.2009
Kontaktovať užívateľa:

Re: PRIPRAVA NA SUTAZ

Príspevokod užívateľa mello13 » 02.09.2011

tému som zlúčil no nabudúce môžeš trošku viacej pohľadať a nevytvárať zbytočné OT

čo sa týka trénera tak ťažko povedať či by som investoval toľko peňazí kedže viem čo stojí príprava na súťaž.....najlepšie by bolo keby sa dostaneš pod niekoho krídla kto by ťa trénoval zadarmo resp za reprezentáciu jeho osoby
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa shiverisko » 02.09.2011

no ak ti mam povedat pravdu tak 130e na mesiac nie je vobec vela za trenera ;) priemerna cena trenerov v BA (aspon kde sa ja hybem/ poznam a nie su to ani zdaleka 100%tni odbornici) je 14e/hodina...
shiverisko
Dátum registrácie: 26.02.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa 14words » 02.09.2011

stravu a suplimenty budem mat zaplatene lenze uz moji rodicia niesu ochotni dat take peniaze za trenera a ten trener sa vola Pavol Korpas.

Mello13 prepac ospravedlnujem sa nevedel som ze to mozem supnut aj sem.

Buk71 ja nemam problem s treningmi tie si dokazem zostavit aj sam ale skor niekoho kdo by ma dohodil na sutaze ale porozmyslam o tvojej ponuke napis mi SS :)
14words
Dátum registrácie: 20.11.2010

Príspevokod užívateľa Rokie » 04.09.2011

Myslím si, že na súťaž sa človek dokáže pripraviť aj bez trénera. :-)
Na nete je nespočetné množstvo návodov a informácii.

Stačí riadny sparing, ktorý je ochotný s tebou chodiť na súťaže resp. ti pomáhať pri cvičení pózovania atp.
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Všetko o súťažiach (kulturistické, fitness a iné športové súťaže)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný