SUTAZENIE V NATURALOCH BB, PK...

pridete podporit?

ano
21
22%
nie
74
78%

Celkom hlasov: 95

Príspevokod užívateľa toxos » 21.05.2009

[quote="marcus-16"]este by si sa do auta zmestil:), napis spravu, ked chces..[/q.. zmestil? čo berieš kamion? :lol: :lol: :lol: :lol:
I dont know...
Užívateľov profilový obrázok
toxos
Dátum registrácie: 17.02.2008
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mello13 » 21.05.2009

inak chceli by sme ísť ja s pepom no auto zrejme nebude tak sa chcem opýtať či ide vlak aj priamo do grobu
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa marcus-16 » 21.05.2009

dobrych ludi sa sade vela zmesti :lol:
/inak JA,DANNYDOG,CAYMAN,WINCENZO(asi) zatim, jedno miesto je este volne/
->..ja cvicim len ruky a hrudnik!!!aby ked sa vyzleciem na plazi aby to dako vyzeralo kto sa ti pozera na chrbat nikto ale zeny maju radi kozy!!!!!a bicepsy!!!
->proteiny su vlastne bielkoviny s vitaminmi..

http://sviniar.mybrute.com/
marcus-16
Dátum registrácie: 02.12.2007

Príspevokod užívateľa Chata » 21.05.2009

Vlaky idu dosť naprd zo smeru ZA, PB, PU, atd...zväčša musíš ísť do TT a z tam 2-3x prestupiť na autobus a si tam...
Chata
Dátum registrácie: 16.01.2008

Príspevokod užívateľa marek63 » 21.05.2009

a jak to je daleko od PK? približne ? tak aby som vedel že kedy by sme boli naspet.. lebo podla toho sa možem jedine zariadit.. lebo vten den robim akurat..
//sorry tak nerobim :D oebal som sa.. ale išelby som rad.. :)
marek63
Dátum registrácie: 25.10.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa marcus-16 » 21.05.2009

kusok za sencom, za pol hodinu sme tam a to este 3x stihnem zabludit :lol:

,,len neviem ci je lepsie is senkvice->bahon->grob(tu trasu poznam), alebo cez senec..
->..ja cvicim len ruky a hrudnik!!!aby ked sa vyzleciem na plazi aby to dako vyzeralo kto sa ti pozera na chrbat nikto ale zeny maju radi kozy!!!!!a bicepsy!!!

marcus-16

Príspevokod užívateľa marek63 » 21.05.2009

teraz pozeram ze erika barkolova tam bude sutažit ... marcus kedy sa stretavame? :lol: :lol: :twisted:
marek63
Dátum registrácie: 25.10.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa marcus-16 » 22.05.2009

okolo jednej na zeleznicnej stanici 8)

marcus-16

Príspevokod užívateľa mato191 » 22.05.2009

sterac kedy hodis foto predsutaznej formy? :) 8)
BP 90 kg, SQ 120 kg, MT 130 kg-dal by som aj viac len neboli uz zavazia...:)

vyska 190 cm vaha 92kg
cvicim nepravidelne....
mato191
Dátum registrácie: 23.03.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Pipač » 22.05.2009

po sutazi :D.. nechajte sa prekvapit.. ale fakt je taky.. ze vypada hrozne.. :010 :016 :011
,,cesta je cieľ/cieľ je cesta"
Pipač
Dátum registrácie: 17.08.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Zemák » 22.05.2009

sterac kedy hodis foto predsutaznej formy? :) 8)
po pravde ani sa mi nechce fotit.......zajtra kto príde uvidí akú mám formu, ale na Grob som sa vobec špecialne nepripravoval, iba trošku nacukroval......vrcholnú formu chcem ukázat o týžden na MSR v Michalovciach
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mello13 » 23.05.2009

Prinášam horúce info z prvej ruky. Chalani dosiahli perfektné výsledky. Steráč ako sa dalo čakať skončil na prvom mieste a sypač na peknom štvrtom mieste.
GRATULUJEM PÁNI :022 :022 :022

Inak čo sa týka sypača tak podľa pipača mal na 3 miesto no vraj ho ojebali lebo prilepšovali domácim pretekárom :roll:
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa cayman » 23.05.2009

presne jak som tipoval, sterac jasny a sypac mal na 3. miesto. Skoda, snad nabuduce bude uz 3. a lepsie
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa arnie16 » 23.05.2009

chalani gratulujem k vybornym vysledko :)
Naturál telom i dušou.
www.bodyvolume.hostujem.sk
arnie16
Dátum registrácie: 04.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Pipač » 23.05.2009

Victoria Natural Cup 2009
Miesto konania: Kultúrny dom Veľký Grob č.d 450 :lol:
Termín súťaže: 23. mája. 2009
Vstupné: 7Euro
Začiatok súťaže: 14:00
Kategórie:Kategórie mužské
Dorast od 15 do 18 rokov + dodržanie hmotnostného limitu
DORAST OD 15 DO 18 ROKOV NOVÁČIK
Juniori od 18 do 21 rokov + dodržanie hmotnostného limitu
JUNIORI OD 18 DO 21 ROKOV NOVÁČIK
MUŽI NOVÁČIK - open kategória

Kategórie: Kategórie ženské
Šport model:
ŽENY NOVÁČIK ŠPORT MODEL
Šport figúra

Tak páni.. usadam k počitaču s mierne naplneným zaludkom a puštam sa do kratkeho reportu z dnešnej naturalnej sutaze :)... Doplnim par informacii kt. uz napisali chalani v marcusovom logu..+ niečo pridam...

Hned po prichode vsetkých zaujala osoba Jaroslava Horvatha, ktorý stál so svojou malou 9mesačnou dcerkou na rukach pri vchode... skutočne putavý pohlad bol na toho obra s drobcom v rukach.. no k sutazi.. Kulturak bol pekne pripraveny, zial osvetlenie, ako to byva problem na GP. 0b.. borci na podu vdaka tomu nemali rovnake šance.. zvýhodnený boli pretekári kt. stáli priamo pod čelnými svetlami. no verim, ze to usudok rozhodcov neovplivnilo.. Inak k organizácii sutaze z pohladu diváka nemôzem povedat jedneho zleho slova. Skvelé je hlavne to, ze pohárom bol odmenený kazdý jeden pretekár a priznám sa, ze som este nevidel sutaz na kt. by vitazovi kategorie museli pomahat odniest ceny do auta 2ludia :).. takze SPONZORING :007 :007 :007 :022 .. Podujatie moderoval uz tradične Peter Vons (byvaly prezident SSNKF) ktorý vie spravit na podiu pravu show :)..
Pochvalu ma aj hlavný organizátor a aj tréner Grobčanov pán Rigo, kt. sa rozhodol ist mierne netradičnou cestou a vytvoril kategorie pre absolutnych nováčikov na sutazi v kt. sa predstavili velmi dobre pripravení pretekári (vraátane nášho sypača )...
Tomášov (Steráč) prejav na podiu bol bezchybný, suverénny a neohrozeny.. :).. v semifinále sice vystupil na podium mierne viac opalený :).. a to čo je výhodou v dobre osvietenej hale.. sa stane prítazou v kulturnom dome :).. no tomasova separacia (stromček na chrbte, pruzky na hrudniku...) by mu zabezpečili vítazstvo aj keby prisiel bez farby :) vo finále sa predstavil uz skutočne bezchybný a oprávnene si prevzal ten najvačší pohár.
K sypačovmu prejavu mozem povedat len jedine.. videl som to na lepsie umiestnenie.. pozovanim ma príjemne prekvapil, nebol ustráchaný nováčik, ale suverén :).. chce to dotiahnut nohy.. a ostrihat vlasy :D.. potom to bude určite na pekny pohar :wink:

Myslim, ze by vas môhla zaujímat este erikova exhibična forma :).. potvrdil, ze sa vie skvele pripravit a ze je skutočne showman :) a vie prinutit ludi tlieskat a kričat aj keby sa o kulturistiku vôbec nezaujímali.. (zakulisná informácia, zvazuje prechod do klasikov)
Jaro Horvath sa tam neustále premával... a tak som ho poprosil či by nenasiel par minut.. nakoniec z toho vznikol zaujimavý rozhovor v kt. si vázim predovsetkým jeho uprimnost, priamost a otvorenost.. na fore tu padli nejake slova o synthole.. po rozhovore s nim som vsak presvedcený o tom, ze s touto latkou nemá prax a zastanem ho v kazdej vymene názorov.. V sučastnosti mal 2ročnu prestavku, kôli budovaniu rodiny :).. ale podla jeho slov, chce ist este aspon na 2roky na svetove kulturistické podia. Dufam, ze sa mu bude darit a aj napriek nepriazni zámorských rozhodcov pre europskych borcov obsadi pekné priečky...

Ospravedlnte ak by sa niekomu zdalo, ze som to s chválou na pretekarov prehánal.. ale viem kolko síl, penazi, odhodlania a energie stojí príprava... a toto je ich ,,par minut slávy" kedy si skutočne zaslúzia len chválu :!:

Ak by ste mali otazky k čomukolvek z prebehu.. pytajte sa.. ak budem vediet odpoviem ja.. Tomaš-steráč alebo niekto z chalanov..

a spoločna fotka.. čierna a biela čokolada :) Sterač and Pipáč (ChataGym boys :013
ospravedlnte kvalitu fotiek.. boli fotene len mojim mobilom.. fotaky sa nepriaznou osudu nepodarilo priniest :D..fotky z podia budu na rôznych kult. portaloch mozno niečo prida.. organizator sutaze :).. ktoreho učast bola asi tak očakavana ako J.Horvatha :) ale potesila rovnako :wink:
Naposledy upravil/-a Pipač v 20.02.2010, upravené celkom 2 krát.
,,cesta je cieľ/cieľ je cesta"
Pipač
Dátum registrácie: 17.08.2007
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Všetko o súťažiach (kulturistické, fitness a iné športové súťaže)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný