Bikiny fitness Camp

Bikiny fitness Camp

Príspevokod užívateľa Bejb151 » 28.07.2017

O chvílu sa uskutoční fitness camp vo Vranove nad Topľou pre všetky začínajúce ale aj pokročilé bikini fitnessky pod vedením Saskie Cakoci ( aktuálne nová slovenská profesionálka medzi bikinami), zatial neprezdradili tajného hosťa :) kto ním bude ? :)
Bejb151
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 12.04.2017
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 2 krát


Re: Bikiny fitness Camp

Príspevokod užívateľa Bejb151 » 16.08.2017

2017 YAMAMOTO Patriot BikiniFitness Camp - LETO 1
Prvého turnusu fitness Campu sa zúčatnilo 16 dievčat zo Slovenska ale aj z Čiech. Začínal v piatok o 18 stej , kedy organizátorka Saskia Cakoci rozdelila dievčatá do dvoch výkonostných skupín. V jednej skupine boli dievčatá, ktoré už súťažili a v druhej skupine boli dievčatá, ktoré ešte neabsolvovali žiadnu súťaž. Dievčatá dostali množstvo darčekov od sponzorov a partnerov kempu.
V druhom dni, ktorý bol rozdelení do častí na vyúkové bloky mali dievčatá možnosť pod vedením Saskie Cakoci pilovať jednotlivé povinné postoje, prechody a I-walk. V poobedňajších hodínách v dalšom vyúkovom bloku Michaella Sallut ozrejmila účastníčkam kempu všetky dôležité faktory, ktoré rozhodujú o výbere strihu, farby, zdobenia a finálnej úpravy súťažných plaviek aj doplnkov. Nasledoval rozhovor s hlavnými sponzormi kempu, ktorý hovorili o tom , čo očákáva sponzor od sponzorovaného športovca.
Posledné výukové bloky patrili oblasti tréningu, stravy a dopingu, ktoré viedli Tomáš Tóth, Júlia Melišová a Milan ČÍŽEK.
Na záver sobotňajšieho programu bol prizvaný hosť Grzegorz Kepa -IFBB medzinárodný rozhodca, ktorý pôsobí na IFBB scéne viac ako 5 rokov v úlohe bodovacieho a pódiového rozhodcu, po ktorom následovali otázky od účastníčok kempu, na ktoré odpovedali Saskia Cakoci, Lucia Košecka, Julka Melišová a Zuzana Kardošová.
Kemp bol ukončený tretím dňom, kedy sa v ranných hodinách uskutočnila provizórna súťaž, kde si dievčatá mohli vyskúšať, na neostro ako to prebieha na súťaži od semifinále, finále až po jednotlivú prezentáciu I-walk. Nehodnotila sa forma ale základné zvládnutie postojov a celková prezentácia.Toto bola finálová šestka:)

1. miesto ... Marcela GRAŇÁKOVÁ - získala 200€ poukážku od Sallut Design
2. miesto ... Michaela GĽABOVÁ - získala 150€ poukážku od Sallut Design
3. miesto ... Jacquelin FIGOVÁ - získala 100€ poukážku od Sallut Design
4. miesto ... Beáta GRAŇÁKOVÁ
5. miesto ... Viktória PÓCZOSOVÁ
6. miesto ... Scarlet ŽABKOVÁ

Po provizórnej súťaži Saskia Cakoci predviedla tréning špecificky určený na zadok, vysvetlila techniku jednotlivých cvikov a zodpovedala otázky dievčat, ktoré mali nejaké nejasnosti v oblasti ich tréningu.
Počas celého kempu mali divčatá k dispozícii voľný prístup do ,,fitness" bufetu , bufetu s obsahom proteínových doplnkov výživy, iontových
nápojov a BCAA doplnkov pre optimálne doplnenie bielkovín aj energie + káva a pitný režim.
Prílohy
sutaz-bikini-camp.jpg
sutaz-bikini-camp.jpg (94.14 KiB) 612 zobrazení
Bejb151
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 12.04.2017
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 2 krát


Návrat na "Všetko o súťažiach (kulturistické, fitness a iné športové súťaže)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní