Mr. Olympia 2014

Re: Mr. Olympia 2014

Príspevokod užívateľa Leon » 23.09.2014

ten druhý z ľava to je v akej kategórii ?
Užívateľov profilový obrázok
Leon
Dátum registrácie: 12.12.2009
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Mathew26 » 23.09.2014

do 212 libier flex lewis
Mathew26
Dátum registrácie: 09.03.2012

Príspevokod užívateľa pepo88 » 23.09.2014

musí dohanať ...ešte je mladý a chce byt rychlo najlepší ... to je syntholový kral (nieze by iný neboli :D ) ....si zobete ze pred par rokmi o nom nebolo počut a teraz ? ....zato o ostatnych s top 10 hej ..warren, wolf, kai, roden, dlhodobo na špičke ... celkvovo mi je viac symapticky Kai ale ani jeden podla mna nieje najlepsi. Taky wolf bol podla mna krajsie spravený, alebo Warren
heath je na profi scene od roku 2005 :D
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa pepo88 » 23.09.2014

inak green mal byt jasny.. sledoval som online, nesudim podla fotiek.. takisto Wolf 3. ak nie druhy.. a big ramy? 5.! moj nazor..
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa ViloNejaky » 23.09.2014

inak green mal byt jasny.. sledoval som online, nesudim podla fotiek.. takisto Wolf 3. ak nie druhy.. a big ramy? 5.! moj nazor..
Videl som fotky Big Ramyho kde sa porovnaval z predošlím rokom, akože o dva roky nechem vedeť čo to bude ked dotiahne aj tie nohy zozadu a ešte to viacej stiahne vyseka :twisted: :twisted:
Awards:
*Vicemajster sveta INBA 2014 v kategorii Mr. Physique do 178cm
*Tretie miesto MS SR 2014 v kategorii Mr. Physique
*Prvé miesto Grand prix Ostrava 2013 v kategorii Mens Physique

Pre viac info sledujte moj log :)
ViloNejaky
Dátum registrácie: 28.03.2013

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 23.09.2014

A najlepšie bolo keď Ramy išiel na zostavu a Komentátor: "This guy join to the gym in November 2010" :D Povedze v čom je to tajomstvo že za dva roky cvičenia sa z neho stál profík, a nie steroidy to nie sú tie berie hocikto, myslíte že je to naozaj taký genetický ultratalent alebo robí niečo inak a vie niečo viac než ostatný
tanio skóry nie sprzedam!
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 23.09.2014

geneticky multitalent, obrovske davky AAS, nejake experimentalne peptidy, hormony a hlavne SYNTHOL !!

kto nevie čoho je schopný, pozurite si na FB typka: Bostin Loyd ...za 3,5 tyzdna spravil formu jak lusk s hovna ...sam povedal ze dal do syntholu vaicej penazi ako do sypačiek ma aj videa na internete: Ultold truth - synthol, inzulin ...pogooglujte si :)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa hardin » 23.09.2014

fakt synthol? ale ked das synthol, tak potom nevidno vobec vyrysovanost, kedze to je olej a nie sval, ci sa mylim?
hardin
Dátum registrácie: 09.11.2013

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 23.09.2014

ano myliš sa :) nehovorim ze som expert, vobec do toho nevdim na tejto profi scene su to všetko len dohady, ale poznam par ludi ktory si ho aplikovali, videl som ich v reale, a nepovedal by si nikdy ze maju v rukach synthol (žili vonku, rozdelene hlavy bicepsov atd.) ...samozrejme profici to davaju do kazdeho jedneho svalu dokonca aj do brucha ...ale im to aplikuju ludia čo dokonale vedia kam to pichnut a doladit kazdy sval ...samozrejme treba mat geneticky potencial na take objemy, nespravi ruky 54 hoc kdo :)

tak v jednoduchosti, synthol natiahne fasciu - obal svalu ..cize sval ma mozno rasť "neobmedzene" nič mu nebráni, predstav si to tak, ako keby si stale priberal noob gains + urcite beru hormony na baze myostatinu ktore znova umoznuju "neobmedzeny" rast ..synthol sa pomaly vstrebava (cca 3/4 roka) a vyplna sa hmotou - cize synthol mizne a na jeho miesto rastu svaly - prakticky tak funguje "anabolicke" okno ked maš napumpovany sval a roztiahnutu fasciu, tebe vtedy rastie sval dve hodiny, jemu 24 hodin v kuse :) čo poznam ludi, dokazali dat hore 3-7cm za 6 tyzdnov na rukach a ruky vyzerali super a prirodzene ...profici to aplikuju asi systemom off on napr. 2/2 dni do kazdej partie ale nonstop dajme tomu 2 roky :) ako Big Ramy

...tak velmi lajcky vysvetlene
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa hardin » 23.09.2014

tak to som fakt netusil, to uz musia byt fakt blbci, co toto robia
hardin
Dátum registrácie: 09.11.2013

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 24.09.2014

lyan dikes že si sa tak rozpísal zase som o niečo múdrejší, ešte by si mohol nejak v skratke napísať čo je to vlastne ten synthol za látku ked je taký drahý lebo na nete o tom moc info nieje :)
tanio skóry nie sprzedam!
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 24.09.2014

zase az taky drahy nieje, cyklus mesačný na ruky ta vide 150-200e to je v pohode za 3-6cm si myslim :) ...ale ine je ked oni to davaju do kazdej partie na tele a cely rok ..to je potom riadna pálka

synthol je pozovací olej, ale presne zlozenie ti nepoviem resp. o aký presne olej (vzorec?) sa jedná, udajne je to len filtrovaný MCT olej. Da sa objednat z ameriky uplne bez problemov, a ponukaju ho aj na jednej CR stranke, ktorej majtela poznam.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa bestial » 30.10.2014

tak to som fakt netusil, to uz musia byt fakt blbci, co toto robia
A to uz preco? Byt kultak tak to robim tiez.
Už jen jedna další ampule
Ješte nás čeká sláva
Jednou nás to všechny zabije
No zatím to nakopává.

https://www.facebook.com/jan.michalov.trener
https://www.instagram.com/bestial_fitness/
bestial
Veteran
Dátum registrácie: 04.11.2006
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 30.10.2014

Ked pokračujeme v tejto teme ...
tento chlapik Bostin Loyd :arrow: https://www.facebook.com/bostin.loyd?fref=ts

Vcera pisal dávky ktore momentalne ide, drzte sa:
TST 450mg EOD, Tren 2000mg/week, M-drol (asi methan) 200mg/day, Inzulin pred a po kazdom jedle + nočný inzulin, Pred treningom IGF 1, Rastak 12iu, a synthol zdvyhol z davky 3ml do odcvicenej partie denne na XY davku to nenapisal. ...to je neskutočné ...ale ma 22 rokov vo svojom veku je v USA najlepší :D

Toto je 3,5 week transformation ako začal pripravu na nejaku prestižnu sutaz v USA koncom augusta
bostin.jpg
bostin.jpg (34.16 KiB) 1823 zobrazení
Aktual, popis k fotke: Love dat igf delt pump :D
bostin2.jpg
bostin2.jpg (67.84 KiB) 1823 zobrazení
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa amstaff » 30.10.2014

Ked pokračujeme v tejto teme ...
tento chlapik Bostin Loyd :arrow: https://www.facebook.com/bostin.loyd?fref=ts

Vcera pisal dávky ktore momentalne ide, drzte sa:
TST 450mg EOD, Tren 2000mg/week, M-drol (asi methan) 200mg/day, Inzulin pred a po kazdom jedle + nočný inzulin, Pred treningom IGF 1, Rastak 12iu, a synthol zdvyhol z davky 3ml do odcvicenej partie denne na XY davku to nenapisal. ...to je neskutočné ...ale ma 22 rokov vo svojom veku je v USA najlepší :D

Toto je 3,5 week transformation ako začal pripravu na nejaku prestižnu sutaz v USA koncom augusta
bostin.jpg
Aktual, popis k fotke: Love dat igf delt pump :D
bostin2.jpg
tie davky by som vždy bral s rezervou už len z dovodu, že može mať underdosed davky čo sam nevyvracia
amstaff
Dátum registrácie: 11.10.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Návrat na "Všetko o súťažiach (kulturistické, fitness a iné športové súťaže)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný