Tvrďák!

Tvrďák!

Príspevokod užívateľa sjm- » 23.06.2014

http://www.tvrdak.sk/

Tvrďák je beh na 5 a viac km, kde musíš prekonať rôzne prekážky. Bežíš, plazíš sa, dvíhaš ťažké predmety, testuješ svoju odolnosť, silu a vytrvalosť. Súťažíš na čas, alebo môžeš ísť aj nesúťažne vo fitness režime. Ideš sólo alebo v tíme (minimálne 3ja). A ked chces daj Tvrďák aj v obleku, pobavíš seba aj ostatných. Na najmenších (8-14r) čaká 500m, 6 prekážok.

Nebaví ťa bežať sólo? Vytvor tím minimálne troch kamarátov, ušetri na štartovnom a otestuj si ako vám to v tíme hraje keď ide do tuhého. Tímy môžu byť aj zmiešané (muži a ženy). Pri registrácii si zvol vlnu v ktorej chceš bežať.

Ja idem (na 95%) do Cunova 20.9 za team, chcel som ist tu trat pre deti, ale nemozem zevraj, tak pravdepodobne zomrem pri tej klasickej. Ked dostatnicujem asi budem muset zvysit kondicku, kedze sa zadycham aj ked vybehnem schody.

Chysta sa niekto?
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
Užívateľov profilový obrázok
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009
Cash on hand: Locked

Re: Tvrďák!

Príspevokod užívateľa ryzoto » 23.06.2014

to už by sa viacej oplatilo ist na spartan race tam mas trat raz tak dlhu a len o par € viacej
The worst thing I can be is the same as everybody else. I hate that!!!|
--------------------------------------------------------------------

Work hard and give your best every day until your idols become your rivals! —
ryzoto
Dátum registrácie: 18.05.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: Tvrďák!

Príspevokod užívateľa shadow » 05.07.2014

a dostaneš peknú medajlu :p po jednú si dnes idem
shadow
Moderator
Dátum registrácie: 09.11.2010

Návrat na "Všetko o súťažiach (kulturistické, fitness a iné športové súťaže)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní