Spartan Race 2014- Super Valčianska Dolina

Spartan Race 2014- Super Valčianska Dolina

Príspevokod užívateľa shadow » 14.05.2014

Super
Dátum: 5. Júl 2014
Čas začiatku: 9:00
Dĺžka trate: 13 km a viac + minimálne 21 prekážok, 80 minút až 3 hodiny – závisí od kondície pretekára.
Štart: 250 pretekárov bude štartovať každých 30 minút. Štartovný čas si vyberieš počas registrácie.
Vek: 15 - 99 rokov

http://spartanrace.sk/preteky/valca-slo ... r-5-7-2014

Valčianska Dolina, Slovensko
Ski Areál Snowland
Valčianska Dolina 1054
038 35 Valča
valca_super_2014_SK.png
valca_super_2014_SK.png (160.62 KiB) 3332 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
shadow
Moderator
Dátum registrácie: 09.11.2010
Cash on hand: Locked

Re: Spartan Race 2014- Super Valčianska Dolina

Príspevokod užívateľa shadow » 20.05.2014

nechce niekto ísť? je nás aktuálne 12 + traja neistý... ak nás bude 15 na 100% tak máme celkovú zľavu 30% (20% za tým + 10% kupón) čo je 41€ +/-

dodám že cena nebude presne 41€ pretože:
Poznámka: Registračný systém je nastavený tak, že pokiaľ si vyberiete registráciu ako družstvo, systém automaticky zníži cenu o 10 %. Kedže systém nevie koľko členov družstva sa bude registrovať, tak spočiatku počíta všetkým členom družstva 10 % zľavu (napr. z ceny 39 € bude počítať so sumou 35,10€) až dosiahne počet registrovaných v družstve číslo 15 tak registračný systém odráta dalších 10 % z pôvodnej ceny čo je teoreticky 20 %, ale z matematického hľadiska nie. Pretože správne by mal 20 % z 39€ čo je 7,80 € a výsledná suma na jedného člena by mala tak byť 31,20€. Systém však ráta 10% zľavu zo zníženej sumy. 39€ zľava 10% je 35,10€ zľava ďalších 10% je 31,59€.
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa k0sTi » 20.05.2014

ake je to celkovo narocne? nikdy som cosi take nerobil, ale premyslam ze by som skusil, nech je fun :)
Team fluffeh!
k0sTi
Dátum registrácie: 01.05.2013

no to závisí od tvojej kondičky :P silovo by si nemal mať problém robiť prekážky (tie silové myslím - šplh na lane, prevracanie pneumatiky atd) ale u mňa je vždy problém ten beh, ale dá to každý človek čo robí hocijaký šport podla mna aj keď budeš polku trasy len kráčať
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa k0sTi » 20.05.2014

uhh... uz som aj chvilku uvazoval, ze sa na to dam, ale zabil si ma splhom na lane... to mi nikdy neslo, ako decko som to neznasal :D ...ale zas je pravda ze som to neskusal uz asi 10 rokov :D
Team fluffeh!
k0sTi
Dátum registrácie: 01.05.2013

toto som si hovoril pred prvym spartanom že v živote som nevedel šplhať :D a na prvom spartane bolo to lano zasrané od blata čiže klzké a nevyliezol som... na druhom bolo ale lano úplne suché a vyšplhal som ako drak a na tretiom zase zasrané od blata o.O a štvrte čo bolo pred 2 tyždnami cca bolo zase suché :D
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa AndrejGrajciar » 12.06.2014

Idete niekto ?:) Vlna o 12:00 ak by ste hladali niekoho s kým to zabehnut rad sa pridám :)
AndrejGrajciar
Dátum registrácie: 11.03.2014

Príspevokod užívateľa shadow » 13.06.2014

9:30 štartujem, ale netrénujem beh resp nebehám tak sa dosť bojím :D
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa shadow » 05.07.2014

držim palce každému kto dnes beží :P ja som bol včera totálne na mraky, bolesť hrdla, sople, teplota, svalová horúčka, ale dnes som takmer fit (pravdepodobne vdaka MMS) len ešte hrdlo pobolieva čiže idem na prechádzku skôr :D

kto si toto stihne prečítať pred pretekom, bude tam šplh na lane z popod blata, nenávidim to, 2x som na tom vyfailoval vo Vechci na 5km aj 22km, dnes to vidím rovnako, ale pri súchom lane napr minulý rok vo Valči alebo tento rok v Kamzíku ako nič...

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph ... 4507_n.jpg /* na fotke nie som ja, ale vidno tam tú prekážku, fotené včera */
shadow
Moderator

Príspevokod užívateľa MolleN » 06.07.2014

Skoro som umrel ! :D podla ohlasov najtahsi spartan, tahsi ako beast vo vehci. niekolko statistik: 13,33 km, nastupanych 1156 metrov naklesanych 1168 metrov. min. bod 503m maximalny 1043, 37 nedokoncilo 1 diskvalifikovany, cas najlepsieho 2 hodiny najhorsieho takmer 8

Podcenil som to, od 6 rana len jeden banan a neochutenu mineralku, na prvom stanovisti tiez len mineralku potom uz som zaca tlacit iontaky na stanovistiach ale bolo neskoro. Postup : okolo 8 km som mal dost aby som sa nepovracal, okolo 10 ma prestali posluchat nohy modlil som sa aby este zvladli dalsi krok, lebo mi odchadzalo ovladanie. V kopcoch som musel oddychovat velmi casto (beham vacsinou do 4 km a na totanych rovinach). Po preteku 2 hodiny mi bolo pekne spatne. Najhorsie klasika 30 anglicakov po netrafenom ostepe. Na moje pocudovanie skoro na konci tahsie slo aj lezenie na lano, ktore bolo 2x dlhsie ako v BA, od blata smyklave a nemam problem vyruckovat raz dva hociake ale v tom momente to islo tahsie ako kedykolvek inokedy.

Cas: 3:18:20

Motto pocas preteku: "Na kerú **** som sa ja na tto dal nahovoriť" a "nikdy viac, na donovaly nejdem ani bohovy"

toto motto ostalo aj cca 2 hodky po dobehnuti, ale pravda je pochopis az v ciely a pojdem kuknutaj na donovaly na beast :D zvlast po tom co pocuvam ze toto bolo tahsie ako minulorocny beast. Ako ste na tom vy ? cas a pocity ? :D
"Ked vstupite do posilovne, sustredte sa len na maximalny vykon. Akonahle vsakt mate trening za sebou, zabudnite na cvicenie a radujte za zo zivota."
MolleN
Dátum registrácie: 12.02.2010

Príspevokod užívateľa shadow » 06.07.2014

čas? 00:00, bol som jeden z tých 37 čo nedokončilo... v polke trate na 7,5km kde sa liezlo do kopca pomocou lana po mňa prišlo auto - vyplo mi kríže... pri nosení vreca do kopca som ho dosť na riť chytil, zle som si ho dal na chrbát a od vtedy som už len kráčal do stredu trate, tam som ešte rozmýšľal či budem pokračovať ale radšej nie, tento rok som sa tešil na trifektu, ale nič z nej nebude, nejdem ani na Donovaly, uvidím ako kríže, už som regnutý na Sprint vo Vechci a vidím to tak že budem chodiť už len na Sprinty kedže kríže mi vypínalo už minulý rok na Beaste, proste nevydržia keď som dlho na nohách a v pohybe :/
shadow
Moderator

Mrzi ma co sa ti stalo, celkovo si myslim ze vela ludi tam precenilo svoje sily, vratane mna, ja som z juhu a s kopcami nie som moc kamarat riadne som to citil. Na beast si asi skusim zohnat camelbak a energeticke gely, bez toho je to fakt mordor. Velmi asi zalezi aj od toho v akom nasadeni do toho vhupnes, tiez som pozeral na niektorych ktory s usmevom koncili s casom nad 4-5 hodin a rozmyslal ci som nechcel az moc zo seba vydat, ale o com by to bol pretek keby nepretekas ked aj sam zo sebou, samozrejme so potom bol totalne mimo z toho.
"Ked vstupite do posilovne, sustredte sa len na maximalny vykon. Akonahle vsakt mate trening za sebou, zabudnite na cvicenie a radujte za zo zivota."
MolleN

Príspevokod užívateľa shadow » 06.07.2014

Hej, čo som čakal na odvoz pri tej prekážke tak tam boli další dvaja chalani ktorý naň čakali tiež, jeden mal triašku a bolo mu totálne zle a druhý vraj nevládal...

dosť ma mrzí to že som zatiaľ odbehol každý Spartan čo bol na SR ale tie kríže nepustili, uvidíme ako to bude časom

camelbak kúpiš na ebayi pomerne lacno, po Beaste sme o tom uvažovali ale zabudli sme na to, som zvedavý čo si pripravia na tie Donovaly ale riskovať nejdem určite
shadow
Moderator

Kazdopadne vela ohlasov hovorilo, ze tento pretek bol o hodne tahsi ako minulorocny beast a to uz je co povedat. Ja som bol len v BA ale toto bola uplne ina kava jedneho pekneho slov by som zo seba pocas neho nevypustil v akych krcoch som bol miestami.
MolleN

Návrat na "Všetko o súťažiach (kulturistické, fitness a iné športové súťaže)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní