Súťaže SSNKF v roku 2014

Re: Súťaže SSNKF v roku 2014

Príspevokod užívateľa pepo88 » 29.05.2014

mimochodom domino a ado, chystate sa aj pozajtra znovu merat sily?
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Swan » 30.05.2014

ide niekto zajtra do Presova pozriet ?
Moje foto-video z roku 2012.... http://www.youtube.com/watch?v=ExCaICtF850&feature=youtu.be
Swan
Dátum registrácie: 27.11.2011

Príspevokod užívateľa dangyy » 30.05.2014

mimochodom domino a ado, chystate sa aj pozajtra znovu merat sily?
No ja sa na sutaz samozrejme chystam, takze ja tam budem. :)
A Dominik je takisto napisany na startovnej listine, takze ak pride tak sa na podiu znova stretneme a zabojujeme spolu. :)
Dufam ze nas niekto pridete podporit chalani... :) Kto ste z Prešova a okolia tak pridte!!! A potom sa prihovorte :wink:

Inak ucast v muzskych kategoriach bude velmi ale velmi biedna :( Akurat dorastenci a juniori budu dobre obsadeni a tiez zeny ako tak...ale co sa tyka muzov tak je to fakt slabota. Ale je to pochopitelne, slaba reklama, nulove peniaze v tomto sporte, rozdelena naturalka na dve federacia...hroza des. Potom to takto vypada a postupne ide cela naturalna kulturistika (ktora uz davno ani nie je velmi naturalna bohuzial) do kytek...je to smutne a pritom je to vsetko ako vzdy o ludoch.
Naposledy upravil/-a dangyy v 30.05.2014, upravené celkom 2 krát.
dangyy
Dátum registrácie: 15.04.2012

Príspevokod užívateľa Swan » 30.05.2014

som z okolia tak rozmyslam ze by som dosiel pozriet preto zhanam info :)
Moje foto-video z roku 2012.... http://www.youtube.com/watch?v=ExCaICtF850&feature=youtu.be
Swan
Dátum registrácie: 27.11.2011

Príspevokod užívateľa dangyy » 30.05.2014

som z okolia tak rozmyslam ze by som dosiel pozriet preto zhanam info :)
Okej, tak by bolo veru dobre ked by sa ti este niekdo ozval kto tiez pojde nech vies ze tam nebudes sam a teda nech sa dohodnete a urcite pojdete. Ja budem len a len rad. :)
dangyy

Príspevokod užívateľa Buk71 » 01.06.2014

ospravedlňujem sa ale už so študijných dôvodov som sa sutaže už nemoho zučastniť strašne meškám so školou a chcem ju uspešne dokončiť ... pre mna sutaž v prešove už nič neriešila ... na MSR som si dokázal že na to mám ... a že sa viem stale pripraviť na doraz a na hranicu zdravého rozumu... nie nadarmo som dostal na sutaži prezývku Smrták :lol: ... nechcem nič predbiehať ale vyzerá to tak že naturalna kulturistika upadá a predpokladám že do troch rokoch zanikne ... je veeeeeelmi smutne ak za reprezentáciu slovenska vyžiada zväz od sutažiaceho na cestu 60 eur ... nevidim v tomto zväze dalej perspektívu a nulová propagacia takže koniec koncov :

UIBBN (Ssnkf)----------> IFBB

bližšie sa vyjadrím k tomu v mojom osobnom blogu ked si v hlave utriedim myšlienky
One day, when my time comes .... I'll be back!!!!
Buk71
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 27.05.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Janxos » 02.06.2014

ospravedlňujem sa ale už so študijných dôvodov som sa sutaže už nemoho zučastniť strašne meškám so školou a chcem ju uspešne dokončiť ... pre mna sutaž v prešove už nič neriešila ... na MSR som si dokázal že na to mám ... a že sa viem stale pripraviť na doraz a na hranicu zdravého rozumu... nie nadarmo som dostal na sutaži prezývku Smrták :lol: ... nechcem nič predbiehať ale vyzerá to tak že naturalna kulturistika upadá a predpokladám že do troch rokoch zanikne ... je veeeeeelmi smutne ak za reprezentáciu slovenska vyžiada zväz od sutažiaceho na cestu 60 eur ... nevidim v tomto zväze dalej perspektívu a nulová propagacia takže koniec koncov :

UIBBN (Ssnkf)----------> IFBB

bližšie sa vyjadrím k tomu v mojom osobnom blogu ked si v hlave utriedim myšlienky
Hmm ked to tak vezmes nemas to len 60 eur, zial rataj aj to co nespomenuli farby(pro tan) tie sa striekaju priamo na mieste kolko ze ? dalsich 60 euro ? a hlavne startovne dalsich 30 eur + treba aj jest a pit... proste shit cely tento cirkus s belgickom a ssnkf...
Janxos
Dátum registrácie: 20.03.2011

Príspevokod užívateľa dangyy » 02.06.2014

Mate pravdu, chalani...je to hanba, tolko vydavkov aby si reprezentant sam hradil za reprezentaciu vlastnej krajiny na ME. K tomu startovnemu - ani to nam nezaplatia oni ? Lebo toto som si nie isty takze ak to vies na isto tak mi to potvrd prosim...dalsich 30€ veru v tom pripade dpc :X

No tak ci tak ja reprezentovat na ME do Belgicka idem ked uz som bol nominovany tak to dobojujem na ME. :) Drzte palce.

Inak farba nemusi byt nutne Pro Tan, ani priamo tam nastriekana. Ide o to ze nie su povolene roztieratelne farby typu Dreamtan, ale nie ze musi byt nutne pouzity Pro Tan. Napr Jan Tana, Liquid Sun Rayz alebo ja idem mat Universum Tan a je mnoho dalsich. Cize normalne si mozes doniest vlastnu a natriet sa tym vecer pred a potom nater pred sutazou.

A este spomeniem taku zaujimavost. Teda predpokladam ze to je asi velika rarita. Na ME idem reprezentovat ja (24r) a takisto aj moja mama 49 rocna. :)
Ja kategoria muzi do 70kg a mama kulturistika zeny do 52kg.
Prílohy
finalna_repre.jpg
finalna_repre.jpg (77.64 KiB) 1276 zobrazení
dangyy

Návrat na "Všetko o súťažiach (kulturistické, fitness a iné športové súťaže)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný