školenie trénera 1. stupna sakfst

školenie trénera 1. stupna sakfst

Príspevokod užívateľa Didy002 » 06.02.2014

Zdravím, na poslednú chvíľu som sa prihlásila na toto školenie (školenie trénera 1. stupna), termín je už o mesiac. Neskoršie školenie absolvovať nemôžem, lebo plánujem odcestovať. Venujem sa fitnessu už dlhšie vo voľnom čase vrámci hobby, idem tam najmä pre to, aby som sa v tom rozvíjala, niekam sa ďalej posunula, niečo nové sa naučila... a papier samozrejme. Necítim sa však zatiaľ ako nejaký veľký odborník. Zaujímam sa o cvičenie aj výživu, no neviem či to postačuje k tomu, aby som prešla? Kto bol na tomto školení, ako to prebieha, a čo od vás chcú na testoch? Stalo sa, že niektorí účastníci neprešli? Samozrejme, že sa budem učiť z materiálov, no aj tak mám strach, či na to nemám príliš málo času. Vďaka za rady
Didy002
Dátum registrácie: 18.02.2013
Cash on hand: Locked

Re: školenie trénera 1. stupna sakfst

Príspevokod užívateľa pepo88 » 07.02.2014

ahoj, ak sa budes ucit tak to spravis... musela by si byt antitalent aby si nespravila takze NO STRESS :007
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007
Cash on hand: Locked

Návrat na "Všetko o súťažiach (kulturistické, fitness a iné športové súťaže)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný