Andtidopingove testy v SAFKST

Andtidopingove testy v SAFKST

Príspevokod užívateľa brokolica1 » 10.08.2017

Ahojte chcel by som sa spytat ako to je s antidopingom na stranke maju pisane o dopingu len v suvislosti ze ide niekto do reprezentacie ja som vzivote nesutazil a chcel by som ist na niaku poharovku bench press je tu moznost ze mna otestuju ked to je moj prvy zavod ? samozrejme sa pytam lebo v tej dobe budem mat naisto nolvu este v tele ... je tu moznost aj ze vyhram cize ako mam sa bat a kaslat nato a ist na dalsiu az kde budem cisty alebo kludne mozem ist lebo amaterov na poharovke testovat nebudu dakujem za info ak mate .
brokolica1
Dátum registrácie: 10.08.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Re: Andtidopingove testy v SAFKST

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 10.08.2017

Nikto ta testovat nebude :D Sutazil som necele 2 roky v sakfst, nikdy ma netestovali aj ked som bol prvy a ani nikoho ineho nikdy netestovali. Dokonca viem o ludoch ktori tam stale posobia a sypu. Ak by si siel do zahranicia na sutaz tak tam ano, to len Slovaci na to kaslu.
Ale zamyslel by som sa trosku aj nad niecim ako "fair play", ak sypes mal by si ist do openu, kde to nikto vyslovene nezakazuje. Voci chlapcom ktori tieto pravidla fakt dodrziavaju(ako som bol ja) je to nefer.
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa brokolica1 » 10.08.2017

tak ktore federacie by som teda mal chodit ja vobec neviem ktore su tu na sr ake kde je povolene mat doping akde nije nevyznam sa v tomto vedel by si mi poradit ze kde mozem teda ist nemma sajnu co myslis pod chod do openu :D
brokolica1
Dátum registrácie: 10.08.2017
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 10.08.2017

je tu este wpc, awpc/wuap a gpc, registrovat sa nutne nemusis do ziadnej ak chces ist na poharovku, popripade mozes byt zaregistrovany aj v dvoch naraz ako ja, clenske je minimalne, tusim 15e/rok takze neni problem
BW 100kg
xxxpetko

Príspevokod užívateľa piterko » 11.01.2018

ja len tak pridam k SAFKST k bodybuildingu

1) http://sakst.sk/m/vykonny-vybor-a-komis ... omisie-69/

2) na slovensku na poharovkach je mala sanca

3) ak budes dobry, tak si ta zvaz ochrani za kazdu cenu pred WADA. ak si mrzak, alebo priemerny a nacikas alebo zdrhnes, mas 4 roky stop akykolvek sport kdekolvek na svete, a po tie 4 roky co mas zakaz, si clenom safkst a nemozes prestupit .pozri z bodu c. 1) napr. Krizaneka alebo Kindernaya.. .uplne fiasko trapas

na MS v puchove robili dopingovku 1. a 2. umiestnenym vo vsetkych kulturistickych kategoriach, v tej, kde sutatzil Kindernay a Krizanek boli traja, cize obidvoch ich brali .. a co spravila disciplinarka zvazu ? Z komisara andtidopongovky spravili debila, pretoze vo formulari bolo, ze odmietaju dopingovy test, cize automaticky sa na nich hladi ako na vinnych, a disciplinarka sa rozhodla tak ,ze vraj krizanek nevedel, ze ho niekto kontaktoval, cize nebol ani vyzvany k dopingovke, cize ani nemohla prebehnut, cize akoze je to vymysel ze to odmietol a komisar je uplny ***** :D ..

no co dodat, nasyp poriadne, a ked pride dopingovka po teba, tak si zavolaj sanitku ze si dehydratovany, asi najlepsie nudzove riesenie :D
status: ZLÝ [---------<|>--] DOBRÝ
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 315 krát
Bolo mu ďakované: 196 krát

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 11.01.2018

cely safkst je jeden velky bordel, politika, ojeby a svinstvo, s novym vedenim sa to kus lepsi ale ajtak by som sa tam nevracal. ked uz ipf/ifbb tak ceske zastupenie jednoznacne, tu dokonca neni problem ist na open sutaz aj ked si v ipf, popripade este wrpf je testovana ak dobre viem a to je hadam aj vyssi level nez ipf ved ake monstra tam liftuju :D
BW 100kg
xxxpetko

Návrat na "Všetko o súťažiach (kulturistické, fitness a iné športové súťaže)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní