Ako na bench

Príspevokod užívateľa Maxton » 10.01.2010

chcel by som kupit dres, taky lacnejsi, asi titan, do 100€ , kolko tak maximalne moze taky dres pomoct, ked raw dam 120?
jasne ze to zalezi od mnohych okolnosti, ale tak konkretne by bodlo keby pomohol minimalne 12.5kg,

nechcem zbytocne kupovat ked poviete ze je to moc, ze sa to neda
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Užívateľov profilový obrázok
Maxton
Dátum registrácie: 16.03.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Sabre » 10.01.2010

chcel by som kupit dres, taky lacnejsi, asi titan, do 100€ , kolko tak maximalne moze taky dres pomoct, ked raw dam 120?
jasne ze to zalezi od mnohych okolnosti, ale tak konkretne by bodlo keby pomohol minimalne 12.5kg,

aku mas velkost?? ja planujem kupovat novy dres.. a co sa tyka toho kolko pomoze.. zalezi aj odtoho ako ti sadne ked ti bude velky moc nie.. a taktiez aj dost zalezi od techniky a od toho ako natrenujes vrchnu drahy.. ale to uz bude len o tebe.. ja co mam stary tak to mam Titan F6ku a cislo dresu je 36...
Sabre
Dátum registrácie: 07.01.2010

aku mas velkost?? ja planujem kupovat novy dres.. a co sa tyka toho kolko pomoze.. zalezi aj odtoho ako ti sadne ked ti bude velky moc nie.. a taktiez aj dost zalezi od techniky a od toho ako natrenujes vrchnu drahy.. ale to uz bude len o tebe.. ja co mam stary tak to mam Titan F6ku a cislo dresu je 36...
cize som to smeroval skor nato ci je mozne aby som dal tych 12.5kg, opakujem ano zalezi na vela veciach ale si to prisposobte tak ze vsetko je skor na 100% a ci to je mozne :-)

no tak velkost... tabulku som nasiel len pri metal dresoch a tam asi 50 alebo 52, ak mas nejaku inu mozes to sem dat alebo SS ako chces
I povstal cvik z rodu základných a sľúbil krivým, že sa narovnajú, slabým, že zosilnejú, chudým, že priberú... I riekol pred davom zhromaždených ľudí : "Verte vo mňa, cvičte ma, lebo bude požehnaný každý, kto ma okúsi!
Maxton

metal ma uplne ine cislovanie ako titany.. a skus pozriet na goodlifte ...ale najlepsie je to skusit na sebe.. treba skusat dresy aby si nekupil kravinu.. pretoze ja som si kupoval prvy dres tak ze som si odmeral vsetky miery a kupil som 40ku.. nakonec som ju po prvej sutazi predal lebo bol velky a ten dres som predal chalaniskovi co je v kategorii do 82,5kg.. a kupil som si 36ku...
Sabre

keby som ho mal presne na mieru ? tak co myslis ? slo by to ?
nemysli teraz nato ci budem mat dobru techniku a vsetko okolo, mna len zaujima ci pri takych malych vahach moze az tolko pomoct dres
Maxton

Príspevokod užívateľa seigon » 10.01.2010

z F6 sa da kludne vytiahnut 60kg, 12,5kg je uplny joke, to snad z neho vytiahnes aj ked nevies benchovat
270-215-250
seigon
Dátum registrácie: 28.01.2007

keby som ho mal presne na mieru ? tak co myslis ? slo by to ?
nemysli teraz nato ci budem mat dobru techniku a vsetko okolo, mna len zaujima ci pri takych malych vahach moze az tolko pomoct dres
tych 12,5kg by ti mal dat.. mne hodi cca 25-30kg..
Sabre

Príspevokod užívateľa maxxxmato » 11.01.2010

benchnes tolko kolko natrenujes, to ako keby si sa pytal ci ti narastie biceps ked sa mu budes venovat o tolko a tolko cm, jednoducho na to sa neda odpovedat pokial neskusis, titan na zaciatok gut, zaleyi ako bechujes s mostom bez mostu atd. + kupovat podla tabuliek je dost kktina to iba posledna moznost, ak sa da skusaj dresy , bo moze byt napr dane cislo pre vahovku dajem tomu 100kg no je rozdiel ked ich ma 160cm a 190cm borec, je rozdiel ked si slanina a rozdiel ked si tvrdy, rozdiel ked mas velky hrudnik a mini ruky abo opacne, na mieru sity, no musis sa dobre odmerat resp. musi ta niekto odmerat co vie ako ma merat a kde merat , neni to sranda vlastna skusenost, pri velkosti trika radsej precestuj 50e po slovensku co budes skusat ako kupit kktinu, sam planujem ist skusit do BA nieco za siegonom a potom este do prahy jeden dres skusit, radsej skusat precestovat pokecat, kazdy ti nieco da nieco uvidis nieco vylepsis, tak si budujes svoj zaklad pre velky bench, mozes mat nacitane milion hodin na forach mozes pozerat kennelyho od rana do vecera ale pokial budes trenovat s ludmi co o tom nemaju sajnu a nebudu do teba jebat co vylepsit a co robis na kkt tak sa nezlepsis o triku to plati dvojnasobne
maxxxmato
Dátum registrácie: 23.12.2008

Príspevokod užívateľa maxxxmato » 08.02.2010

perfektny trening , odskusany v priprave na MS a viac nez super

http://power-sport.sk/trening/91-metal- ... ss-trening
maxxxmato
Dátum registrácie: 23.12.2008

Príspevokod užívateľa juniorpwl » 18.02.2010

ďalší tréning zameraný na benchpress: Benchpress Tréning - Shawn Lattimer
nemam v podpise grafiku
juniorpwl
Dátum registrácie: 20.02.2007
Kontaktovať užívateľa:

cawte

Príspevokod užívateľa matus777 » 18.08.2010

chcel by som ist na sutaz v tlaku na lavičke ale až buduci rok , teraz mam raw 120 do buduceho roka to chcem vyšplhat aspon na 140 a vyššie :D mysliste ,ze keby som začal trenovat s dresom dam pojde to lepšie ?
vek : 16
vyška: 188
obvod hrudnika: 125
obvod pasu: 100
matus777
Dátum registrácie: 18.08.2010

Príspevokod užívateľa pepo88 » 18.08.2010

vaha?
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa matus777 » 18.08.2010

98-100 ako kedy :D
matus777
Dátum registrácie: 18.08.2010

Príspevokod užívateľa alilinko » 18.08.2010

S totuto vahou by ti trebalo benčnut aspon tych 160
Be the type of person, that when your feet touch the floor in the morning, the devil says:
"Awww shit... they're up!"
alilinko
Dátum registrácie: 21.03.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa seigon » 18.08.2010

S totuto vahou by ti trebalo benčnut aspon tych 160
k comu? ked chce niekto sutazit tak moze sutazit aj keby mal dat 60kg
270-215-250
seigon
Dátum registrácie: 28.01.2007

Návrat na "Silový trojboj (sekcia pre fanúšikov silového trojboja)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní