Vase vykony

Re: Vase vykony

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 13.11.2012

Lyandrol - predpokladám, že myslel os ramien vzhľadom k činke.
Inak teda podľa mňa nedotiahnuté a tá negatívna fáza bola na maxko dosť brzdená - riziko zranenia. Ale ani moja mrtvola nebola bohviečo kým som nedostal kázeň od jedného fitness trénera :lol:
EDIT : Tak sorry, zle som videl, ten doťah tam je.

Laci25 - nadhod je technicky sakra náročný cvik a vraj trvá roky, kým je technika O.K. Mne sa časom podarilo urobiť premiestnenie s aspoň čiastočne ohnutými nohami (vzpierači idú kľudne ATG čelný drep) + by nebolo odveci ísť pri výraze do nožničiek (teda nerobiť push press ale jerk) - mne osobne to pomáha k lepšej stabilite stredu tela pri výraze.
Koľko tam máš ?
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Laci25 » 13.11.2012

100kg tam je.. Jerk nechcem robit lebo to uz nebude ten klasicky pushpress :) ale to len tak z nudy som si skusil inak robim JC v sede atd..:P
I lift things up and put them down !
Užívateľov profilový obrázok
Laci25
Dátum registrácie: 06.12.2010

Príspevokod užívateľa jawa-555@azet.sk » 13.11.2012

Laci25 - nadhod je technicky sakra náročný cvik a vraj trvá roky, kým je technika O.K. Mne sa časom podarilo urobiť premiestnenie s aspoň čiastočne ohnutými nohami (vzpierači idú kľudne ATG čelný drep) + by nebolo odveci ísť pri výraze do nožničiek (teda nerobiť push press ale jerk) - mne osobne to pomáha k lepšej stabilite stredu tela pri výraze.
Koľko tam máš ?
ak si chces pri tom push presse pomoct silou noh a na zaciatku dat tej cinke trochu hybnosti a rychlosti tak ju musis mat polozenu na prednych ramenach lakte musia ist do predu nie velmi siroky uchop činka musi vyletiet do vysky oči alebo az nad hlavu iba silou ktoru dodaju nohy zvisok dotlačia ramena a tricepsy tu je napr video http://www.youtube.com/watch?v=rXXszjlqxhI" onclick="window.open(this.href);return false; ked sa to naučis tak pojde aj viac :twisted:
jawa-555@azet.sk
Dátum registrácie: 19.01.2009

Príspevokod užívateľa asija » 02.12.2012

Dnes sa musím po dlhom čase trochu pochváliť :D vydarilo sa mi čelný drep 6x120 pri BW necelých 80kg :)
asija
Dátum registrácie: 30.04.2011

Príspevokod užívateľa tereza044 » 03.12.2012

pridavam svoj prvy uspesny bench 70kg pri vahe 53.3kg, reshell 141.29
tereza044
Dátum registrácie: 13.03.2012

Príspevokod užívateľa Ado008 » 03.12.2012

sa mozes zapisat do hall of fame ... budes v RAW tlaku na 2. mieste :D
"Ak z akéhokoľvek dôvodu hľadáš výhovorky prečo nedrepovať, očividne si steplalý alebo sa ti ešte nespustili semenníky do miešku."
Ado008
Moderator
Dátum registrácie: 18.08.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa tereza044 » 03.12.2012

no zas pockaj to je v shirte :mrgreen: na rawko si este pockam chvilku :007 ale buduci rok aj to pojde
tereza044
Dátum registrácie: 13.03.2012

Príspevokod užívateľa Ado008 » 03.12.2012

az mi je tak lepsie ... toto uz nerob ze to tam nenapises !

nie srandu si robim . tak ci tak je to uplne super !!!! : )
"Ak z akéhokoľvek dôvodu hľadáš výhovorky prečo nedrepovať, očividne si steplalý alebo sa ti ešte nespustili semenníky do miešku."
Ado008
Moderator
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mrenek » 11.03.2013

Lifteri, prosim vás, ako zlepším drep. Maximum mám 150,ale teraz končím so 125kg 5opakovaní. Pritom MT mám 210,tak je to dosť veľký rozdiel. Lipkofil ma videl a povedal, že technika je v pohode, tak na 90percent. Idem teraz 5x5 drep. Nejaké návrhy? Možno aj ten najmenší detail mi pomôže. A lepšie sa mi drepuje užšie ako roztahnute nohy ako žaba.. diki
mrenek
Dátum registrácie: 05.11.2009

Príspevokod užívateľa lipkofil » 11.03.2013

nedrepuj pred zrkadlom :wink:Mozes docasne vyskusat aj predvycerpanie ,to ti moze pomoct posilit tvoje kvadricepsy.Pokial by si sa zaujmal iba o cisto drep tak by bolo z hladiska vykonu (kvoli nevyrovnanosti drepu a MT) drepovat na siroko ,ale zasa na to nemas moc flexibilitu a prenos na strongman je tiez podla mna nie moc idealny.
lipkofil
Dátum registrácie: 02.07.2008
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa mrenek » 11.03.2013

nedrepuj pred zrkadlom :wink:Mozes docasne vyskusat aj predvycerpanie ,to ti moze pomoct posilit tvoje kvadricepsy.Pokial by si sa zaujmal iba o cisto drep tak by bolo z hladiska vykonu (kvoli nevyrovnanosti drepu a MT) drepovat na siroko ,ale zasa na to nemas moc flexibilitu a prenos na strongman je tiez podla mna nie moc idealny.
Jasne, dnes som drepoval uz mimo zrkadla :d Co je predvycerpanie?? No, ale na siroko mi to ide tazsie, aspon si myslim a nemam tu stabilitu pritom, sa bojim, ze spadnem alebo ma jebne v panve alebo tak :d
mrenek
Dátum registrácie: 05.11.2009

Príspevokod užívateľa clockwork » 11.03.2013

možno by ti pomohlo nejaký čas drepovať naširoko na box, keďže keď zosilnieš pri drepovaní v sumo ,budeš lepší aj v deep. a možn oa jenjaké doplnkové cviky by ti pomohli, ako glutebridge, glutekick, alebo tak, . ak ich cvičíš tak nič so mnepovedal :D
.theres no such thing as the right way, there is only your way.
clockwork
Dátum registrácie: 06.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Ado008 » 11.03.2013

co je zle s tym zrkadlom ? :D ci ako to myslite ? lebo potom u mna je rovnaky problem , mne sa praveze lepsie sustredi a dokazem sa lepsie kontrolovat

inac podla mna skus cvicit na menej opakovani , brucho posilni , namotaj bandaze , drepy na box som nikdy nejak vaznejsie neskusal ale v X clankoch to ospevuju a vravia ze je to lepsie ako klasicke drepy
Ado008
Moderator
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa david0171 » 11.03.2013

zlepši hamstringy natoč sa a daj to tu potom sa dá rozobrať kde robíš chybu
SQUAT 320
BENCHPRESS 205
DEADLIFT 270

http://pwlgir.webnode.sk/
david0171
Dátum registrácie: 30.05.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Natural88 » 17.03.2013

ak mas sparinga rob vynutene drepy nech ta dotlaci hore, to ja milujem :)
Natural88
Dátum registrácie: 20.11.2010
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Návrat na "Silový trojboj (sekcia pre fanúšikov silového trojboja)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný