periodizacia tréningu

periodizacia tréningu

Príspevokod užívateľa Matomato » 29.05.2016

Zdravím, zrejme zbytočná otázka, môžete ju vkľude neskôr zmazať. Chcem sa spýtať ako by som mal ísť % ak chcem podať na súťaži ktorá je 18.6. v Svätoplukove - mrtvy ťah. Chcem sa tieto dni zamerať hlavne na neho. Je mi jasné že je to sakra krátky čas a veľa vody s týmto nenamútim. Vedel by mi niekto poradiť koľko % v danom tréningu by som mal ísť aby som na súťaži bol ako tak pripravený? Maximálka je zatiaľ 215kg. Diki.
Matomato
Dátum registrácie: 29.05.2016
Cash on hand: Locked

Re: periodizacia tréningu

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 29.05.2016

Teraz by mala tvoja forma už len stúpať, ak dáš teraz 215 tak na súťaži kľudne 230 pôjde. Skúsil by som tento týždeň (30.5.-.5.6.) up to 1RM, kľudne aj do maxima, času dosť, kľudne ešte aj 1-2 série doťahov nech si osaháš aj veľkú váhu, pomôže psychicky. Nasledujúci týždeň (6.6.-12.6.) si dáš 2-3 ľahké tréningy na štýl 3x3 s cca 40-60% 1RM (čím bližšie súťaž, tým nižšia váha). Súťaž vychádza na sobotu, osobne by som dal posledný ľahký tréning 3x3x40% 1RM najneskôr v pondelok - utorok (13.-14.6.) a potom už vôbec necvičil. Deň pred súťažou sa najedz riadne a do hodiny pred pokusom daj kofeín alebo iný nakopávač.
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: periodizacia tréningu

Príspevokod užívateľa Matomato » 29.05.2016

Diki moc tak to spravím ako si mi napísal akurát že bez doťahov, tie mi odpaľujú chrbát čiže tie vynechávam.
Matomato
Dátum registrácie: 29.05.2016

Návrat na "Silový trojboj (sekcia pre fanúšikov silového trojboja)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný