Pomoc

Pomoc

Príspevokod užívateľa Eskymak » 27.05.2013

CC borci ako ste začínali s trojbojom v akom veku a koľko ste mali kg? A čo myslíte je možné že ked mám 13rokov a 70kg budem powerlifter alebo stačí my len bench chcel by som chodit aj na súťaže v bench ak by šok vedel ako nato
Eskymak
Dátum registrácie: 16.11.2011
Cash on hand: Locked

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa lipkofil » 28.05.2013

Neviem ako to je v inych federaciach ale v IPF je povolene sutazit az od 14 . Byt tebou tak by som s tym sutazenim chvilku pockal a zatial si vybudoval nejaky zaklad . BTW a zacal som v 17.
Užívateľov profilový obrázok
lipkofil
Dátum registrácie: 02.07.2008
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Eskymak » 28.05.2013

Lipkofil pls vybuduj mi nejaký plan do posilky hlavne taký plan abybol zamerani na silu aby som vela zdvihal
Eskymak

Príspevokod užívateľa clockwork » 28.05.2013

:D
.theres no such thing as the right way, there is only your way.
clockwork
Dátum registrácie: 06.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Ado008 » 30.05.2013

Eskymak - preco si neotvoris kazdu jednu dolezitu temu a neprecitas prvu stranu ?
"Ak z akéhokoľvek dôvodu hľadáš výhovorky prečo nedrepovať, očividne si steplalý alebo sa ti ešte nespustili semenníky do miešku."
Ado008
Moderator
Dátum registrácie: 18.08.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Eskymak » 31.05.2013

ALE NIC TAM NENI OTOM ZE AKO ZACAT V MLADOM VE KU ""!!
Eskymak

Príspevokod užívateľa BellCross » 03.06.2013

Lebo v takom mladom veku nezacina s tym nikto okrem deti starych powerlifterov ktorym z toho uz trochu v hlavach .... a tlacia trojboj sovjim detom od narodenia do hlavy.
A ty ked mas 13 tak este ti je skoro zacinat s trojbojom. Ak cvicis uz tak cvic si len tak pre seba zatial klasicky bud cele telo alebo neviem co uz chces. A trojboj nech ta netrapi este.
BellCross
Dátum registrácie: 14.03.2011
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 03.06.2013

vybuduj svalovu hmotu ..a začni so tazkymi treningami najskorej v 16tke ...neponahlal by som sa ...podla mna sa cely dojebeš ...
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa clockwork » 03.06.2013

jasne že sa dojebe :D ved ani nie je celý vyvinutý ani čo sa svalstva týka, ani kostry.. až časom zistíš, že trojboj neni len o tom dojsť na suťaž a dvihnuť pár krát ťažke železo.. uplne suhlasim s bellcrossom, to si nehaj na neskôr, a ak ťa to bude ešte aj po roku-dvoch zaujimať, poto msa tomu začni venovať, zatial posiluje len klasicky, nemôžeš z nuly začínať hned trojbojom, bullshit.
.theres no such thing as the right way, there is only your way.
clockwork
Dátum registrácie: 06.10.2012
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Eskymak » 16.06.2013

Dik za rady :) A viete ked mam 13 rokov tak moc treningovicvh planov na cvicenie pra takych ako ja neni nejaky odkaz na treningovi plan pre 13rocnich?Velmy by pomohlo a dakujem vsetkym ze mi radite
Eskymak

Príspevokod užívateľa homar » 16.06.2013

Dik za rady :) A viete ked mam 13 rokov tak moc treningovicvh planov na cvicenie pra takych ako ja neni nejaky odkaz na treningovi plan pre 13rocnich?Velmy by pomohlo a dakujem vsetkym ze mi radite
žiaden plán pre 13 ročných nie je :mrgreen:
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 16.06.2013

ja by som sa na tvojom mieste, zameral na gymnastiku ..skus nejake gymnatiscke posilky a takyto trening (ak neni neskoro kruhy, salta, cviky s vlastnoou vahou a podobne ..popr. neaky crossfit a tak ..take prirodzene pohyby ...na posilku maš čas)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Zeratul » 16.06.2013

z kade si? najlepsie by bolo keby si isiel niekde do klubu, ci uz pwl alebo vzpieracskeho. pracuj na technike a postupne zosilnuj a mohutni. nemyslim si ze je rozdiel velky co sa tyka treningu v mladsom veku alebo starsom, jediny rozdiel v intenzite a objeme cvikov. v hlohovci chodia na vzpieranie aj mladsie deti.
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 16.06.2013

je rozdiel vzpieranie (čo sa učia u nas na crossfite aj 16ročne baby) a ine je nadrapovať sa v posilke na benči ktory tlači ušami :D ....ale vystihol si to ..urcite pod dozorom ...a ked sam tak len lahko cvicit.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Eskymak » 16.06.2013

Ta gymnastika ma nejako nelaka :D Ak mate niekto trosku casu viem ze je to trapne ale nejaky treningovi plan pre mna? pretoze potom tak v 16,17 rokoch zacnem sa hlavne zamieravat na bench a vyskusat aj nejake tie sutaze
Eskymak

Návrat na "Silový trojboj (sekcia pre fanúšikov silového trojboja)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný