Vianočná súťaž v tlaku na lavičke-Trnava 2013realne skusiť ?

Vianočná súťaž v tlaku na lavičke-Trnava 2013realne skusiť ?

Príspevokod užívateľa pokojne » 02.05.2013

Zdravím na fóre som nový, chcel by som sa spýtať či je reálne ísť v mojom prípade na súťaž ( vybral som túto lebo chcem ešte zamakať poriadne) v tlaku na lavičke vážim 78 kg a maximálku raw mám 130 kg,, nie som evidovaný v žiadnom klube, ale aspon podľa toho čo som sa snažil dočítať je možné súťažiť aj bez toho aby som patril do nejakého klubu. Viem že teda na súťaž teoreticky môže ísť každý, ale či je aj reálne nejaké dobré umiestnenie, aby som nezaostal za predposledným ale o 20 kg :D snažil som sa hladať na nete aj výsledky pretekárov približne s mojou váhou ale nejak to bolo celé pomiešané, rozdelené aj na vekove kategorie, potom váhové, a nevedel som ci to bola súťaž v drese alebo nie... Preto by som chcel poradit ci je reálne rozmýšlať o súťaži s týmto výkonom, je mi jasné že to nie je nič extra ale chcel by som sa ešte zlepšiť. Ďakujem vopred za odpoveď :)
pokojne
Dátum registrácie: 21.11.2012
Cash on hand: Locked

Re: Vianočná súťaž v tlaku na lavičke-Trnava 2013realne skus

Príspevokod užívateľa Morfeus » 03.05.2013

Veď trénuj dovtedy a skús ja by som bol rád keby dám 130 nie je hanba prehrať :)
A: 17
H: 180cm
BW: 71kg
SQ: 8x80kg
BP: 3x80kg
DL: 92.6kg
Užívateľov profilový obrázok
Morfeus
Dátum registrácie: 20.12.2012
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Surmo » 23.05.2013

Si na tom podobne ako ja.. Len važim o 5kg menej ako ty a dam o 5kg viac.
Surmo
Dátum registrácie: 18.08.2012

Príspevokod užívateľa jermenkoo » 25.05.2013

Ked tak chod odskusat, budes mat novu skusenost, to ze mas zaujem sa zucastnit neznamena automaticky ze musis vyhrat :)
jermenkoo
Dátum registrácie: 24.06.2012

Príspevokod užívateľa pokojne » 26.08.2013

Ked tak chod odskusat, budes mat novu skusenost, to ze mas zaujem sa zucastnit neznamena automaticky ze musis vyhrat :)

ďakujem za radu :D skúsim teda :)
pokojne
Dátum registrácie: 21.11.2012

Návrat na "Silový trojboj (sekcia pre fanúšikov silového trojboja)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný