Strongman

Strongman

Príspevokod užívateľa Dom » 16.01.2012

Hladal som to tu niekde, nenasiel. Moze sa nezavisly clovek zapojit do strongman sutaze? bez zvazovej regristracie abo tak? ak ano, kedy a kde sa bude konat najblizsia sutaz?

ed. dufam ze som to dobre supol medzi PWL-ing
Užívateľov profilový obrázok
Dom
Dátum registrácie: 06.01.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: Strongman

Príspevokod užívateľa Zeratul » 16.01.2012

hmm myslim ze na slovensku ak chces sutazit tak tam treba nejake limity splnit, tusim tam je klada 130 kg 2x a dalej neviem. na toto by ti vedel lepsie howidied odpovedat.
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

aha, takze, ked niekde v hornej dolnej bude strongman sutaz a ja dostanem chut poprevracat par pneumatik z traktora, si mozem piskat?
Dom

Príspevokod užívateľa lipkofil » 16.01.2012

http://www.slovakstrongman.sk/index.php ... ont%3AONas" onclick="window.open(this.href);return false;
lipkofil
Dátum registrácie: 02.07.2008
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa HowIDied » 16.01.2012

Nie vsetky preteky su vedene pod hlavickou SASIM-u. Organizuju sa aj amaterske preteky, kde nieje problem sa zapojit, zial, len velmi malo dostupnych informacii o podobnych sutaziach najdes, kazdorocne sa robi napr v Novych Zamkoch sutaz (NZ mamut sa to vola myslim), tento rok tam bol ArMoR tu z fora, skus mu napisat PM pre viac info.
Kedze si ale z Bratislavy, odporucal by som ti skocit si zasutazit do ciech, sutaze su dobre organizovane, chalani si ich pochvaluju a niektore z amaterskych sutazi su, povedzme ze zvladnutelne.
Idealny pretek pre zacinajucich strongmanov je podla mna strongman v Prerove, nieje natolko narocny, startovne 150kc a Prerov nemas z BA zas tak daleko. Tento rok tam bola 80kg klada (bohuzial, velmi neobratne spravene uchopy), 300kg pneu a 100kg kufry napr, co je podla mna zvladnutelne pre zdatneho sportovca.
Oh a tento rok tu bola propagovana aj amaterska sutaz v tatranskej strbe (Strbska sportova smrst), konala sa 17. jula. Nepochybne aj tento rok, ak sa bude konat, dozvies sa to aj tu na fore. Tam bola registracia volna.
one step here, one step today, one step tomorrow, one step closer to victory
HowIDied
Dátum registrácie: 25.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

salallaj.
jj presne take nieco hladam, dat si to kvazi ako silove kardio boostnut ego, prekonat, resp zistit kde mam maximum alebo vyhodit si daku platnicku :D

ohladom toho prerova si nieco urcite zistim, ked tam pojdem tak to sem vyvesim, dufam ze sa niekto chyti 8) vacsia haluz ked ide banda

btw, "tento rok" mysli asi 2011 ze? ani tie new castle nevyzeraju zle...
Dom

Príspevokod užívateľa ArMoR » 17.01.2012

Ako .... tento šport je fakt c00l, už som si aj zaradil na jar prevracanie pneumatík a farmers walk.
ALE!
Ako tak osm si všimol tak tie medziludske vztahy niesu ažtak good ako v torjboji ... Napr. DS-čania sú extra sedláci a aj tak sa správali aj v novych zamkoch ...
ArMoR
Dátum registrácie: 27.05.2011
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa mrenek » 06.09.2012

Prave sedim s par strongmanmi v aute na ceste do Humenneho,kde bude zajtra slovenske kolo strongman amater. Chodim uz pravidelne ked sa da nakladat,resp. pomahat s naradim. Keby chcel niekto nejake info o tomto sporte na Slovensku tak nech mi napise :)
mrenek
Dátum registrácie: 05.11.2009

Príspevokod užívateľa Ivo » 11.03.2013

Robí tento šport niekto v okolí Košíc ?
NO PAIN NO GAIN!
Ivo
Dátum registrácie: 02.01.2011

Návrat na "Silový trojboj (sekcia pre fanúšikov silového trojboja)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný