Bolesti, úrazy

Re: Bolesti, úrazy

Príspevokod užívateľa Bress » 14.11.2016

tak ortoped to moze riesit liekmi alebo operacne. Manualne metody robi fyzio alebo chiro :)
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa ADM » 17.11.2016

Bress toto bude asi hlavne pre teba :)

co som mal tie dlhodobejšie problemy s ramenom, tak to je také že to ustupuje, ustupilo, hlavne teda po masážach chrbta (trapéz, lopatky), ale stále viem že to neni 10000% ..

ked skusim self masáž s loptičkou, tak tento prípad na obrázku je strašné peklo .. to je taká ostro tupá bolesť vyrážajúca do ruky..ramena a tricepsu, že mi ťahá slzy do očí

Obrázok

Je to nejaký citlivý bod s nervovými zakončeniami, ktorý boli každého alebo to môže byť hlavný zdroj môjho problému? :)
ADM
Dátum registrácie: 22.10.2012
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Bress » 17.11.2016

ako urcite to neni u kazdeho ale nemusi to byt ani pricina, ako nieco s tym to bude mat spolocne. Skus si najst to miesto, kde ti striela a tam si tlac a ak ti to striela aj niekde inde ako do tricepsu tak dojdi tam kde ti to striela a mohol by si najst miesto, ktore ked zatlacis tak ti bude strielat spat do toho miesta pri ramene a sprav to iste.
Bress

Príspevokod užívateľa mtko » 18.11.2016

to znie ako ping-pong :D
fat'n'weak
Užívateľov profilový obrázok
mtko
Dátum registrácie: 25.12.2013

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 20.11.2016

Po piatkovom mostovani pri benchi na sikmej lavičke ma seklo v spodnom chrbte. V sobotu som začal pociťovať brnenie v palci na nohe. Bolesť chrba ako tak ustúpila, ale brnenie zatiaľ neuticha. Ak to do zajtra večera neodoznie, tak skočím na neurológiu, nech ma posle na snímok, že či mám platničku len vyskocenu, alebo je s ňou niečo vážnejšie. Celkom na hlavu pocit to brnenie....
Už ste mali niečo podobné?
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 33 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 20.11.2016

tak mesiac a pol dozadu pri hacken drepoch... smerom dole ma to seklo, este som vytlacil hore a padol som :D zena ma odviezla na pohotovost, dostal som diklofenak inj., flector, dorsiflex... nemohol som ani spat poriadne, trpla mi jedna noha... o dva dni neurologia, rtg... nastastie to bol len klasicky hexenschuss :D aj ked to chruplo dost hlasno a nebezpecne
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 20.11.2016

Presne, prvú noc som trpel ako kôň a druhú už len ako osol :D . Dorsiflex mi ako tak zabral. Upokojil si ma, snáď to odznie, lebo od ženy už dva dni počúvam ze sa v tom fitku raz dokalicim a ze raz isto skončím na vozíčku :)
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa edgarius » 20.11.2016

ako keby som moju pocul :D :D
tyzden som necvicil, potom som si len tak opatrne trufal drepy ;)

edit: taketo akutne lumbago si casto privodis teraz v zime - vo vnutri teplo, spotis sa, vybehnes von len tak nalahko, sak len kurier prisiel, smeti vyniest, spodok lahko prechladne a uz len trosku cosi blbo v posilke zacvicis a je to
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius

Príspevokod užívateľa Bogi » 20.11.2016

Pri mostovani sa nesnaz co najviac prehnut v spodnom chrbte ale napni glutaky vyprs sa a lopatky k sebe.Vacsi most robit nemusis pokial nesutazis.Ono teda pokial nesutazis ti to ani nic neda uz.Vyznam mostiku je jednak bezpecie ramien a jednak aby si cez prsa tlacil a ne cez ramena.Ked toto dosiahnes tak vacsi most robit nemusis.Mostik by mal zraneniu zabranit a nie ho sposobit.To potom uplne straca svoj vyznam :D.
Bogi
Dátum registrácie: 30.09.2014
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Bress » 21.11.2016

ako to moze byt len z nejakeho spasmu svalov. A nejak nechapem vyznam mostu na sikmej lavicke.
Bress

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 21.11.2016

Budme radi, že sa o nás tak boja. Aj keď neviem co riešia, ked motorizované vozíčky vyzerajú celkom zaujímavo :D
Ja si uvedomujem ze to bola len moja chyba. Pre rameno lepšie znášam Tlaky na sikmej lavičke, než na rovnej. No ta u nás vo fitku máme fixný 45stupňovy uhol a mostovanim - odsunutim zadku ďalej od sedu lavičky som ho chcel znížiť, aby to šlo viac cez prsia než predné ramená.
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa noGainz » 21.11.2016

ako to moze byt len z nejakeho spasmu svalov. A nejak nechapem vyznam mostu na sikmej lavicke.

rovnaky ako na rovnej? hmm
noGainz
Dátum registrácie: 01.01.2015
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa mtko » 22.11.2016

Seklo ma v krku, bolesť ide od pravej lopatky až niekam do krčnej chrbtice. Na dotyk ma nebolí nič, môžem si stláčať krk ako len chcem, ale hlavou neviem otočiť poriadne ani do jednej strany. Máte nejaké overené metódy? :D
fat'n'weak
mtko
Dátum registrácie: 25.12.2013

Príspevokod užívateľa edgarius » 22.11.2016

jj flector+dorsiflex ;)
----------
edgarius

Príspevokod užívateľa Vinnie » 22.11.2016

ak to citis na pravej strane, tak poloz bradu na lavy horny cecok a lavu ruku na zatylok a tahaj a postupne sa ohybaj mierne v hornom chrbte. ak to budes robit spravne tak budes citit tu slachu/sval? co ide od lopatky az na krk. zo zaciatku to bude ***** boliet ale treba vydrzat a uvolnit to poriadne
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní