Obrázky cvikov

Re: Prosím vás o pomoc pri cvicení triepsu.....

Príspevokod užívateľa mello13 » 19.05.2011

Mal by som takú otázku chcem sa spýta´t,že pri cvičení tricepsu sa majú drža´t lakte blízko tela , neviem či tomu dobre rozumiem to znamená že po celú dobu cvičenia mám lakte tlačiť ćo najviac to ide k sebe aby boli ćo najbližšie k telu ? Ale potom ked to takto robím straśne ma zaćne paĺiť v laktovom klbe.......Alebo staći lakte iba fyxovať to znamená iba aby boli v jednej pozicii a nelietali raz blizsie k telu a raz od tela viacej ???????
lakte by si mal mať pri tele no ak ťa pichá v lakti tak skús viacej zahriať klby a po prípade zlepšiť techniku
+ ak ťa to bolí pri fancúzskych tlakoch tak ich môžeš zameniť na nejaký čas za niečo - čo platí pre všetky pri kt by ťa to mohlo bolieť :wink:
Užívateľov profilový obrázok
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Re: Obrázky cvikov

Príspevokod užívateľa Dawid199 » 02.06.2011

Chlapi, při veslování VČ nadhmatem držíte lokty u těla, nebo volně? Když je to podhmatem, tak tuším mají být lokty u těla, ale při nadhmatu nevím, na videu na bb.com je má cvičenec u těla, tréner z mého gymu říkal volně, tak netuším...
Take the pain, rep by rep, set by set!
Dawid199
Dátum registrácie: 19.03.2011

Príspevokod užívateľa pepo88 » 02.06.2011

myslis pritahy VC v predklone? lebo veslovanie s vc nadhmatom nepoznam.. ak mylis tie pritahy, mali by sa lakte drzat pri tele, aby si co najviac zmrstil sval v hornej konecnej polohe, ale nieje chyba a zla technika ak mas lakte tak ako ti to vyhovuje... niekomu niesu lakte popri tele prirodzeny pohyb
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Dawid199 » 02.06.2011

Promiň, já to beru oboje nastejno (přítahy vč v předklonu= veslování s vč), dobře, vyzkouším tedy ty lokty u těla, i když si matně vzpomínám, že mi to nešlo, ale za zkoušku nic nedám. Děkuji mockrát, Pepo :-)
Take the pain, rep by rep, set by set!
Dawid199
Dátum registrácie: 19.03.2011

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 02.06.2011

mne osobne viac vyhovuje od seba.. vlastne takmer ako keby som robil opacny benchpress... a pritahujem k bruchu.... tak najlepsie precitim ten mocny sval
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa sjm- » 06.06.2011

http://eastlabs.biz/data/video/5230.wmv" onclick="window.open(this.href);return false;

(1:34)

chcem zaradit tento cvik, len neviem coho sa vyvarovat atp, kedze som o nom nemohol ani ň najst. vdaka
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa cayman » 07.06.2011

Hlavne nekrivit chrbat, mat ho pekne rovno a drzat ruky v rovnakej polohe a netahat to vsetkym inym len ne chrbtom. Mozes sa ale spytat aj TCHINKY-ho, to je on na tom videu :)
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 07.06.2011

:shock: on je uz vo videach? .. inac ma pravdu, treba skusat co na cloveka plati.. v objemovke vyzeral velmi dobre takze myslim, ze to pomohlo.. :007

posledne video je najlepsie
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa Interista » 08.06.2011

chalani mam otazku,ako na cvik " prehadzovanie činky na hrudnik zo zeme "

može to byt ono?
Interista
Dátum registrácie: 05.06.2011

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 08.06.2011

Tak hento je nadhod, to " prehadzovanie " je silové premiestnenie (angl. power clean).
Skús tu niečo popozerať : http://www.youtube.com/results?search_q ... nique&aq=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Interista » 08.06.2011

Tak hento je nadhod, to " prehadzovanie " je silové premiestnenie (angl. power clean).
Skús tu niečo popozerať : http://www.youtube.com/results?search_q ... nique&aq=0" onclick="window.open(this.href);return false;
diki moc! a ešte jedna vec v treningu: "tlak činky nad hlavu v stoji" - mam mať činku pred alebo za hlavou?
Interista
Dátum registrácie: 05.06.2011

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 08.06.2011

Pred. Za hlavou sa cvičiť neodporúča a ani ja osobne som to v živote necvičil. Jedine že som si potreboval činku položiť na trapézy, tak som musel použiť tlak za hlavou. Normálne ale nie.
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Buznicka » 13.06.2011

CHcem sa spytat tie pritahy v predklone oprety o lavicku s JC tak ako sa mam nadychovat?? cinka dole nadych a ked taham k sebe vydych???
Vek-14 Ruka-38cm(pumpa)
Výška-175cm BP-77,5kg :D
Váha-75kg Dl-nerobim SQ-nerobim maximalky
Cvičím rok a 2 mesiace(zatiaľ doma)
Buznicka
Dátum registrácie: 12.04.2011

Príspevokod užívateľa sjm- » 13.06.2011

CHcem sa spytat tie pritahy v predklone oprety o lavicku s JC tak ako sa mam nadychovat?? cinka dole nadych a ked taham k sebe vydych???
http://www.gymtonic.sk/fitness-cviky-on ... predklone/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pri spúšťaní činky sa hlboko nadýchnite a pred dotiahnutím k telu vydýchnite. Dýchajte plynulo v rytme cvičenia.
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa Backs » 19.06.2011

mam na vas otazku...je nejaky cvik ktory je dobry na cast tricepsu tesne nad laktom konkretne sa jedna o tu cast blizsie k telu (vid obrazok, hadam to z toho pochopite aj ked je to z predu nie zo zadu) tam mam ruku dost uzku oproti predlaktiu a tricepsu blizsie k ramenu, mozno je to genetika ale nepaci sa mi to....

Obrázok

hadam som to napisal zrozumitelne, vdaka
Backs
Dátum registrácie: 06.09.2010
Bolo mu ďakované: 1 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných