Obrázky cvikov

upažovanie dovnútra v predklone s jednoručnou činkou

Príspevokod užívateľa LIBED » 09.04.2011

http://www.kulturistika.sk/pages/kinezi ... dklone.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

tu som našiel celkom zaujmavý cvik na precvičovanie vnútorných častí prs a to presne ja potrebujem. Avšak nie som si úplne istý či ho správne prevádzam, tak sa chcem spýtať či ho niekto nepoznáte, a teda njaké info by ste mohli dať o nom a pripadne ak by sa naslo aj njake video alebo obrazky:D dik
LIBED
Dátum registrácie: 09.04.2011
Cash on hand: Locked

Re: upažovanie dovnútra v predklone s jednoručnou činkou

Príspevokod užívateľa mello13 » 11.04.2011

http://www.kulturistika.sk/pages/kinezi ... dklone.htm

tu som našiel celkom zaujmavý cvik na precvičovanie vnútorných častí prs a to presne ja potrebujem. Avšak nie som si úplne istý či ho správne prevádzam, tak sa chcem spýtať či ho niekto nepoznáte, a teda njaké info by ste mohli dať o nom a pripadne ak by sa naslo aj njake video alebo obrazky:D dik

neviem či iba ja no neviem si to vôbec predstaviť :shock:
Užívateľov profilový obrázok
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Re: upažovanie dovnútra v predklone s jednoručnou činkou

Príspevokod užívateľa martiinko » 11.04.2011

http://www.kulturistika.sk/pages/kinezi ... dklone.htm

neviem či iba ja no neviem si to vôbec predstaviť :shock:
Ja tiez nie, vysvetlenie jak pre hontentotov :D Tuto je to krasne vysvetlene... akurat ze jak som si to skusal len tak na sucho tak ani ruku ku ramenu nedam :/

http://www.nespamuj.sk/zasobnik-cvikov/ ... ou-cinkou/" onclick="window.open(this.href);return false;
No pain, no gain...
martiinko
Dátum registrácie: 20.03.2011

Re: Obrázky cvikov

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 15.04.2011

Sorry, keď to tu bolo.

http://www.coopersguns.com/videos/exerc ... yclopedia/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa creat » 22.04.2011

Praktické využitie posilňovania:

Obrázok
Chce to znát svoji cenu a jit si tvrdě za svým! Ale musíš umět snášet rány a ne si stěžovat, že nejsi tam, kde si chtěl, a ukazovat na toho nebo na toho, že oni to zavinili!
To dělaj zbabělci a to ty NEJSI!!!
creat
Dátum registrácie: 30.08.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 22.04.2011

nvm prečo mi to pride dosť smiešne :lol: :lol: :lol: v takej situacii vyviniete nadludsky vykon a nie este rozmyslat co spravim (viem co hovorim) ...ale mozno to nekomu pomoze :D
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 22.04.2011

Čakal som na kamasutra polohy, ale tak nič... :lol:
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa martiinko » 04.05.2011

Praktické využitie posilňovania:

Obrázok
Mna len zaujima prečo je tam pri hrazde pisany chrbat a tricepsy ...
No pain, no gain...
martiinko
Dátum registrácie: 20.03.2011

Príspevokod užívateľa Julo11 » 05.05.2011

Ja tam vidím hrudník a tricepsy :D
Julo11
Dátum registrácie: 13.10.2010

Príspevokod užívateľa ondro12345 » 11.05.2011

chel by som sa opytat ci by som nemohol toto vymenit 1 Kladivové zdvihy JČ v sede na šikmej lavičke za kladivovoe zdvihi v stoji to sa mi zda lepsie lebo mozem pouzit vedsie vahy :evil: 2 Upažovanie JČ v sede to iste na rozpazovannei v stoji :roll: a ece nechapem Rozpažovanie JČ v sede, v predklone to ako mam robyt ? alebo ked tak nevedeli by ste my upravit ten 3 den - ramena, ruky
http://www.new.nespamuj.sk/show_article.php?id=173" onclick="window.open(this.href);return false;
ondro12345
Dátum registrácie: 22.02.2011

Príspevokod užívateľa Rokie » 11.05.2011

1. Možem vymeniť pitie kávy v sede za pitie kávy v stoji?
Pohyb prevádzaš ten istý či si v stoji alebo v sede takže kľudne to možeš vymeniť.

2. To isté..

3. To som nepochopil...
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa ondro12345 » 12.05.2011

s tou kavou si mal pravdu ale kladivove zdvyhi po sediacky su podla mna tazsie ako po stojacki (teda aspon pre mna neviem preco ) :) co si myslite o tom keby som ten 3 den ruky ramena troska upravil - kladivove zdvyhi jc 10x10 potom vzpori na bradlach 10x10 rozpažovanie jc 3X10-12 predpazovanie jc 3x10-12 ??????....ale neviem ci to neni mooc na ramena (ved nini su to as take velke svali :oops: )
diki za pomoc
ondro12345
Dátum registrácie: 22.02.2011

Príspevokod užívateľa Rokie » 12.05.2011

Ohľadom plánu ti radšej radiť nejdem ale k tej otázke s JČ ti niečo poviem.. Keď sedíš máš menšiu tendenciu cheatovať ("vyhadzovať" ) s JČ ako v stoji
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 14.05.2011

rokie nieje to to iste.. v sede si bud vystrety ak mas operdlo lavisky rovno, alebo troska ako keby lezis ak ho mas trocha sikmo.. tym padom sa biceps viac natiahne, kdezto pri zdvihu v stoji mas tendenciu s nahynat skor dopredu ked si s cinkou dolu.. taksti ked si oprety, nemas tendenciu pouzivat tak vela cheatongu ako v stoji bez opory
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Prosím vás o pomoc pri cvicení triepsu.....

Príspevokod užívateľa Kenny82 » 16.05.2011

Mal by som takú otázku chcem sa spýta´t,že pri cvičení tricepsu sa majú drža´t lakte blízko tela , neviem či tomu dobre rozumiem to znamená že po celú dobu cvičenia mám lakte tlačiť ćo najviac to ide k sebe aby boli ćo najbližšie k telu ? Ale potom ked to takto robím straśne ma zaćne paĺiť v laktovom klbe.......Alebo staći lakte iba fyxovať to znamená iba aby boli v jednej pozicii a nelietali raz blizsie k telu a raz od tela viacej ???????
Kenny82
Dátum registrácie: 16.05.2011

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných