Treningy

Re: Treningy

Príspevokod užívateľa efraim » 07.08.2019

Biceps, triceps a ramená nebudeš cvičiť? Ani nejakými doplnkovými cvikmi. A nie je to tréning na chudnutie, na chudnutie je kalorický deficit a kardio.
Užívateľov profilový obrázok
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa krokodil511 » 07.08.2019

FB 3x do tyzdna je super, ale neviem co to znamena v tvojom ponimani. Ked ides FB tak napis cviky ake ides a nie ze ides hrudnik nohy chrbat... Podstata FB je precvicit cele telo tak naco menujes co ides cvicit? :D

Preto to menuje, pretože začína jeden deň cvikom na nohy, druhý deň cvikom na chrbát, tretí na hrudník. Ale v každý deň odcvici všetko. Takto to rádia napr. aj pri korteho tréningu.

Fullbody na chudnutie? Každý tréning je na chudnutie, ak máš kal. Deficit. Aj tzv. objemovy trening. Ak cvicis fullbody zamerané na základné cviky/drepy, benche, deadlifty/ máš na každom tréningu veľký výdaj. Čiže áno, môže to byť tréning na chudnutie.len otázka je, ako to uregenerujes, keďže nebudeš veľa ,, žrať". Mne práve to robilo a robí problém.
Naposledy upravil/-a krokodil511 v 07.08.2019, upravené celkom 1 krát.
krokodil511
Dátum registrácie: 18.02.2018
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Zdravím cvičím uz nejaký čas a potreboval by som poradiť, ci robím dobré,
Vek 22 vaha 100kg výška 171
chcem ísť tento tréning
FullBody
3x do týždňa
Pondelok -Nohy-chrbat -Hrudnik- brucho cardio 15Min
Utorok voľno
Streda-Chrbat, hrudník,nohy, brucho cardio 30min
Štvrtok voľno
Piatok hrudník chrbát nohy brucho cardio 45 min
Sobota nedela voľno
Prestávky 60 sekund. Série 4. Opakovanie 8
Na každú veľkú partiu. Hrudník. Chrbát. Nohy. Po 2 cviky ,na male po jednom cviku
Chcel by som schudnúť mám prehľad aj o kalóriách príjem vydaj deficit atd
Dúfam ze to.je dobré a ak nie tak ma opravte a poraďte dúfam ze to je tréning na chudnutie :D
Potrebujem zvýšiť celkový vidaj za deň aby som nemal šancu pribrať. Ľahko priberám mam skinyfat postavu
Kedze robím ako casnik ani sa ne namaham a netreningove dní pp robote som iba doma alebo idem von
To kardio si daj vo voľnom dní. Pol hodiny času si určite nájdeš.
krokodil511

Príspevokod užívateľa ado93 » 07.08.2019

krokodil511: ano viem, ze to menuje kvoli poradiu. Ale ked sa pyta veci ako: "je to trening na chudnute?", tak mi pride, ze o tom moc nevie a preto nech radsej napise cviky aby sa z toho nestal len trening 3x v tyzdni, kde odcvici vymenovane partie, ale trening nebude fullbody, len nejaka zlatanina splitov.
ado93
Dátum registrácie: 04.10.2013
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Semtex77 » 07.08.2019

Hrudník Benchpres. Potom benchpres hore hlavou. Na dolné by som nešiel lebo dosť mam tuku v dolnej casti a ovisaju mi kozičky
Chrbát Zhiby na kladke na široko pred hlavou,
Veslovanie na kladke
Nohy, drepy s veľkou cinkou výpady , lýtka
Brucho. Skracovačky sikme brušáky
Ramena predné moc nechcem te mam dosť veľké
Zadné te este a stredné
Cardio. Stacionárny bicykel, bežecký pás
Semtex77
Dátum registrácie: 07.08.2019

Príspevokod užívateľa silný » 07.08.2019

Na dolné by som nešiel lebo dosť mam tuku v dolnej casti a ovisaju mi kozičky
:') :')
a je to jasné :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

krokodil511: ano viem, ze to menuje kvoli poradiu. Ale ked sa pyta veci ako: "je to trening na chudnute?", tak mi pride, ze o tom moc nevie a preto nech radsej napise cviky aby sa z toho nestal len trening 3x v tyzdni, kde odcvici vymenovane partie, ale trening nebude fullbody, len nejaka zlatanina splitov.
No, už ti vymenoval cviky.

.
Hrudník Benchpres. Potom benchpres hore hlavou. Na dolné by som nešiel lebo dosť mam tuku v dolnej casti a ovisaju mi kozičky
Chrbát Zhiby na kladke na široko pred hlavou,
Veslovanie na kladke
Nohy, drepy s veľkou cinkou výpady , lýtka
Brucho. Skracovačky sikme brušáky
Zadné te este a stredné
Cardio. Stacionárny bicykel, bežecký pás
No, aspoň si začal. Dolný benche kľudne rob, to že ti ovisaju kozy, nevadí 😁. Za drepy ťa chválim, zhyby by boli lepšie normálne, ale chápem že asi nevládzem. Skús po nejakom čase /mesiac/ či ti to nepôjde, aspoň 1, 2. Pridaj k chrbtu aspoň pritahy veľkej činky, nezaškodilo by ti aj mŕtvy ťah.nastuduj si nejaké videá ako sa robí.

Skús to takto: nerob v jeden deň aj klasický benche, aj hore hlavou. Daj si v pondelok klasiku, v stredu hore hlavou a v piatok ak nechceš dole hlavou tak daj klasický ale s jednoruckami. Chrbát tiež tak, že nerob v jeden deň všetky cviky, ale si to rozdel. Nohy detto, tam skús drepy, výpady a čelné drepy napr. Daj ich po 4-5 sérii, opakovania od 8-12. Časom sa pohraj s váhami. Jeden deň ťažšie, menej opacok, druhý ľahšie, viac opacok.

Cvic aj biceps, triceps, ramená a lýtka. Či už to precvičia každý tréning alebo každý druhý záleží na tebe, ako vladzes
krokodil511

A viete mi poradiť niečo na veľký apetít zjem aj kilo zelenini za den aj 230g bielkovin
Semtex77

Príspevokod užívateľa ado93 » 07.08.2019

existuje len jedna rada pri cviceni (chudnutie/naberanie): disciplina
ado93
Dátum registrácie: 04.10.2013
Bolo mu ďakované: 1 krát

Pevná vôľa, disciplína... mal som podobný problém keď som žral 3k kcal bolo mi málo a vravel som si keby som tak 5k mohol žrať to by mi bolo akurát... časom som začal žrať aj 5k a stále mi bolo málo... kým som si to nedal v hlave do poriadku...
Samozrejme existujú nejaké hlúposti, čo znížia apetít, chuť na jedlo, na sladké atď. ale to nie je dlhodobé riešenie...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

A te hlúposti fungujú? :D
Semtex77

Chróm, Sibutramín... zo začiatku určite fungovať budú, no časom si aj na to zvykneš...
silný

Príspevokod užívateľa Minimie » 09.08.2019

Podľa mňa treba identifikovať či je to vlastne ozaj hlad?
Mindfulness eating je celkom sranda vec, koho by to zaujímalo viac, odporúčam..
Osobne tiež zvládnem veľa jedla, ale často je to iba o tom mechanizme, že "začala som, dokončím" nie o tom, že som ešte hladná...

A samozrejme, treba si to zrovnať v hlave, čo je cieľom, čo chceš..a potom ísť disciplinovane za tým..existujú látky, ktoré dokážu blokovať chuť na sladké ale aj všeobecne na jedlo...ale je to kravina a hlavne - there is also cheap way :)
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 21 krát

Príspevokod užívateľa Semtex77 » 09.08.2019

Ešte by dom sa chcel spýtať kolko je ideal opakovanii niekde som čítal ze 5-6 niekde 6-8 niekde 8-10
Ešte sa chcem spýtať ze či môžem ísť napríklad aj takto
1 seria benchpres 50kg 8 opakovanii
2 seria 60kg 8
3 seria 70 6 opakovanii
4 séria. 80kg 6 opakovanii
Alebo
1 seria 10
2 seria 8
3 seria 8
4. Seria 6. Dik za radu
Semtex77

Príspevokod užívateľa silný » 09.08.2019

silný

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných