Treningy

Re: Treningy

Príspevokod užívateľa krokodil511 » 04.06.2019

Dakujem za rady, pojdem tento moj vymysel a uvidim ako to pojde :)
Skúšal som to takto, tiež presne preto, že som chcel nohy odcvicit viac. A bolo to ok. Kľudne to tak choď.

Ale po čase som sa vrátil ku klasickému push pull ako píše silný.
krokodil511
Dátum registrácie: 18.02.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa greenhorn » 11.06.2019

Hladal som, ale nenasiel. Ake cviky cvicite na serratus? Resp. pri ktorych sa zapaja?

Odoslané z PAR-LX1 pomocou Tapatalku

greenhorn
Dátum registrácie: 25.09.2010
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 11.06.2019

Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa dumbodj » 02.08.2019

Nazdar ludia. Nejaké rady o splite 2+1 ktorý cvičím, čo by ste zmenili a či je to dobre rozdelené.
PO stehná, lýtka, prsia, triceps
UT chrbát, ramená, biceps,trapezy
ST volno
ŠT stehná, lýtka, prsia, triceps
PI chrbát, ramená, biceps,trapezy
SO volno
NE volno
brucho idem raz týždenne :)
dumbodj
Dátum registrácie: 09.03.2018

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 02.08.2019

Jak dlouho trvaji tvoje treninky? Proc mas pres vikend volno kdyz jedes 2+1?
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

Príspevokod užívateľa silný » 02.08.2019

A čo ti máme ako v tomto poradiť? Nič si nenapísal o sebe... akú sú ciele, koľko cvikov/sérií/opakovaní robíš...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa dumbodj » 02.08.2019

Som vysoký mám 192cm a hmotnosť 87kg môj ciel je mať aspon 90kg,postavou som bližšie k ektomorfu keďže pred začiatkami som bol veľmi chudý, skúšal som 3+1 aj 4+1 ale tie splity mi nikdy nesadli 3+1 som nestíhal regenerovať a na 4+1 som extra výsledky nevidel. V prácu mám tiež dosť náročnú preto som sa rozhodol 2+1, 2+2 z týmto splitom zatial vidím lepšie výsledky aj nárast sily, na každú partiu 3 cviky (na lýtka a biceps 2 cviky a trapézy 1 cvik) naprv začínam viac kĺbovými cvikmi 4 serie po 7-8 opakovaní a potom dalšie cviky. Samozrejme cviky sa snažím pravidelne obmienať. Moja otázka znie čo by ste na splite zmenili resp. upravili? Ktoré partie spolu cvičili a ktoré nie? Aby to bolo správne vyvážené. Split som si poskladal sám, v posilke som 70min no pri pondelku a štvrtku to je niekedy aj hodinu a pol. Je to podla vás veľa?
dumbodj
Dátum registrácie: 09.03.2018

Hodina a pol nie je veľa, cvičím aj dlhšie a to chodím 2 parite na tréning...otázka je ako to sedí tebe, či už po hodine niesi vyplutý... 3+1 si myslím, že by bolo lepšie, neviem si predstaviť, že tie nohy napríklad odmakáš poriadne a za tým si dáš ešte prsia... keď už ti ide o silový rozvoj, tak si daj radšej 1+1 a choď korte, prípadne dáky tomu podobný FB, ktorý si upravíš podľa seba... je to ale individuálne toto je len môj pohľad na vec, ak ti toto sedí, a eviduješ progress tak sa toho drž, pozoruj a prípadne upravuj...
silný

Príspevokod užívateľa rapsic » 02.08.2019

Mne sa ten trening vobec nelubi
Uz len nohy,prsia,triceps,lytka je trening tak na 3hodiny
Nehovoriac o tom ze aj tak to musi byt odflaknute za 1.5hod
V prvom rade sa zameraj na stravu a ked potrebujes objem tak skus nieco ako
P-Prsia-biceps-brucho
U-nohy-lytka
S-volno
Š-ramena-trapez-triceps-brucho
P-chrbat
S+N volno
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 226 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Mne sa ani toto moc neľúbi starý, k tomu chrbátu by som minimálne aspoň biceps ešte pichol, v lepšom prípade hamstringy a v pondelok po dvoch dňoch voľna by som tiež asi naložil väčší objem alebo by som začal nohami v pondelok...
silný

Príspevokod užívateľa Vinnie » 02.08.2019

a čo tak push/pull štýlom:
1. predné stehná, prsia tlaky, triceps, ramená tlaky, lýtka
2. chrbát, zadné stehná, prsia ťahy, biceps, ramená ťahy, brucho
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa krokodil511 » 03.08.2019

Som vysoký mám 192cm a hmotnosť 87kg môj ciel je mať aspon 90kg,postavou som bližšie k ektomorfu keďže pred začiatkami som bol veľmi chudý, skúšal som 3+1 aj 4+1 ale tie splity mi nikdy nesadli 3+1 som nestíhal regenerovať a na 4+1 som extra výsledky nevidel. V prácu mám tiež dosť náročnú preto som sa rozhodol 2+1, 2+2 z týmto splitom zatial vidím lepšie výsledky aj nárast sily, na každú partiu 3 cviky (na lýtka a biceps 2 cviky a trapézy 1 cvik) naprv začínam viac kĺbovými cvikmi 4 serie po 7-8 opakovaní a potom dalšie cviky. Samozrejme cviky sa snažím pravidelne obmienať. Moja otázka znie čo by ste na splite zmenili resp. upravili? Ktoré partie spolu cvičili a ktoré nie? Aby to bolo správne vyvážené. Split som si poskladal sám, v posilke som 70min no pri pondelku a štvrtku to je niekedy aj hodinu a pol. Je to podla vás veľa?
Vidíš progres? Regenerujes? Vyhovuje ti to? Tak načo meniť čo ti vyhovuje? Asi len toľko k tomu. Až prestane progres, alebo budeš mať blbý pocit že dlho takto cvicis a chce to zmenu tak potom to ries.

Btw, kamoš cvičí možno 15 rokov to isté dookola a stále ho to baví.
krokodil511
Dátum registrácie: 18.02.2018
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa ado93 » 05.08.2019

Nazdar ludia. Nejaké rady o splite 2+1 ktorý cvičím, čo by ste zmenili a či je to dobre rozdelené.
PO stehná, lýtka, prsia, triceps
UT chrbát, ramená, biceps,trapezy
ST volno
ŠT stehná, lýtka, prsia, triceps
PI chrbát, ramená, biceps,trapezy
SO volno
NE volno
brucho idem raz týždenne :)

Ja idem podobny styl, isiel som ho rok a mal som super progres. Teraz na leto chodim len 3x tyzdenne, ale od septembra idem zas svoj povodny trening. Trening v Pondelok a Stvrtok mi trva hodinu. Utorok a Piatok mi trva cca hodinu 15. Chodim 3 cviky, 4 serie 8 opakovani, na biceps a triceps 2 cviky 3 serie 8 opakovani.
Predlaktia a lytka necvicim je to chyba?

PO prsia, triceps, ramená, brucho
UT chrbát, biceps, nohy
ST volno
ŠT pondelok
PI utorok
SO volno
NE volno
ado93
Dátum registrácie: 04.10.2013

Príspevokod užívateľa Semtex77 » 07.08.2019

Zdravím cvičím uz nejaký čas a potreboval by som poradiť, ci robím dobré,
Vek 22 vaha 100kg výška 171
chcem ísť tento tréning
FullBody
3x do týždňa
Pondelok -Nohy-chrbat -Hrudnik- brucho cardio 15Min
Utorok voľno
Streda-Chrbat, hrudník,nohy, brucho cardio 30min
Štvrtok voľno
Piatok hrudník chrbát nohy brucho cardio 45 min
Sobota nedela voľno
Prestávky 60 sekund. Série 4. Opakovanie 8
Na každú veľkú partiu. Hrudník. Chrbát. Nohy. Po 2 cviky ,na male po jednom cviku
Chcel by som schudnúť mám prehľad aj o kalóriách príjem vydaj deficit atd
Dúfam ze to.je dobré a ak nie tak ma opravte a poraďte dúfam ze to je tréning na chudnutie :D
Potrebujem zvýšiť celkový vidaj za deň aby som nemal šancu pribrať. Ľahko priberám mam skinyfat postavu
Kedze robím ako casnik ani sa ne namaham a netreningove dní pp robote som iba doma alebo idem von
Naposledy upravil/-a Semtex77 v 07.08.2019, upravené celkom 1 krát.
Semtex77
Dátum registrácie: 07.08.2019

Príspevokod užívateľa ado93 » 07.08.2019

FB 3x do tyzdna je super, ale neviem co to znamena v tvojom ponimani. Ked ides FB tak napis cviky ake ides a nie ze ides hrudnik nohy chrbat... Podstata FB je precvicit cele telo tak naco menujes co ides cvicit? :D
ado93
Dátum registrácie: 04.10.2013

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných