BRADLÁ

Re: BRADLÁ

Príspevokod užívateľa martiinko » 07.04.2011

martinko, praveze sa musi predklonit ak chce viac zapajat prsia
Sak to je jasne :D ved som to aj napisal :D len ide o to ze ked vystries nohy mierne pred seba tak posunies tazisko a mozes sa "predklonit" (skrčit) este viac ;)
No pain, no gain...
Užívateľov profilový obrázok
martiinko
Dátum registrácie: 20.03.2011
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa pepo88 » 08.04.2011

ok, asi som zle pochopil :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Brozman » 18.04.2011

mam doma podomacky vyrobene bradla, ale to nie je dolezite.

neviem ako sa mam pohnut dalej, ked som zacinal zhybovat - mal som bradla nasiroko, pretoze som si myslel, ze tak vypracujem silny hrudnik, ale opak bol pravdou - dosiahol som malu drahu pohybu a prsia zosilneli len velmi malo..

asi pred mesiacom som pochopil, ze takto dalej cesta nevedie, tak som si dal bradla zhruba na sirku ramien a spravil som blbost - zavesil som si na seba zavazie a robil som 3x8, lenze som si daval prestavku asi minutu, co je pri malej partii dost vela, ako som sa nedavno dozvedel..

od dnesneho dna som sa rozhodol, ze zacnem robit poriadne kliky na bradlach - 4x8 len so svojou vahou, a prestavky som nastavil na 20 - 30s, az pri takomto cviceni som zistil, ze som dost slaby, pretoze ta prestavka mi nestaci na zotavenie a tym padom zdochynam na konci 3. serie; a 4. celu nezvladam.

preto sa vas chcem opytat - akym sposobom mam cvicit, aby som zvladol aspon 4x8 s tymi max. 30s prestavkami (zataz zatial pridavat nechcem)

dakujem pekne :)
Brozman
Dátum registrácie: 07.11.2010

Príspevokod užívateľa makat_treba_stale » 18.04.2011

podla mna ako 60s prestavka je akurat :D :D a ved rob to dovtedy kym to nedaš jedine tak sa zlepšiš na vlastnej vahe ( skusenosť zhyby)
makat_treba_stale
Dátum registrácie: 23.02.2011

Príspevokod užívateľa Options » 07.07.2011

mal tu niekto z vas problem, s tym, ze ked ste pridali vecsiu vahu na opasok, tak to velmi tlacilo na chrbat (krize, alebo tam niekde)..nemam specialny opasok na cvicenie, mam opasok od hasicov asi 10cm hrubka..ale ked som mal nejake 3 treningy so zatazou 63kg, zacal ma boliet chrbat v spodnej casti..

bol tam asi velky tlak na urcite stavce. neda sa tomu nejak predist, lebo bradla chcem cvicit a s BW ma to nebavi..napriklad hrubsi opasok, alebo co..

a este som mal problem s tym, ze ked som sa zavesil so zatazou na bradla hore, tak sa mi normalne zahmlelo pred ocami.. :roll:
Options
Dátum registrácie: 10.07.2009

Príspevokod užívateľa Buznicka » 22.07.2011

lenze som si daval prestavku asi minutu, co je pri malej partii dost vela, ako som sa nedavno dozvedel..

od dnesneho dna som sa rozhodol, ze zacnem robit poriadne kliky na bradlach - 4x8 len so svojou vahou, a prestavky som nastavil na 20 - 30s
To je blbosť,davaj si prestávky minútu aj 1:30 .Ja ked už idem najtažšiu sériu si dám kľudne aj 2 min...
A ked zvládneš s BW 15 op. tak si daj závažie a sprav napr. 8o. ale zasa ako chces mna viac baví si každú sériu pridávať váhy je to zaujímavejšie.
Vek-14 Ruka-38cm(pumpa)
Výška-175cm BP-77,5kg :D
Váha-75kg Dl-nerobim SQ-nerobim maximalky
Cvičím rok a 2 mesiace(zatiaľ doma)
Buznicka
Dátum registrácie: 12.04.2011

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 23.07.2011

Možno to má ako formu kardia :idea:.
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Brozman » 23.07.2011

Dante: prvo musim pochvalit obrazok :) a dik, ze si sa ma zastal.

No pravdou je, ze bradla som uz dlho nerobil, musim si nejako vyrobit, teraz frcim cisto na klikoch.

A musim povedat, ze cviky s vlastnou vahou su naozaj bohovske kardio; napr. ja teraz cvicim v superserii zhyby + kliky a vam poviem, ze tak ako pri tejto kombinacii som sa nezapotil este pri ziadnej cinnosti (beh, bicykel.. - vsetko nula bodov).

Coskoro sa uz znova vrhnem na bradla, predsa len je to o nieco ine ako kliky a hlavne - dviham 100% vahy.
Brozman
Dátum registrácie: 07.11.2010

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 26.07.2011

nemozem ist celkom dole pri klikoch na bradlach.. to prave rameno mi robi strasne problemy :? :? co s tym?
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa Zeratul » 26.07.2011

chod tak hlboko aby ta neoblelo
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Smallred » 27.07.2011

bradla mam zaradene ako hlavny cvik na triceps, prvu seriu cvicim s vlastnou vahou tj. 78kg na rozcvicenie a potom 3 serie so 14-kou jednoruckou po 10 opakovani, potom este francuzky tlak a napr. stahovanie kladky. Tieto dva cviky menim, ale bradla cvicim pravidelne
Všetko je pripravené - pre tych, ktori chcú niečo robiť.
Ak si mysliš že sa to nedá, tak máš pravdu.....ak si myslíš že sa to dá tak máš tiež pravdu...
Smallred
Dátum registrácie: 08.10.2010

Príspevokod užívateľa capozz » 06.09.2011

ako mam začať z bradlami ked ich vôbec neviem ?
capozz
Dátum registrácie: 29.08.2011

Príspevokod užívateľa Buznicka » 06.09.2011

pozri si techniku a cvič s vlastnou váhou...
Vek-14 Ruka-38cm(pumpa)
Výška-175cm BP-77,5kg :D
Váha-75kg Dl-nerobim SQ-nerobim maximalky
Cvičím rok a 2 mesiace(zatiaľ doma)
Buznicka
Dátum registrácie: 12.04.2011

Príspevokod užívateľa capozz » 06.09.2011

ale proste ani z vlastnou váhou mi to nejde
capozz
Dátum registrácie: 29.08.2011

Príspevokod užívateľa Pepek námorník » 06.09.2011

Ja vždy pri bradlách cítim viac prsia ako tricepsi a to sa snažím byt vystretý jak to ide ... Byt jak svieca zase nemožem.Idem do hlbky a jeden známi mi zase poradil že ked to takto mám nech nejdem uplne hlboko a dávam 70% rozsah pohybu smerom dole.Co si o tom myslíte ?
Pepek námorník
Dátum registrácie: 27.04.2011

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných