Tréningové plány určené ženám

Tréningové plány určené ženám

Príspevokod užívateľa piterko » 27.02.2010

zacal som chodit s jednou tutifruti kamaratkou do posilky, ale neviem co s nou cvicit. ked idem s chalanmi tak vidim co zvladnu a nech cvicia podobne co ja ale zene, ktora chce zlepsit postavu a spevnit dake casti, tak to asi nebudu rovnake cviky. jeden trener chodieva v podobnom case ako ja a cvicit so zenami, na fit lopte, dake jednorucky 1-3kg tam pouzivaju, predpazovanie, rozpazovanie, bicepsy, daco na prsia na zinenke .. no chcel som sa spytat ze ci ste niekde nevideli pripadne ci nemate spraveny nejaky planik ktory by som mohol pouzit. lebo fakt netusim co a kolko zvladne zena aby nebola "precvicena" v svalovkach atd.
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 513 krát
Bolo mu ďakované: 394 krát

Príspevokod užívateľa Liqvidko » 27.02.2010

ja som dal svojej frajerke cvicit FB trening, samozrejme mrtvoly, drepy a BP ee, lebo fitko kam chodi ma len multipress a ten je doost vytazeny, BP lavicku len jednu a detto (+asi by si na to netrufla, lebo cvici bezo mna...)
ale inak tlaky na troji (miesto BP), legpress miesto drepov, mrtvolu by som ju naucil ale na to este je dost casu, to by som ju musel pravidelne k tomu viest
inak klasika stahovanie kladky na chrbat, veslo, predkopavanie, stlacanie kladky na triceps, jednorucky na biceps, tlaky v sede s JC na ramena

musim do nej stale hustit nech si poriadne naklada a priebezne zvysuje vahy, pocet OP jej odporucam 10 a menej ale ona radsej 12+

cvici klasicky po 3 serie a ide na dalsi cvik
na konci este 15min kardio

aj ked stravu velmi neupravila, za prvy mesiac sa ukazali slusne vysledky (ubytok tuku a uz sa mi predvadza so svojimi bicacikmi :-D )
po treningu tvarohovy sejk alebo teraz som jej odsypal z mojeho protaku...

treba si uvedomit, ze aj ked baba bude makat 2x tak tvrdo ako chlap, nenaberie ani polovicu z toho, takze len pekne do toho. zabudni na cvicenie na fitblbostiach s 3kg cinkami

teraz mam dilemu, lebo uz tak cvici 5-6 tyzdnov a treba zmenit trening, ale ked mam vybrat cvik technicky menej narocny pre babu ale zaroven dostatocne narocny tak sa plejada cvikov dost obmadzila...
benc 115, drep 145, mrtvola 150, nadhod 80kg, vyska 177cm, vaha 77+kg, odcvicene: 6 rokov, vek 27
trening 1+2
Liqvidko
Dátum registrácie: 30.03.2007
Kontaktovať užívateľa:

Re: treningovy plan pre zeny

Príspevokod užívateľa Pipač » 27.02.2010

daj mi tvoj e.mail.. môzem ti poslat doc. čo som robil pre kamaratku.. trening+nejake doporučenia k strave a cvičeniu.. su tam obrazky+popis cvikov
Pipač
Dátum registrácie: 17.08.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa andrey » 27.02.2010

mozes to poslat aj mne?
andrey
Dátum registrácie: 30.03.2009

Re: treningovy plan pre zeny

Príspevokod užívateľa Solko » 27.02.2010

daj mi tvoj e.mail.. môzem ti poslat doc. čo som robil pre kamaratku.. trening+nejake doporučenia k strave a cvičeniu.. su tam obrazky+popis cvikov
Pipac mohol by si aj mne poslat ? mr.solko@azet.sk Diki
Solko
Dátum registrácie: 19.12.2008

Príspevokod užívateľa piterko » 28.02.2010

skobse@azet.sk - dik.

inac kamaratka sa chce dat do formy, aj ked je a podla mna jej nic nechyba, ale viete zenske komplexy
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 513 krát
Bolo mu ďakované: 394 krát

Príspevokod užívateľa Daniela » 07.03.2010

Ahojte,
chcela by som sa spytat ci je zle, ak cvicim 5 az 6krat tyzdenne. Striedavo jeden den nohy a druhy den ruky. Denne mi to zaberie asi tak hodinu a pol. Zameriavam sa skor na posilnovanie a na nabratie svalov. Diky za nazory :wink: .
Daniela
Dátum registrácie: 05.08.2009

Príspevokod užívateľa Pali08 » 07.03.2010

Ahojte,
chcela by som sa spytat ci je zle, ak cvicim 5 az 6krat tyzdenne. Striedavo jeden den nohy a druhy den ruky. Denne mi to zaberie asi tak hodinu a pol. Zameriavam sa skor na posilnovanie a na nabratie svalov. Diky za nazory :wink: .

ano, je to zle. prsia a chrbat necvicis ? staci ist 3 x do tyzdna fullbody. myslim sim, ze ked si das hst, tak nic neskazis, len by som mozno vypustil posledny mesiac, kde sa ide 5 opacok v serii

inac vseobecne k treningu pre zeny: pritahy v predklone, mrtvy tah good mornings, hyperextenzie, mohamedany a potom uz len pozerat :P :D
Pali08
Dátum registrácie: 13.05.2009
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa Swatch » 12.03.2010

Kde je ten pipacov clanok nikde ho nevydim.

Ashlee
4x do tyzdna by ti malo stacit, zbytocne plytvas energiu, svaly rastu ked oddychujes. A musis jest stale viac aj ked sa ti zda ze uz nevladzes. Ked sa ti vaha nezvusuje to znamena ze malo jes. Ked sa ti bude zdat ze sa ti robia tuky, uber.
Swatch
Dátum registrácie: 23.11.2008

Príspevokod užívateľa Daniela » 12.03.2010

Kde je ten pipacov clanok nikde ho nevydim.

Ashlee
4x do tyzdna by ti malo stacit, zbytocne plytvas energiu, svaly rastu ked oddychujes. A musis jest stale viac aj ked sa ti zda ze uz nevladzes. Ked sa ti vaha nezvusuje to znamena ze malo jes. Ked sa ti bude zdat ze sa ti robia tuky, uber.
Dakujem za reakciu. Ja sa v tych vasich vyrazocha velmi nevyznam a toto bol asi prvy prispevok co som pochopila :D. Ale dakujem aj ostanym :). Takze asi to moje cvicenie zredukujem, ale ked potom sa mi zda, ze plytvam casom bo dakto mi vravel, ze cvicit mam dokym sa necitim unavena :( , vtedy si treba dat volny den, ale ja nesom takmer vobec unavena. Ale kedze nevidim vysledky tak dam asi na teba :).
Daniela

Príspevokod užívateľa Swatch » 13.03.2010

Mozno davas male vahy alebo co, lebo ja ked som zacal tak som mal 2 mesiace vkuse svalovku bud na nohy alebo chrbat alebo na oboje :). Aj teraz niekedy mam ked to prezeniem.
A jedz normalne veci, ziadne take ze po treningu 3 krajce chleba ...

To mas novy nick alebo ste ine osoby?
Swatch

Príspevokod užívateľa Daniela » 13.03.2010

Mozno davas male vahy alebo co, lebo ja ked som zacal tak som mal 2 mesiace vkuse svalovku bud na nohy alebo chrbat alebo na oboje :). Aj teraz niekedy mam ked to prezeniem.
A jedz normalne veci, ziadne take ze po treningu 3 krajce chleba ...

To mas novy nick alebo ste ine osoby?
Mam zmeneny nick, lebo tamten som si vymylsela narychlo uz davno, ale teraz mi pride blbe vydavat sa za nejake americke meno, tak som si dala zmenit na moje :). Ale neboj nie som rozdvojena osobnost :D.

Vahy mam asi male, napr. stehna cvicim s 25 kilami(prodkopavanie), a ruky s 6,5 kilami(bicepsy) :D. Asi sa vam to bude zdat malo vsak :oops: . Ale cvicim aj ine cviky len neviem ako sa volaju :(. V tychto veciach som naozaj amater :(.

A co sa ti nezda na troch krajcoch chleba? Presne toto je moje potreningove jedlo :?
Daniela

Príspevokod užívateľa Swatch » 14.03.2010

Uz je jasne preco nepriberas, s chleba este nikomu svaly nenarastli :roll:
Kup si aspon glukozu a maltodextrin na zaciatok, ked budes mat love na protein tak aj ten.
Hned po treningu daj glukozu s maltodextrinom(+protein). Neskor ryza, cestoviny, zemiaky...
Precitaj si prvu stranu z tohoto http://posilnovanie.sk/viewtopic.php?t=5013 su tam potraviny ktore treba jest.

To je jedno ci su pre mna tie vahy male, hlavne ty musis citit ze vobec nieco dvihas. v 3,4 serii daj take vahy aby si uz nevladala urobit viacej ako 8-12 opakovani.
Swatch

Príspevokod užívateľa Mato_444 » 14.03.2010

Tie tri krajce chleba nahraď radšej tromi banánmi. Ale najlepšia je tá glukóza a maltodextrín ako píše Swatch. A nieje to ani také drahé. Cenovo asi najdostupnejšie z doplnkov.
Mato_444
Dátum registrácie: 19.12.2009

Príspevokod užívateľa Daniela » 14.03.2010

Jaj chlapci, zistila som, ze vsetko robim asi zle :cry: . Obed mam o 3 a potom dajake sladkosti a hlavne cokolada(bez nej nevydrzim :lol: ) a 2 hodky po obede mam gainer. Potom trening a ked skoncim, tak o cca 7:30 mam uz hned veceru, co su tie chleby s dacim. Takze asi to je zle, no neviem ako sa inak zariadit :cry: .Chodim este do skoly, tak nemozem cvicit rano :? . Ako by ste sa v takom pripade zariadili vy?
Daniela

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 7 neregistrovaných