BIBLIA NOVÁČIKA - základné info o všetkom

Re: BIBLIA NOVÁČIKA - základné info o všetkom

Príspevokod užívateľa Natural88 » 21.08.2011

podla mna to az tak jedno nieje. ved mladym telo produkuje viac testosteronu ako 40tnikom nie?
Užívateľov profilový obrázok
Natural88
Dátum registrácie: 20.11.2010
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa rolfi » 22.08.2011

tak je tu niekto po 40.tke aby sa erudovane vyjadril k mojej teme??
rolfi
Dátum registrácie: 21.03.2011

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 14.09.2011

tak je tu niekto po 40.tke aby sa erudovane vyjadril k mojej teme??
Nemusim mat 40, aby som ti poradil, pytaj sa..
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Igor Intensity Illés
Dátum registrácie: 02.08.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stanley8877 » 03.10.2011

Zdravim Vas.Chcem sa Vas spytat na radu.....Mam 34 rokov 90 kg a zacal som cvicit.je to tak dva mesiace,mam gainer (protein.carbohidrate,creatine,BCAA's...) na podporenie svalovej hmoty samozrejme ze stravu sa snazim prisposobit,ale cvicim len doma mam jednorucky a lavicku.aj cviky som si nasiel,len sa chcem spytat coho sa mam vyvarovat aby som si viac neublizil ako pomohol,a ake doplnky vyzivi si mam este kupit lebo na vahe by som nechcel stratit ale premenit to na svalovu hmotu.
Mozete mi aj objasnit co ma caka ci este priberiem alebo schudnem?
Dakujem za info.
stanley8877
Dátum registrácie: 03.10.2011

Príspevokod užívateľa Natural88 » 03.10.2011

Zdravim Vas.Chcem sa Vas spytat na radu.....Mam 34 rokov 90 kg a zacal som cvicit.je to tak dva mesiace,mam gainer (protein.carbohidrate,creatine,BCAA's...) na podporenie svalovej hmoty samozrejme ze stravu sa snazim prisposobit,ale cvicim len doma mam jednorucky a lavicku.aj cviky som si nasiel,len sa chcem spytat coho sa mam vyvarovat aby som si viac neublizil ako pomohol,a ake doplnky vyzivi si mam este kupit lebo na vahe by som nechcel stratit ale premenit to na svalovu hmotu.
Mozete mi aj objasnit co ma caka ci este priberiem alebo schudnem?
Dakujem za info.
:arrow: takze doplnky su v pohode, vzhladom na vek by som pridal nejaky Tribulus terrestris.
:arrow: vyvarovat sa zraneniam je normalne odporucim klbovu vyzivu ako prevenciu napr. (Gelo 3 od kompavy alebo Joint-X od scitec nutrition)
:arrow: doplnky dokupit urcite: klbovu vyzivu, tribulus, nejaky multivitamin
:arrow: podla stravy zalezi na tom ci pojdes moc do tuku alebo priberat nebudes
Natural88

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 03.10.2011

Stanley, ak by som ti mohol doporucit, s doplnakami so stravou ak bude perfektna, tak s domacou posilnovnou nespravis na sebe nic..minimum, nie je to naprogres ucinne absolutne...odporucam navstivit Fitnesscentrum
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Rokie » 05.11.2011

Ak si dokúpi aj VČ a má dosť kotúčov nevidím problém. Ja takto fungujem už tretí rok a nejaké to kilo sa mi na seba podarilo nalepiť.
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Sly155 » 06.11.2011

jednoručky, lavička a zopár kg je málo.. ako píše Igor.. progres s tým nespravíš žiadny.. rok som cvičil v domacej posilke a podrastol som poriadne.. ale mali sme polohovatelnu lavičku, 2 olympijske osky, 4 nakladacie jednoručky, hrazda, bradla a provizorny kladkostroj na chrbat a zhruba 220kg závaži.. toto považujem za zaklad, ktory by mala splnat domaca posilka..ak nie - fitko ..
Na mnoho vecí sa netreba pripravovať toľko, koľko si myslíme... Už sú vopred dané. Kevin Levrone
Sly155
Dátum registrácie: 26.08.2007

Príspevokod užívateľa Natural88 » 06.11.2011

ja som rok cvicil v takej domacej pivnicnej posilke. mne to vyhovovalo lebo to bolo zadarmo a vzdy tam bola zima aj v lete :) ale fitko je fitko :P
Natural88

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 07.11.2011

jednoručky, lavička a zopár kg je málo.. ako píše Igor.. progres s tým nespravíš žiadny.. rok som cvičil v domacej posilke a podrastol som poriadne.. ale mali sme polohovatelnu lavičku, 2 olympijske osky, 4 nakladacie jednoručky, hrazda, bradla a provizorny kladkostroj na chrbat a zhruba 220kg závaži.. toto považujem za zaklad, ktory by mala splnat domaca posilka..ak nie - fitko ..
Ešte drepovací stojan a v podstate nič viac Ti neni treba :007. Maximálne časom dokúpiť železo 8).
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Angelus » 21.02.2012

Podľa mňa sa dajú dosiahnuť dobré výsledky aj v domácej posilke, hlavne keď z nejakého dôvodu nechce alebo nemôže navštevovať verejnú posilku. Základom je ale dobré vybavenie a kopa "železa" . S jednou bench lavičkou toho človek moc nenarobí :-D
Angelus
Dátum registrácie: 21.02.2012

Príspevokod užívateľa tomino28 » 22.02.2012

na začiatok ti úplne stačí bench, neaké tie stojani, hrazda, VČ, EZ, dve jednoručky a cca 100-150 kg železa je dobre mať aj malé váhy a na rok dva máš postarané a potom fitko ak ťa to bude dovtedy ešte baviť, a na margo posilovien, poznám chalanov čo cvičia rok v pivniciach so železom a majú lepšie výsledky a ako tí čo chodia cvičit do fitiek a pol dna sa tam zaje*avajú na strojoch ako keby už mali na sebe hmoty a hmoty a druhú časť dna tam prekecajú :007 je to individualne
tomino28
Dátum registrácie: 25.07.2011

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 22.02.2012

Podľa mňa sa dajú dosiahnuť dobré výsledky aj v domácej posilke, hlavne keď z nejakého dôvodu nechce alebo nemôže navštevovať verejnú posilku. Základom je ale dobré vybavenie a kopa "železa" . S jednou bench lavičkou toho človek moc nenarobí :-D
moj nazor je ze to aby si dosiahol uspoechu v pivnicnej posilke by si ju musel mat minimlane vybavenu ako posilku verejnu ..
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Angelus » 24.02.2012

moj nazor je ze to aby si dosiahol uspoechu v pivnicnej posilke by si ju musel mat minimlane vybavenu ako posilku verejnu ..
Napísal som dobré výsledky a už zo školy predsa vieme, že dobré=3. Keď chce niekto zhodiť alebo nabrať pár kilečiek stačí aj tá pivničná posilka. Samozrejme keď sa chce človek naplno venovať posilňovaniu súhlasim s tebou.
Angelus
Dátum registrácie: 21.02.2012

Príspevokod užívateľa Speedy » 05.10.2012

podla mna ked mas polohovatelne avice, stojan na drepy , bradla hrazdu , jednorucky velke osy , popripade t os ez ... tak dokazes odcvicit poriadne vsetko a podla mna sa da aj rast pri tom , podla mna isto lepsie nez stroje ,,,stroje su len doplnok , zaklad je v zeleze
‎"Musím tím projít a je mi jedno, jak těžký to bude." A.Schwarzenegger

SQ - 210kgs
BP - 150kgs
DL - 240kgs
Speedy
Dátum registrácie: 21.10.2010

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní