BIBLIA NOVÁČIKA - základné info o všetkom

Príspevokod užívateľa creat » 17.01.2011

Zdravé svaly potrebujú pohyb, vodu a bielkoviny

Kód: Vybrať všetko

http://zdravie.pravda.sk/zdrave-svaly-potrebuju-pohyb-vodu-a-bielkoviny-f5e-/sk-zrelax.asp?c=A110105_234356_sk-zrelax_p31
Užívateľov profilový obrázok
creat
Dátum registrácie: 30.08.2010
Cash on hand: Locked

Re: BIBLIA NOVÁČIKA - základné info o všetkom

Príspevokod užívateľa Natural88 » 22.03.2011

zdravim vas prosim nemohli by ste niekto obnovit tento odkaz?
:arrow:
28.) Je nejaký spôsob ako presvedčiť rodičov že doplnky neškodia?
S takýmto problémom sa stretlo veľmi veľa z nás. Ťažko ti poradiť niečo keďže nepoznám tvojich rodičov no mohol by ti pomôcť rozhovor ktorý nájdeš v tomto odkaze: http://posilnovanie.sk/viewtopic.php?t=" onclick="window.open(this.href);return false; ... E8%EDta%9D

toto je moj problem rodicia mi nedovolia supplementy a ten odkaz nefunguje prosim nemohli by ste ho zmenit? chcem aby videli pravdu... :) dakujem
Natural88
Dátum registrácie: 20.11.2010
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa TheDarkMucko » 22.03.2011

nenasiel som ju.. bol to clanok o tom ako jeden osobny trener, zaroven aj predajca doplnkov pisal, ze co obsahuju gainre a proteiny.. ze napr. v gainroch mas rozne sacharidy, ktore sa takisto nachadzaju v strave ako napr. ryzi... alebo ze proteiny su v mäse, vajickach.. a proste clovek, ktory posilnuje potrebuje prijat dostatok zivin aby sa mu zlepsovalo telo a ze clovek nedokaze tolko cele dni jest tak preto su tie doplnky.. a nakoniec mu poslal nejaky gainer na skusku aby videl, ze to neni nic co poskodi, nech to v klude okoštuje
TheDarkMucko

Príspevokod užívateľa kiko788 » 22.03.2011

urob to tak že si to skry dakte kde ti to nenajdu ako sa hovorí čo oko nevidí to srdce neboli :D
Vsetko zle je na niečo dobre...
kiko788
Dátum registrácie: 05.12.2010

urob to tak že si to skry dakte kde ti to nenajdu ako sa hovorí čo oko nevidí to srdce neboli :D
skry mam skryte rozne doplnky ale mi povedz ako skrijem protein ako si ho budem zarabat?
Natural88

šak bože prídeš ked nebude sa nik kukat každy bude sedet dade urobíš protak a maš daš do seba poprípade skus vysvetlit rodičom dako
kiko788

šak bože prídeš ked nebude sa nik kukat každy bude sedet dade urobíš protak a maš daš do seba poprípade skus vysvetlit rodičom dako
neni to lahke nasi o tom nechcu ani pocut a protein sa ma davat rano a po treningu a ako si to mam urobit rano ked su vsetci doma mam len 15 rokov a po treningu su nasi obcas prec ale to mi nepomoze :(
Natural88

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 22.03.2011

však rano ked vsetci spia ? v škole ? po treningu v šatni ?
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

tak ja mam 17 oco do mna vrčal tak som mu to urobil nech to vypije a že čo to s ním urobí vypil a povedal že čo som to kupil za kakao :D :D :D a odvtedy len hovorí že či ešte berem ten prašok :D :D :lol:
kiko788

Príspevokod užívateľa BellCross » 23.03.2011

neni to lahke nasi o tom nechcu ani pocut a protein sa ma davat rano a po treningu a ako si to mam urobit rano ked su vsetci doma mam len 15 rokov a po treningu su nasi obcas prec ale to mi nepomoze :(
jednoduche riesenie co vidim ja ak v posilke kde makas je v pohode majitel alebo obsluha dohodnut sa zeby si nechaval u nich a stale si tam zasiel spravil a mas to :) popripade im vysvetlit ze to nesu AS ale doplnky vyzivy, ze ked mama vari na nedelu vepřo knedlo zeli tak vecsinu z toho vyseries ziskas nejake bielkoviny z jedla kopu tukov kedze slovenska kuchyna sami tuk a tak nejak ze z toho ziskavas potrebne latky pre telo. a bla bla nejak tak :D
BellCross
Dátum registrácie: 14.03.2011
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Pipač » 26.03.2011

podobný problem sme riešili s jedným chalanom od nas... rodičia proti, nenechali si vysvetlit, mna k nim nechcel pustit :)...
tak sme to spravili jednoducho... spýtal sa mamy či je proti glukoze a sušenej srvatke... to su veci, ktoré mama poznala, takze suhlasila, ze namiesto tých jedov v proteinoch bude jest to... chlapec si objednal zo stillmassu neochutený protein presypal ho do sáčku a napísal centrofixkou ,,srvatka" mama spokojná, on pribral pár kg :)

ale nie je to trvale riešenie, mamu musiš naučiť, že proteiny nie su nič škodlivé...
,,cesta je cieľ/cieľ je cesta"
Pipač
Dátum registrácie: 17.08.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mustang » 26.03.2011

no myslim ze pipac ma dobre riesenie, popripade v Lidli predavaju granko v takych plechovych (alebo z coho to je) skatuliach polkilovych, tak granko vysyp a tam daj protak :)
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa Rokie » 26.03.2011

Ja som si tak glutamin miešal s grankom/kávou..
A povedal mame že je to cukor 8)
Ale glutamin + kávu neodporučam nikomu :D ani s grankom :D (juice alebo čaj odporučam)
Ale tak inak to nešlo :D :D :D :D
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Natural88 » 26.03.2011

no myslim ze pipac ma dobre riesenie, popripade v Lidli predavaju granko v takych plechovych (alebo z coho to je) skatuliach polkilovych, tak granko vysyp a tam daj protak :)
na to som myslel ale kto kedy videl robit kakao v ponornom mixeri? alebo v sejkry? :D
Natural88

Príspevokod užívateľa minervaman » 26.03.2011

Natural88

Odkaz obnoveny na zaciatku temy
http://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=1&t=5201" onclick="window.open(this.href);return false;

aj samostatne
http://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=2&t=9243" onclick="window.open(this.href);return false;
Ak chceš byť múdrym, nauč sa rozumne spytovať, pozorne počúvať, pokojne odpovedať, a keď nemáš čo povedať, prestaň hovoriť.
/Johann Kaspar Lavater/
minervaman
Moderator
Dátum registrácie: 10.02.2008

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných