Kliky

Re: Kliky

Príspevokod užívateľa Voldoman » 18.08.2011

tak na BP davam 70 a dam len 10x
Kliky sú cesta k Bohu :D
Užívateľov profilový obrázok
Voldoman
Dátum registrácie: 11.03.2011
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa cHLp » 19.08.2011

Ono to kliky sú výborný cvik len mi to má asi vplyv aj na mozog. Ja každý de
robím min. 420 klikov a keď mám trebárs už 350 a reku, že si chvíľu oddýchnem tak zabudnem koľko mám a pre istotu robím zas od 200. Takže keď kždý deň si naplánujem 420, niekedy sa mi stane, že urobím aj 600 a vôbec o tom neviem pretože som zabudol, že som ich urobil. Vy nemáte taký problém? A pri drepoch mám zas iný problém. Drepy robím a keď skončím naraz po 91 vymakaných drepoch mi začne pískať v ušiach a prestanem vidieť. Vidím úplne čierno tak niekoľko sekúnd a potom už normáne. Myslím si, že je to odkrvením mozgu. Aj Vám sa to stáva? Prosím, odpovedzcte mi na obe otázky. Ďakujem. :-)
cHLp
Dátum registrácie: 01.08.2011

Príspevokod užívateľa makat_treba_stale » 19.08.2011

ty si čudny - chlp
piska ti v ušiach a vidiš načierno po 91 drepoch s vlastnou vahou .... to čo ich spraviš za 30sekund ?
makat_treba_stale
Dátum registrácie: 23.02.2011

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 19.08.2011

Podľa mňa na 90 % kecá, alebo tie drepy/kliky sú technicky katastrofálne robené. Ja som kedysi, keď som o nejakom systematickom posilňovaní ani nechyroval, robil každý deň drepy 5 min. vkuse na rekord, presné číslo si nepamätám, ale ani po 200 - 230 drepoch mi nič nebolo. Maximálne ma boleli nohy a bolo mi trochu zle :lol:.
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa pepo88 » 26.08.2011

mozno nedostatok vody, alebo sacharidov.. mne sa stava v diete ked rychlo vstanem, ze nic nevidim a hlava sa mi zatoci
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa pedro37 » 31.08.2011

Ahojte.Chcem sa spytat,ci pomoze na objem aj obsah prs cvicenie klikov.Mam totiz geneticky zanedbane prsia oproti inym partiam tela. Mam 183cm a 76kg,potrebujem nabrat vahu a spevnik hornu cast tela - prsia chrbat.
pedro37
Dátum registrácie: 31.08.2011

Príspevokod užívateľa makat_treba_stale » 01.09.2011

z klikov moc objem nepojdeš
makat_treba_stale

Príspevokod užívateľa jurči » 01.09.2011

moze cvicit s retazou, zatazovou vestou alebo s vakom, do ktoreho da flasky s vodou

svaly potom su uz dost individualne, niekto moze mat lepsi rozvoj aj bez zataze, niekto bude horsi aj pri aj pri lepsich podmienkach
forever + for fun training
jurči
Dátum registrácie: 10.12.2009

Príspevokod užívateľa makat_treba_stale » 01.09.2011

no ta vesta a zaťaž sa mi ako "klikerovy" pozdavaju .... kde sa da zohnať taka retaž vhodna na klikovanie pretože kupiť ju v železiarstve pri tych cenach novych retazi je dosť drahy špas tak isto zaťažova vesta max 10kg tam dam a stoji cez 30e
makat_treba_stale

Príspevokod užívateľa pedro37 » 02.09.2011

Cize kazdopadne zataz pri tych klikoch hej ? Ine nejake domace cviky na prsia ? Najskor chcem zacat doma a ptm posilka....Aj tak si vsak myslim ze mi kozy nejak extra neporastu ked ich nemam v genoch :/
pedro37

Príspevokod užívateľa jurči » 02.09.2011

ved mozes to striedat, trening len s vahou tela, trening s pridanou vahou, superset zo zatazou a hned bez zataze, setovat to s inymi cvikmi ako napr. pritahy, obratene pritahy, zhyby a milion dalsich vsemoznych cvikov
zapoj trochu fantazie

domace cviky na prsia?
kliky hore hlavou, dole hlavou, normal, vybusne, medzi kotucmi, diamantove, na uzko
vyklapanie nalozeneho furika pred seba
kliky na niecom ako bradla a v predklone, mozes pouzit napr. dve pevne stolicky alebo nejake konstrukcie
pullover s baars cim ehh
precitaj si toto
http://www.t-nation.com/free_online_art ... cle_period" onclick="window.open(this.href);return false;
niekde som videl aj preklad
jurči

Príspevokod užívateľa pedro37 » 03.09.2011

Diky moc.Skusim to teda nejak poparovat + samozrejme dobry jedalnicek,co uz mam nastudovane.Este sa chcem spytat ci sa domace cvicenie berie zatazovo tak isto ako posilka,resp.ci mam mat medzi dnami pauzy alebo mozem kludne kazdy den.Cvicim aj brucho a drepy,najviac som vsak z tychto partii po par dnoch zatial citil brucho co sa tyka svalovky...
pedro37

Príspevokod užívateľa pepo88 » 08.09.2011

podla toho ako cvicis, ci sa vycerpes atd.. ak si das len taku ,,rozcvicku,, tak mozes aj kazdy den..
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa jurči » 09.09.2011

ako pise pepo, nie je trening ako trening

ale skor by som necvicil kazdy den, mozes do toho vlozit napr. bajk, futbal, zahrat si hry, ist von s frajerkou, robota, ucit sa.. :-)
jurči

Príspevokod užívateľa Erdo » 15.10.2011

ja som cvicil s tymto dal som si na chrbat asi cca 10-15 kg a dost objemu som pribral na prsiach :007 http://www.najlacnejsisport.sk/push-pod ... -6702.html
Každý by chcel mat veľké svaly ale nikomu nechce zdvíhať ťažké váhy, zapamätajte si že najväčší sval je srdce !!!
Erdo
Dátum registrácie: 08.01.2011

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných