Kliky

Re: Kliky

Príspevokod užívateľa pepo88 » 07.08.2012

mozno mas slaby stred tela.. zacni cvicit stred tela.. ak nechodis do posilky, na zaciatok je vhodny aj pilates na stred tela
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Boris123 » 08.08.2012

mozno mas slaby stred tela.. zacni cvicit stred tela.. ak nechodis do posilky, na zaciatok je vhodny aj pilates na stred tela
Cez semester chodím na intráku do posilky, kde som robieval hyperextenziu chrbta, ale asi to bude tým, že nie som dosť rozcvičený tak začnem chodiť behať do lesa a potom si zacvičím.
Boris123
Dátum registrácie: 05.08.2012

Príspevokod užívateľa Marci237 » 27.11.2012

Mňa pri klikoch začne vždy bolieť lakeť. Máte niekto podobný problém? Lakeť ma bolí pri prechode smerom nadol.
Marci237
Dátum registrácie: 27.11.2012

Príspevokod užívateľa TaĎuri » 28.11.2012

Mňa pri klikoch začne vždy bolieť lakeť. Máte niekto podobný problém? Lakeť ma bolí pri prechode smerom nadol.
Nemáš blbú formu? skús sa natočiť napríklad keď robíš klik a potom si to kukni.
TaĎuri
Dátum registrácie: 23.07.2012

Príspevokod užívateľa Marci237 » 28.11.2012

môžem to skúsiť ale žeby som mal blbú formu aj na bradlách aj pri bench presse ..aj tam to bolí ale menej.
Marci237

Príspevokod užívateľa NR7 » 01.12.2012

môžem to skúsiť ale žeby som mal blbú formu aj na bradlách aj pri bench presse ..aj tam to bolí ale menej.

nemal si nejake zranenie? .....alebo si daj tyzdenn dva oddych, nestratis nic a mozno sa to prelieci, tiez ma to bolievalo ked som zacinal cvicit a isiel som bezhlavo a hlupo, tak mozno to aj ty mas len presilene alebo co......alebo skus klbovu vyzivu
NR7
Dátum registrácie: 21.04.2011

Príspevokod užívateľa Marci237 » 01.12.2012

všetci odporúčajú oddych, aj keď to bude ťažké tak to skúsim
Marci237

Príspevokod užívateľa Nickk » 04.11.2014

Pekný večer prajem, chlapci mám menší problém...Už nejaký čas cvičím doma s vlastnou váhou, opakovania a série som mal stavané väčšinou na vytrvalosť. No k veci, jedná sa o kliky. Keď som začínal cvičiť dal som maximálne 10 klikov aj to s problémami. Ako čas plynul tak som sa zlepšoval a dostal som sa na počet 40. Dokážem dať aj 3 série po 40 opakovaní s prestávkami medzi sériami taj 1-2min, no môj problém je že ak chcem skúsiť koľko klikov dám maximum naraz tak nedám viac ako 50, prosto nedokážem dať ani 1 viac rýchlo sa zadychčím a nevládzem. Dýchanie mám také ako uvádzajú na väčšine stránok dole nádych a hore výdych. Budem vďačný za každú radu :)
Nickk
Dátum registrácie: 04.11.2014

Príspevokod užívateľa pepo88 » 05.11.2014

nuz treba len trenovat.. co viac ti mozeme poradit? vsetko je o trenovanosti :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Majky09 » 06.05.2019

zdravim,
robievate niekto aj kliky na jednej ruke?
ak ano, akym postupom ste sa k tomu dopracovali? akymi vsetkymi variaciami klikov ste museli prejst, aby ste dokazali klik na jednej ruke?
Majky09
Dátum registrácie: 10.05.2011

Príspevokod užívateľa M4t3S » 06.05.2019

Preco chces vediet robit klik na jednej ruke? Ved to neni ani poriadny cvik na nejaky rozvoj svalstva alebo sily. To je iba "frajerinka" ze aha viem spravit klik na jednej ruke. Prvy krat v zivote som to skusal ked sa ma to pred par rokmi kamarat v posilke pytal, ze ci to viem urobit ... a ano urobil som ho :D
M4t3S
Dátum registrácie: 14.02.2016
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 14 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 08.05.2019

zdravim,
robievate niekto aj kliky na jednej ruke?
ak ano, akym postupom ste sa k tomu dopracovali? akymi vsetkymi variaciami klikov ste museli prejst, aby ste dokazali klik na jednej ruke?
Kedysi dávno som mal také letné obdobie, že som išiel len street workout a najprv som robil archer pushups, potom kliky na jednej ruke ale nohy na zemi a ruka na lavičke a potom na zemi ale nohy do Včka (čím ďalej máš nohy od seba, tak tým ľahší je klik na jednej ruke) a postupne sa dopracoval ku kliku na jednej ruke s nohami pri sebe.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných