Strečing

Re: Strečing

Príspevokod užívateľa nokos » 19.04.2017

tak nie kazda ide bomby ako Likavcova, co jej kazdu fotku musis okomentovat :mrgreen:

ale inak nechapem zmyslanie vacsiny zien. vedia ze nam chlapom sa pacia fajne gulate ritky na zenach, dokonca aj im sa pacia take na muzoch ale aj tak v posilke robia iba to skurvene kardio a nejake nezmyselne pohyby a rite maju jak lievance
Skoc do posilky na Boroch tam su gulate ritky,vsetky baby drepuju,vystupy na lavicku z jednoruckami a pod. :D
Užívateľov profilový obrázok
nokos
Dátum registrácie: 13.05.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 19.04.2017

žijem v Anglicku :D a hento som nemyslel na všetky ženy. samozrejme v každom gyme sa nájdu aj excelentné kusy
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 41 krát
Bolo mu ďakované: 277 krát

Príspevokod užívateľa TK1991 » 22.04.2017

zdravím, mal by statický strečing podľa vás bolieť (nemyslím teraz doslova kruté týranie samého seba) alebo by sa malo to naťahovanie robiť zľahka? alebo nejaké výhody/nevýhody jedného alebo druhého? dík
TK1991
Dátum registrácie: 15.03.2017

Príspevokod užívateľa Zeratul » 22.04.2017

jasne, poriadne to natiahni.
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 25.04.2017

podla mna je to blbost natiahni to tak aby si to citil vydrz v tej pozicii 15-20 sekund uvolni pauza a potom zas ale skus to posunut o kusok viac a takto 3x aspon ja to tak robím podal mna ked to poriadne natiahneš tak to nema zmysel a efekt bude opačny no boh vie ako to je v skutočnosti niekdo to písal soul sa mi zda ze jeho zena je poledancerka a ze to robí tak ako opisujem
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 26.04.2017

mne omnoho lepšie funguje ak mi niekto pomáha pri strečingu teda manuálne ma tlačí do požadovanej pozície a drží ma tam.videl som tak strečovať gymnastov. priateľka je bývala baletka a tiež takýmto spôsobom strečovali na tréningoch. je to bolestivejšie, ale podstatne efektívnejšie.
Vinnie

Príspevokod užívateľa Zeratul » 26.04.2017

mne omnoho lepšie funguje ak mi niekto pomáha pri strečingu teda manuálne ma tlačí do požadovanej pozície a drží ma tam.videl som tak strečovať gymnastov. priateľka je bývala baletka a tiež takýmto spôsobom strečovali na tréningoch. je to bolestivejšie, ale podstatne efektívnejšie.
x2

Zeratul

Príspevokod užívateľa Minimie » 26.04.2017

Podľa mňa by určite nemal bolieť, v čom spočíva efektivita? Skôr hrozí zranenie..
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa Bogi » 26.04.2017

podla mna je to blbost natiahni to tak aby si to citil vydrz v tej pozicii 15-20 sekund uvolni pauza a potom zas ale skus to posunut o kusok viac a takto 3x aspon ja to tak robím podal mna ked to poriadne natiahneš tak to nema zmysel a efekt bude opačny no boh vie ako to je v skutočnosti niekdo to písal soul sa mi zda ze jeho zena je poledancerka a ze to robí tak ako opisujem
Soul dobre vravi.A jeho zena spravi spagat teda je ohybenjsia ako ktokolvek z tohto fora takze urcite neni nutne ist vylozene do bolesti.Staci natiahnut tak ze je to mierne neprijemne a taha to ale nie uplne do bolesti to potom fakt je risk zranenia.Tak ako v posilke tiez neni vyznam furt chodit do maxima/do zlyhania tak aj tuto robit postupny progres a potom jak sa to uvolni tak postupne zvysovat rozsah.S tym mat niekoho kto manualne pomaha strecovat suhlasim (mna takto strecoval fyzioterapeut) ale ist do takej pozicie kde to taha nie az tak ze to vylozene boli.
Bogi
Dátum registrácie: 30.09.2014
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 26.04.2017

Ja mam najradsej strecovat sval ked je napumpovany, to je taka bolest ze sa to dakedy az vydrzat neda :D napriklad skuste dat daky riadny drop set na predkopavani a potom si klaknut na kolena. Kto vydrzi takto klacat dlhsie jak minutu tak to uz je masochista level expert :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 28.04.2017

silny to čo trenuješ v posilke na večer? :D si klakneš s takymi nohami pred celou posilkou a od bolesti vyzeraš ako keby si fajčil čuraky :D a ty fajšmekry ti to stopuju ze kolko vydržíš však? :lol: :lol:
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 29.04.2017

zaujímavé, že si si to spojil zrovna s fajčením čurákov. aspoň vidno, čo ti behá po rozume celé dni :D
Vinnie

Príspevokod užívateľa silný » 29.04.2017

silny to čo trenuješ v posilke na večer? :D si klakneš s takymi nohami pred celou posilkou a od bolesti vyzeraš ako keby si fajčil čuraky :D a ty fajšmekry ti to stopuju ze kolko vydržíš však? :lol: :lol:
presne ako vravíš :007 este ze mas aspon ten zmysel pre humor, ked uz svaly ani rozum nie :lol:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 30.04.2017

Inak, v poslednej dobe som cítala pár výskumov o tom, že strečing tesne po tréningu znižuje adaptáciu na tréning... a teda z toho hĺadiska je oveľa lepšie situvať ho čo najďalej od tréningu.. čo o tom viete? čo si myslíte?

Využívate foam roller? Ja som to pár krát skúšala a dobre :007 Stretla som sa s názormi, že to umožní z tréningu vytrieskať väčší rozsah pohybu, viac opakovaní.. neskôr rozmasíruje.. ale opätovne jedna vec, viac názorov - ako dobré je násilné "rytie", nemá to dopad na rozsah pohybu, je to zbytočnosť.... aký je váš názor?
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa Zeratul » 30.04.2017

foma roller je dobry ale nie tie penove picky co predavaju v sportovych obchodoch, le tvrdy po domacky vyrobeny neccch to poriadne boli.

s tym strecingom neviem ale keby to aj je lepsie kto ma cas robit par hodin po treningu strecing :D

Zeratul