Popis zakladnych cvikov

Re: Popis zakladnych cvikov

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 24.02.2012

mozes ho skusit, avsal, sedmicku by som dal nie pri kazdej partii ale iba pri tej ktoru chces zdokonalit, lebo sa lahko pretrenujes ...
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Užívateľov profilový obrázok
Igor Intensity Illés
Dátum registrácie: 02.08.2011
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Vladkoo88 » 26.02.2012

budem na to davat vždy pozor a budem klásť dôraz aj na regeneráciu. Dakujem
Vladkoo88
Dátum registrácie: 24.12.2011

Príspevokod užívateľa lio » 14.03.2012

V search som to nenasiel, tak pisem:
Pri treningu chrbta mam jeden z troch cvikov pritahy kladky v sede s uchytom na uzko(klasicke V). Ako maju byt pri tomto cviku spravne lakte? Od jedneho tutora mam info ze by mali byt uzko pri tele(pri pritahu) avsak moc dobre mi to tak nejde a brani mi v tom aj chrbtovy sval.

Ako je to teda spravne?

dik
lio
Dátum registrácie: 13.03.2012

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 14.03.2012

Lio: Urcite pri tele... nic viac netreba ja mam tiez latisimus rozvinuty...a dokazem tlacit lakte k tele natolko aby to bolo pri tele a nie odtela, samozrejme ked mas velky chrbat... tak sa neda drzat lakte pri tele lebo ti brani, ale podstate ono to je cize ono to podstate je ...
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa lio » 16.03.2012

Dakujem za odpoved Igor.
lio
Dátum registrácie: 13.03.2012

Príspevokod užívateľa yzzo » 24.04.2012

trocha blba otazka ale stale lepsie ako zit v nevedomosti :D ... pri bicepsovom zdvihu je lepsie cvicenie s mensou vahou a podrzanie par sekund v krajnich polohach,pomale precitenie svalu... alebo normalne plinule pohyby s cinkou a s vacsou vahou?... (samozrjme pri spravnej technike,neohybanie chrbta,nenadhadzovanie a pod.) ide mi o to ci aj s tou malou vahou dostatocne sokujem sval,dakujem borci :)
yzzo
Dátum registrácie: 11.04.2012

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 25.04.2012

trocha blba otazka ale stale lepsie ako zit v nevedomosti :D ... pri bicepsovom zdvihu je lepsie cvicenie s mensou vahou a podrzanie par sekund v krajnich polohach,pomale precitenie svalu... alebo normalne plinule pohyby s cinkou a s vacsou vahou?... (samozrjme pri spravnej technike,neohybanie chrbta,nenadhadzovanie a pod.) ide mi o to ci aj s tou malou vahou dostatocne sokujem sval,dakujem borci :)
idealna kombnacie je tieto metody striedat tym padom je tel opermanentne vsoku, avsak nie v jednom treningu uplatnovat obe metody ...iba jednu
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Robinson » 07.05.2012

chlapi mam taku otazku.... cvicievam ramena vacsinou tak ze predpazovanie/upazovanie na predny a stredny sval ramena ... pripadne niekedy vymenim predpazovanie a dam tlak jednoruciek nad hlavu .... a ked napnem rameno tak vidno trosku ze podrastlo no skor do sirky ako by malo byt viac "vypukle" ze nejde do vonku ten sval... snad chapete ... je nejaky cvik na to aby ramena sa viac vypukli alebo to upazovanie staci a drtit stale len to ?
Robinson
Dátum registrácie: 12.04.2011

Príspevokod užívateľa pepo88 » 09.05.2012

no ramena su zakerna partia... treba len poriadne cvicit, nejde to zodna na den.. ides nato dobre, tlaky, upazovanie, a samozrejme nezabudaj aj na zadnu cast, tam napr upazovanie v predklone alebo zapazovanie
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 10.05.2012

ramena velmi komplikovana svalova partia kerdze je zatazovana skoro den co den, maju to velmi zlozite v regeneracii, strasne zavisi aj od treningoveho splitu kedy a po akej partii ich trenujem kolko dni maju pauzu, ako casto ich zatazujeme...akou technikou, skvely clanok a King.ovi s ramenami je v novom MuslceFitness o Kevinovy Levronovi velmi prospesne info odporucam precitat
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa ble93 » 16.05.2012

ludia mohli by ste mi poradit nejake objemove cviky na zadne ramena? zatial som pouzival iba upazovanie, ale strasne pri nich citim trapezy a nie ramena. Ako by som to mal spravne robit? a este by ma zaujimalo ci je tlak s velkou cinkou v sede za hlavu cvik na zadne ramena?
ble93
Dátum registrácie: 12.07.2011

Príspevokod užívateľa pepo88 » 17.05.2012

nie nieje, skus zapazovanie, protismerne kladky v predklone, alebo skus to upazovanie robit tak, ze malicek smeruje hore
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa ble93 » 18.05.2012

dik vyskusam to pri najblizsiom treningu ramien
ble93
Dátum registrácie: 12.07.2011

Príspevokod užívateľa krtko11 » 04.07.2012

To brucho je katastrofa, nemozem ho schudnut, poradte nejaky cvik alebo video. Dik
krtko11
Dátum registrácie: 04.07.2012

Príspevokod užívateľa Bird » 04.07.2012

čo je podla Vás lepšie ako náhrada zhybov. sťahovanie hornej kladky alebo zhyby na stroji http://www.trener.sk/chrbat/zhyby-na-stroji/detail.html" onclick="window.open(this.href);return false; ?

a ešte aký pullover preferujete ?
takto Obrázok
alebo v lahu na lavičke
Obrázok
Bird
Dátum registrácie: 15.04.2012

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: NIDECKER93 a 9 neregistrovaných