Popis zakladnych cvikov

Re: Popis zakladnych cvikov

Príspevokod užívateľa antiSval » 10.12.2011

ludia poradte mi nejake cviky na hamsy :( lebo dnes som isiel prvy krat vyskusat zakopavanie a po prvom opakovani ma vzdy tak bolela slacha alebo co to je...to co je zozadu kolena..co vam spaja akoby lytko so stehnom...takze to nemozem robit...ma to akokeby nechce pustit a bojim sa ze keby nasilu idem cez to tak sa mi s tym nieco stane...
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
Užívateľov profilový obrázok
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Fildinko » 10.12.2011

ludia poradte mi nejake cviky na hamsy :( lebo dnes som isiel prvy krat vyskusat zakopavanie a po prvom opakovani ma vzdy tak bolela slacha alebo co to je...to co je zozadu kolena..co vam spaja akoby lytko so stehnom...takze to nemozem robit...ma to akokeby nechce pustit a bojim sa ze keby nasilu idem cez to tak sa mi s tym nieco stane...

Mrtvy ťah

Obrázok

:007
Strong will survive
Fildinko
Dátum registrácie: 20.12.2008

Príspevokod užívateľa 01Martinko » 11.12.2011

Zrejme si sa do toho moc rychlo pustil a naložil si moc velkú váhu.. tiež som s tým mal zo začiatku problém.. zníž si váhu a časom začni pridávať ono to prestane
01Martinko
Dátum registrácie: 21.11.2011

Príspevokod užívateľa Dom » 21.12.2011

veeelmi by ma zaujimala jedna vec. ked sme s kamaratom presne pred rokom zacali posilnovanie brat vazne, tak pri ,,fúkaní" a pomoci pocas poslednych opakovani, sme, ucelovo, nechavali sval "znicit" (v tom nulovom bode, kedy ta cinka skratka zastane a nevladzeme ju zdvihnut vyssie).a to tak, ze sme si tu cinku drzali, ale nechali v tom mrtvom bode a nechali cviciaceho prdiet, plut, dychcat, cervenat sa a praskat zilky v bulvach. dnes som zastanca nazoru, ze sparing je na to aby ten mrtvy bod pomohol co najrychlejsie prekonat a nechat sval pracovat vo faze kedy je sice vycerpany, ale dostatocne silny nato, aby aj taku vahu dokazal ustat a uspesne dokoncit seriu. Co vy na to? pisem to sem preto, lebo sa mi to nepodarilo najst, aj ked sa to tu rozoberalo urcite. ad 2., osobne nazory a skusenosti. ad3, toto sa tyka najma benchpressu a roznych inych zakladnych tlakovych cvikov.
Dom
Dátum registrácie: 06.01.2011
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 21.12.2011

Podla mna je sparing na to aby ta motivoval, pomhal zdvihať tazke jč, upratovať kotuče a tak ...a nie za mna cvičiť ....
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Dom » 21.12.2011

Podla mna je sparing na to aby ta motivoval, pomhal zdvihať tazke jč, upratovať kotuče a tak ...a nie za mna cvičiť ....
ide o prekonanie toho mrtveho bodu, nie celej fazy cviku
Dom
Dátum registrácie: 06.01.2011

Príspevokod užívateľa Rokie » 26.12.2011

Prečo cvičiť do zlyhania?
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa tomy6994 » 08.01.2012

keď cvičíš napríklad 4 série tak si daj takú váhu aby si tie 3série dokázal odcvičiť aspoň po 8opakovaní a 4 sériu si daj váhu asi 85%cca aby si zvládol urobiť aspoň 5-6 opakovaní, pauza 10-15 sekúnd a s tou istou váhou dokonči sériu alebo choď do zlyhania...
„Akonáhle zacnete byt sami so sebou spokojní, ste v prdeli.“
(K. Hammet & J. Hetfield)
tomy6994
Dátum registrácie: 05.05.2010

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 09.01.2012

cvicenie je strasne individualne a ak sa bavime o vynutenych opakovaniach s vahou ktora prevyse nase schopnosti na dany pocet opakovani, ide o to, ze niekto to zregeneruje a niekto nie, ja osobne s treningu vsetko do extremu a maxima tazim, kazdu jednu seriu tlacim do maxima..
ale pre vas, ide o to nalozit si taku vahu aby si 12 op urbil tak ze 10 urbis norme a posledne 2 saa potrapis ale bez pomoci to je normalne prevedeni cvik
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Igor Intensity Illés
Dátum registrácie: 02.08.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa JUKI32 » 10.01.2012

čo odporučate cvičit na dolnu časť prsneho svalu? :)
JUKI32
Dátum registrácie: 12.01.2010

Príspevokod užívateľa Rintintin » 10.01.2012

Všetky variácie jednoručiek, kladiek a tlakov na lavičke dolu hlavou
Don't run away from the pain.
Rintintin
Dátum registrácie: 13.12.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 11.01.2012

odporucam ti zamerat sa na vrch prsnych svalov spodne prsia zvacsa rastu sami o osebe pri cviceni prs..ale vrchne prsia, su zdorovatelne odporucam sa zamerat preto na vrch ... spodne tlaky nemusis riesit
Kulturistika je najdrahší šport na svete. Môžeš ju buď milovať alebo nenávidieť. Preto treba eliminovať všetky negatívne faktory, ktoré Ťa môžu ohroziť. Medzi iným aj vlastnú nevedomosť!!!
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Nitrancan » 04.02.2012

neviete nejake cviky na sikme brusne svaly? :)
"Každý je génius. Ale ak budete posudzovať rybu podľa toho, či sa dokáže vyškriabať na strom, strávi celý život vo viere, že je neschopná."
- Albert Einstein
Nitrancan
Dátum registrácie: 09.11.2011

Príspevokod užívateľa Igor Intensity Illés » 05.02.2012

ked chces zautocit na tukove tkanivo sikme cvicenie ti to nespravi dieta kamos !!!
Igor Intensity Illés
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Vladkoo88 » 24.02.2012

Igor ten tréning ktorý máš ty FST-7 myslíš že je vhodný pre mierne pokročilého cvičenca ? Dakujem vopred za radu.
Vladkoo88
Dátum registrácie: 24.12.2011

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný