MŔTVY ŤAH (info + ukážky prevedenia)

Re: MŔTVY ŤAH (info + ukážky prevedenia)

Príspevokod užívateľa Zeratul » 15.10.2018

toto trebalo. dalsi youtube expert co cvici 6 mesiacov precital 3 clanky a ide sa hrat na trenera. Najprv si odmakaj 10 rokov nech to je na tebe vidno a potom chod nieco radit.
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa NothingSpecial » 15.10.2018

Nedivil by som sa keby ma aj trénersky kurz lebo už fakt nieje problém si nejaký spraviť aj keď vieš malo čo...
Alebo ani nemá kurz a odkukal to od svalnatého Fera v posilke.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

NothingSpecial
Dátum registrácie: 22.02.2018
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa Jaroslav PH » 16.10.2018

Nedivil by som sa keby ma aj trénersky kurz lebo už fakt nieje problém si nejaký spraviť aj keď vieš malo čo...
Alebo ani nemá kurz a odkukal to od svalnatého Fera v posilke.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Technika je od Allana Thrala môžeš si ju pozrieť aj v originále keď máš chuť https://www.youtube.com/watch?v=wYREQkVtvEc
Užívateľov profilový obrázok
Jaroslav PH
Dátum registrácie: 05.10.2018
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Michal1986 » 08.07.2019

jak to je se spouštěním? Když mám větší váhy.. no na mě větší - tak 1,5x hmotnosti tzn 120kg pět opakování :-) tak nahoru to jde úplně v pohodě se správnou technikou, ale spouštění je zlo. Chtě nechtě se mi hrbí záda a nebo jde váha hodně do kolen. Prostě špatně. Spouštíte kontrolovaně i "větší" váhy a nebo to nějak narychlo pustíte a pak jdete hned na další zvednutí? Schválně jsem se na to ptal i trenéra a ten říkal, že efekt deadliftu je právě zvedání, to spuštění je tam nutné zlo a on sám nejraději hledá posilovny, kde mají gumové kotouče a odpružené podložky a spouští hodně rychle..
Michal1986
Dátum registrácie: 13.03.2019
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa silný » 08.07.2019

Tréner má viac menej pravdu, tá negatívna fáza by sa mala vykonať rýchlejšie, pokial nejde o dáku homoediciu DL ale o normálny DL... pri vyšších váhach si to ani neviem predstaviť púšťať pomaly dole... celkovo ale DL neni cvik do bežného komerčného fitka...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 08.07.2019

Obrázok

toto mi pred chvíľou vyhodilo :D ale inak je ohľaduplné si dať aspoň nejaké gumy, žinienky čokoľvek pod kotúče.

inak ja chodievam v rámci tréning chrbta doťahy od kolien bez pokladania (Dorian Yates style), takže to nejde robiť nekontrolovane a trieskať a zase pri nohách na záver mrtvy s vystretými nohami do deficitu a tam platí to isté. takže taký homoprístup k tréningu ako by silný povedal. keby som všetkým švihal iba hore dole ako šimpanz, tak by som asi nebol homo :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných