BENCH PRESS (info + ukážky prevedenia)

Re: BENCH PRESS (info + ukážky prevedenia)

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 15.05.2015

Nejake tipy ako zlepsit strednu fazu bencu? Vzdy som mal problem odspodu, tak som makal pomale negativne opakovania, tazke rozpazky, bence s cambered barom a spoto pressy (inak furt tlacim stylom stop-press), ale dnes som zistil, ze odspodu uz som silny, potom niekde v strede sa to zasekne a dotlak uz OK.
Napadol ma floor press prip.military, ale najlepsie kebyze ma niekto osobnu skusenost co mu pomohlo. Diki.
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Zeratul » 15.05.2015

Jednoducho si slabý, benčuj viac :D
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Bogi » 15.05.2015

Prestan riesit fazy a zosilni na benchi.Vzdycky bude "faza" ktora je tazka.Takze toto ti hovorim normalne zosilni celkovo na benchi a neries kktiny.Keby si neriesil taketo p.coviny (nic v zlom) tak uz by si mal davno lepsi silovy progres.
Užívateľov profilový obrázok
Bogi
Dátum registrácie: 30.09.2014
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa !nstinct » 16.05.2015

benchpress s expanderom alebo použi power band

Bogi nemyslím si že by sa mal vykašlať na fázy, kde má slabiny. Ak o nej vie tak prečo na nej nepopracovať? Ak ty máš problém pri mŕtvom s hornou fázou tak si natrénuješ doťahy nie? Prečo by sa mali pri benchy robiť výnimky.
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Príspevokod užívateľa Bogi » 16.05.2015

Ked vaha zacne byt tazka tak vzdycky bude aj tazka faza.Cez tu sa dostane tak ze jednoducho zosilne.Ak mi napriklad pri mrtvom tahu robi problem dotah tak ked zvysim maxko o 10 kil tak pri rovnakej vahe ktorej mi robil problem dotah mi uz problem robit nebude.Fazy by mali riesit fakt uz skor elitni lifteri kde uz bojuju o kazde kilo ale ti uz zdvihaju ine vahy alebo eq lifteri kedze dres v kazdej faze pomaha inak-najviac v spodnej najmenej v hornej.
Bogi

Príspevokod užívateľa Anu » 16.05.2015

benchpress s expanderom alebo použi power band

Bogi nemyslím si že by sa mal vykašlať na fázy, kde má slabiny. Ak o nej vie tak prečo na nej nepopracovať? Ak ty máš problém pri mŕtvom s hornou fázou tak si natrénuješ doťahy nie? Prečo by sa mali pri benchy robiť výnimky.
Okrem toho ale aj, DL je o dosť viac náročnejší na regeneráciu, takže som skôr oplatí vymýšľať variácie. Kdežto, keď chce zosilnieť na benč, tak nech viac benčuje, čo mu pomôže viac ako variácie.
Anu
Dátum registrácie: 11.09.2013

Príspevokod užívateľa alilinko » 20.05.2015

Be the type of person, that when your feet touch the floor in the morning, the devil says:
"Awww shit... they're up!"
alilinko
Dátum registrácie: 21.03.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa tomas147 » 03.06.2015

Čaute, pri negatívnej fáze pri bp spúšťate činka pomaly silou dole alebo iba akoby voľne spustíte? pokial viem tak by som to mal robiť tým prvým spôsobom no keď to robím takkto tak mi ta činka lieta, nieviem či je to tým že mám jednu ruku slabšiu, maly ste niekedy podobný problém? ako správne natrenovať negatívnu fázu? dúfam že som sa vyjadril zrozumiteľne a za reakcie vopred ďakujem
tomas147
Dátum registrácie: 19.05.2011

Príspevokod užívateľa Zeratul » 03.06.2015

Stále by si mal mať činku pod kontrolou, ale tiež nie to spúšťať dolu do vydania Half-life 3

Zeratul

Príspevokod užívateľa sabrepwl » 16.06.2015

Nejake tipy ako zlepsit strednu fazu bencu? Vzdy som mal problem odspodu, tak som makal pomale negativne opakovania, tazke rozpazky, bence s cambered barom a spoto pressy (inak furt tlacim stylom stop-press), ale dnes som zistil, ze odspodu uz som silny, potom niekde v strede sa to zasekne a dotlak uz OK.
Napadol ma floor press prip.military, ale najlepsie kebyze ma niekto osobnu skusenost co mu pomohlo. Diki.

Boardy, boardy a este raz boardy,..
fucking fitness, funny building, only one way to be strong... POWERLIFTING

https://www.youtube.com/user/weider6

https://www.facebook.com/WestSideWarriors.1
sabrepwl
Dátum registrácie: 01.04.2015

Príspevokod užívateľa Plutva » 31.07.2015

Chalani mam taky problem. Uz dlhu dobu sa neviem prehupnut cez jednu vahu ako max. Je pravda ze dlhodobo rysujem ale viem ze doteraz pocas rysovacky mi nikdy netrvalo takto dlho sa dostat na nove max. Viem ze cim vyssia vaha tym to ide pomalsie, ale aj tak by to takto nemalo byt. Skusal som vyssie vahy malo opakovani aj naopak, obmenit trening, dextrozu pred liftom no nic...

Chcel by som nejake tipy a triky ako sa konecne posunut dalej
Plutva
Dátum registrácie: 23.03.2014

Príspevokod užívateľa Speedy » 31.07.2015

ja som vyše roka stagnoval na jednej vahe a čo mi pomohlo bolo korte... nehovorim ti, až ideš hned korte ale skus nejaky ten princip,,,ze ides 2-3x do tyzdna benče určitym systemom napr 5x5 alebo aj 8x6 a kazdy tyzden navyšuj vahu,,,ale použi takticke zhoršenie a na prvy tyžden si daj taku vahu ktoru budeš davať v pohode ...nasledne budes len konštantne dvihať vahu
‎"Musím tím projít a je mi jedno, jak těžký to bude." A.Schwarzenegger

SQ - 210kgs
BP - 150kgs
DL - 240kgs
Speedy
Dátum registrácie: 21.10.2010

Príspevokod užívateľa Zeratul » 31.07.2015

Chalani mam taky problem. Uz dlhu dobu sa neviem prehupnut cez jednu vahu ako max. Je pravda ze dlhodobo rysujem ale viem ze doteraz pocas rysovacky mi nikdy netrvalo takto dlho sa dostat na nove max. Viem ze cim vyssia vaha tym to ide pomalsie, ale aj tak by to takto nemalo byt. Skusal som vyssie vahy malo opakovani aj naopak, obmenit trening, dextrozu pred liftom no nic...

Technika.

Zeratul

Príspevokod užívateľa Plutva » 31.07.2015

Technika.
Trochu to rozviň
Plutva
Dátum registrácie: 23.03.2014

Príspevokod užívateľa Bogi » 31.07.2015

Ak ides rysovacku teda dietu tak sa tazko uz posunies dalej.Podla mna jednoducho malo zeres.
Bogi

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných