Hip Flexor (slabiny)

Hip Flexor (slabiny)

Príspevokod užívateľa mikesesak » 01.05.2018

Zdravím, chcem sa opýtať či tu nie je niekto, kto by mal skúsenosť s bolesťou svalu/šliach v oblasti slabín/bedier.
Obrázok

Keď som to pogooglil tak to sedí na takzvanú hip flexor pain. Je to taká mierne bodavá bolesť v ľavej nohe. Bolí to keď drepnem pekne až dolú alebo ked dam nohy širšie (kedy si som tak drepoval bežne teraz som musel prestat). Ale najčastiejšie to zabolí keď sedím a pritiahnem koleno k hrudi napr pri obliekani ponožiek. Vtedy to pichne este viac ako pri drepe.
Na 2týždne som úplne vypustil posilku a beriem Alavis klbovku pre kone a zároveň trošku doplňam vitamin C. Ale cítim, že to nie je žiadny kĺb skôr nejaká šlacha/úpon.
Nepomohlo. Keď som prišiel spať hneď pri drepoch v prvej serii to cítim.
A teraz neviem či to mám praveže čo najviac strečovať a natahovať alebo naopak skor robit niečo dynamické. Robiť viem kadečo lebo to nie je bolesť, ktorú by som nezniesol ale chcem to vyliečiť nie zhošiť. K doktorovi ísť je zbytočné (chodil som s inými ťažkostami) a takmer vzdy je naordinovaný len klud, pripadne flector od bolesti.
mikesesak
Dátum registrácie: 01.05.2018
Cash on hand: Locked

Re: Hip Flexor (slabiny)

Príspevokod užívateľa rapsic » 01.05.2018

Bolia aj mna, no len ozaj mierne a aj to iba ked strasne rozbijem nohy tak na druhy den, ale zrejme ro nebude aj tvoj pripad,
Ja by som to ani nestrecoval, iba dal flektor a pockal, pocss toho ako uzivas flektor tak maximalne nejake hamsteingy precvixit, lwbo flektor je ***** a necitis bolest a nakoniec sa viac dokalicis
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 226 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Re: Hip Flexor (slabiny)

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 01.05.2018

skus skor fiyzioterapeuta alebo sportoveho lekara ak mas niekoho schopneho znameho.

Flector nie je len tlmenie bolesti ale aj proti zapalom. Mozno skus dake masticky.. mne dalo konopne mazanie do poriadku presilenu slachu v ramene behom 2 dni co som si to mazal 3x denne, prip. antibiotika na tyzden...
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
Užívateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Bank: Locked
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných