rast svalov a tuk- zeny

Re: rast svalov a tuk- zeny

Príspevokod užívateľa rapsic » 07.04.2018

No nemam slov,
Je smutne ze ak clovek prijde za niekym komu ma doverovat a cakat od neho pristup adekvatny tomu ze za sluzby plati a dostane taketo rady, jedalnicek a'la co najrychlejsie schudnut a ako ceresnicku prida hormonalny kolaps
Mozno je toto novy sposob merania cikule, ze koho klient schudne viac za kratsi cas
Jedalnicek v kazdom smere exkrement pardon, extrem
Prijde mi to ako - ak sa nevies zamestnat, rob trenera nic zlozite iba pocitas opakovania a potom ho posli na kardio
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 226 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa mayerka » 07.04.2018

Mate pravdu.. dostala som jedalnicek.. a zhodou okolnosti na mna vyskocil na jednom fóre jedálniček od J.Mikleho.. a ejha.. bolo to to isté co mi poslal trener..cize okopirovane len pozmenene slová..len vtedy som bola naozaj amater co sa tyka cvicenia a všetkého.. teraz us sa tomu trochu rozumiem, kedze sa snazim vzdelavat.. no a jasne, ze za dva mes treningov s nim a tej strave som schudla vela..ale bola som podrazdena, nervozna.. a kazdy trening boli nohy..cize trpela aom neznesitelnou bolestou kolien.. to len na margo premnozenych trenerov..co si spravia kurz a hotovo..nerozumeju sa tomu..
mayerka
Dátum registrácie: 21.08.2017
Poďakoval: 1 krát

Pan Mikle si urobil take dobre meno ze jeho klienti mu zalozili na FB stranku pod nazvom Anti-osobny Trener
rapsic

chalani.. lepšie ?:) nastavila som si kalorické na 1600 kcal.. čiže stačí, hej ?:) takto som si naplánovala zajtrajší deň..snáď už sa polepším a potrápim sa s vážením a rátaním :)
raňajky :
vločky s vodou 50g, čučoriedky hrsť, med čajová lyžička, káva s nízkotučným ml.bez cukru, jablko
desiata :
kedže mám tréning tak po - proteín, bcaa, banán
obed :
bravčové fašírky z mletého mäsa, bez strúhanky bez ničoho.. len pečené v rúre cca 100 g, zeleninový šalát, zemiaky varené 50g
olovrant :
tuniak vo vlastnej šťave, domáci špaldový chlieb 1 krajec hrubší
večera :
kuracie prsia restované 100g, feta syr 50g, dusená zelenina, zemiaky varené 50g
Prílohy
30261802_1934909963199477_104228668611493888_o.png
30261802_1934909963199477_104228668611493888_o.png (107.36 KiB) 933 zobrazení
mayerka

Príspevokod užívateľa s0re » 07.04.2018

Pre mna osobne su to co mas na ranajky jednym slovom somariny :D Chybaju mi tam hlavne bielkoviny.. to ma byt zaklad dna? Ved normalne jedlo mas az na obed. A pred spanim by som dal nejaky tvaroh/cottage.
Ale vo vseobecnosti maju taketo rozpisy zmysel? Budes stale jest to iste? Budes vsetko stale vazit? A prosim ta pekne z coho je tam tych 142g sacharidov? Zo 100g varenych zemiakov, 50g vlociek a krajcu chleba? Tak to silno pochybujem (:
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 165 krát

faakt ? čo by si dal na raňajky napr ty ? ja to striedam s vajíčkami..niekedy dám graham rožok so šunkou, zeleninu.. vločky mi chutia a zasýtia ma preto ich jem..tvaroh pred spaním nedávam.. neiekdy mám problém s tým posledným jedlom aj..samozrejme že nejem to isté.. to som len dala príklad :).. ja budem rada za každú radu.. aj kritiku :)
mayerka

Lepsie, ale neboj sa ani 1800-1900
Bezne zeny na zaciatku diety maju 2200 kcal a postupne uberaju
rapsic

Niesom nejaky odbornik na stravovanie, ani nemam striktne nastavenu stravu, ani si ju nevazim. Snazim sa jest striedmo a heterogenne.
Mna by mohol niekto skritizovat mozno aj preto ze si niekedy dam na ranajky kuracie parky :D Je to individualne, ale ja si ranajky na doslova cukrovej baze predstavit neviem. Potrebujem klasiku a to je kombo bielkoviny a sacharidy. Vacsinou vo forme vajicok, sunky, syru a tmavych toastov, alebo fakt tie parky, no jednoducho ten zaklad tam musi u mna byt. A vlocky na vode.. uff, to uz je moc. No, ale stale si mi neodpovedala, odkial sa tam vzalo tych 142g sacharidov? Pretoze tam nemas ani 100 a mam na mysli komplexne sacharidy ak sa chceme vyhnut slovickareniu, teda napr. skrob.
Naposledy upravil/-a s0re v 07.04.2018, upravené celkom 1 krát.
s0re

Btw ak sme pri ranajkach moje maju 1200-1300 kcal
rapsic

A taky Chasky len na zachode zje 1300 kcal :D :D
s0re

Niesom nejaky odbornik na stravovanie, ani nemam striktne nastavenu stravu, ani si ju nevazim. Snazim sa jest striedmo a heterogenne.
Mna by mohol niekto skritizovat mozno aj preto ze si niekedy dam na ranajky kuracie parky :D Je to individualne, ale ja si ranajky na doslova cukrovej baze predstavit neviem. Potrebujem klasiku a to je kombo bielkoviny a sacharidy. Vacsinou vo forme vajicok, sunky, syru a tmavych toastov, alebo fakt tie parky, no jednoducho ten zaklad tam musi u mna byt. A vlocky na vode.. uff, to uz je moc. No, ale stale si mi neodpovedala, odkial sa tam vzalo tych 142g sacharidov? Pretoze tam nemas ani 100 a mam na mysli komplexne sacharidy ak sa chceme vyhnut slovickareniu, teda napr. skrob.
samozrejme.. ono každý má svoje.. každému chutí niečo iné.. ja vločky milujem , vyhovuje mi to.. ja si zase neviem predstaviť tie párky, nakoľko ich nejem vôbec :D veľmi rada by som ti odpovedala, kde sa vzalo toľko sachrov.. ale to sa musíš opýtať kalorických tabuliek :D neviem jak to prerátali, ale vidíš.. číslo nejaké tam je..
mayerka

Btw ak sme pri ranajkach moje maju 1200-1300 kcal
aale tak ty si chlap :).. ja neviem natlačiť do seba tolko za celý deň :D mám pocit, že stále len jem
mayerka

A tebe staci vysledok nejakej aplikacie pre tieto ucely? Ved sa pozriem do jedalnicka a vidim, ze je to sprostost (:
No neviem, nech sa vyjadri Miro, lebo on je v tomto tuna asi najzbehlejsi, ale ten vysledok podla mna totalne neodzrkadluje to co si uviedla. Nesedia mi tuky a nesedia mi vonkoncom sacharidy.
s0re

Ja mam 7jedal denne z toho 4zapijam cajom aby som to do seba dostal :( a ked ma napina tak sa rozdycham a pokracujem, taky chaskar to ma x3
rapsic

Ibutamoren is the answer.
s0re

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných